Autor Wątek: Zdjęcia Duchów  (Przeczytany 124419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Saladyn

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 04, 2007, 10:29:25 pm »
wyszła(edł) z telewizora?
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline darkness27

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 28, 2007, 11:04:14 am »
Wg mnie orbsy to po prostu duchy...
http://www.andrewgough.co.uk/Orbs-in-Crypt.jpg  <-zdjęcie jednego

Offline Moher

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 16, 2007, 05:30:24 pm »
to wygląda jak fotomontaż albo naklejka na obiektywie. Wiekszość orbsów jakie widzalem nie ma tak wyrazistych ksztaltów i jest trochę rozmazana. A ten obiekt ma jeszcze widoczna spiralę w środku

Offline Charlie86x

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 16, 2007, 06:45:35 pm »
Cytuj
to wygląda jak fotomontaż albo naklejka na obiektywie. Wiekszość orbsów jakie widzalem nie ma tak wyrazistych ksztaltów i jest trochę rozmazana. A ten obiekt ma jeszcze widoczna spiralę w środku


Nie wydaje mi się żeby to był fotomontaż czy coś w tym stylu, dlatego że na paru moich zdjęciach są równie jaskrawe i wyraziste orby ze spiralami w środku.

P.s. jeśli nie podoba Ci się ten orb, to po lewej stronie masz jeszcze jeden o bardziej tradycyjnym wyglądzie ;)

Offline old spirit

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 24, 2007, 01:36:56 am »
A co w związku z tym zdięciem przedstawiającym bawiące się dzieci, a w tle wyłączony (?) telewizor. Ciekawe... Co powiecie na to zdięcie?


Offline Dr.Crane

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 24, 2007, 09:45:34 am »
Niech zgadne....ten z tylu to Ty? old spirit?  :lol:

a powaznie....mysle ze to fotomontaz.... niestety
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline Radan

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 24, 2007, 10:17:28 am »
Cytat: "old spirit"
A co w związku z tym zdięciem przedstawiającym bawiące się dzieci, a w tle wyłączony (?) telewizor. Ciekawe... Co powiecie na to zdięcie?



Przeźroczysty Nosferatu :shock: ?

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 24, 2007, 12:04:48 pm »
Dym ze szluga!
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline old spirit

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 24, 2007, 07:57:43 pm »
Cytat: "Dr.Crane"
Niech zgadne....ten z tylu to Ty? old spirit?  :lol:

No przecież, że ja, brakuje tylko brody do pasa :)
Cytuj
a powaznie....mysle ze to fotomontaz.... niestety

Najprawdopodobniej tak - trzeba by poszukać więcej informacji na temat tego zdięcia, ale jeśli ktoś cyknął to zdięcie dzieciakom nie widząc niczego w trakcie jego wykonywania, a potem po wywołaniu (lub zajrzeniu jak wyszło - bo nie wiem czy cyfrowym robione, czy nie) ukazuje się na nim old spirit - to, hmm - ciary by mi chyba poszły a Tobie?
Cytat: "TomCio"
Dym ze szluga!

Też możliwe. Ale wydaje mi się, że w tym wypadku...chociaż, w sumie ktoś, kto wykonywał zdięcie mógł palić, ale dlaczego "smużka dymu" unosi się za chłopakami i do jasnej cholery - dlaczego przybiera taki kształt ? :)

Minioną nocką biegałem sobie po sieci to tu, to tam i czytałem, oglądałem. Natrafiłem w końcu na pewną stronkę, gdzie na forum wypowiada się chłopaczek dwunastoletni, troszkę dramatycznie, że się boi, itd - bo kręcili filmik z kuzynem i potem na tym filmie coś dziwnego zobaczyli. Chłopaczek wrzucił do sieci ten filmik. Zobaczyłem go i zaintrygował mnie ten obraz. Jestem ciekaw co Wy o tym sądzicie. Jeśli to mistyfikacja, to albo tatko, wujek, czy ktoś tam (a może sam dzieciak?) - są chyba niezłymi specjalistami od montażu. Zobaczcie sami

Link do forum, gdzie ludzie się wypowiadają o tej sprawie

Link do filmu z tym dziwnym czymś

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 24, 2007, 08:15:46 pm »
LOL
Jak dla mnie to pyłek kurzu albo czegoś podobnego, a tu koleś sra w gacie  :lol: .
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Moher

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 24, 2007, 09:10:52 pm »
Wg mnie to móglo być zwykly refleks świetlny lub światlo latarki ,ale rozdzielczość filmu jest zbyt slaba żeby to stwierdzić ze 100% pewnością

Offline Dr.Crane

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 24, 2007, 10:20:33 pm »
Cytuj
to, hmm - ciary by mi chyba poszły a Tobie?


hmmm gdyby to byla prawda to bym uwaznie sie po domu porozgladał...i tak to robie jak ide do WC w nocy
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline old spirit

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 25, 2007, 01:28:41 am »
Cytat: "Dr.Crane"
Cytuj
to, hmm - ciary by mi chyba poszły a Tobie?

hmmm gdyby to byla prawda to bym uwaznie sie po domu porozgladał...i tak to robie jak ide do WC w nocy

Ja często czynię podobnie jak Ty. Naogląda się człowiek takich zdięć, filmów, itp., a potem najzwyczjaniej w świecie bać się zaczyna. Gdy oglądam jakiś horror, to w sumie, po jego zobaczeniu nie miewam aż takich symptomów jak po oglądaniu materiałów, które mogą uchodzić za autentyczne.

Cytat: "TomCio"
Jak dla mnie to pyłek kurzu albo czegoś podobnego, a tu koleś sra w gacie.

Now wiesz, ten chłopaczek ma zaledwie 12 lat. Ale wyjaśnij mi w jaki sposób kurz, powiększa się nagle o 500% i przybiera kształ elfa z bajki, albo jakiegoś białego ptaszka?

Cytuj
Wg mnie to móglo być zwykly refleks świetlny lub światlo latarki ,ale rozdzielczość filmu jest zbyt slaba żeby to stwierdzić ze 100% pewnością

Zastanawiałem się nad tym, lecz już nawet po wstępnych oględzinach wykluczyłem taką możliwość. Zwóć uwagę na trajektorię lotu, płynność poruszania się i zmianę kształtu.

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 25, 2007, 01:35:07 am »
Mówie Ci to kurz albo coś podobnego poprostu podleciało zbliżając się do obiektywu.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline old spirit

Zdjęcia Duchów
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 25, 2007, 01:49:10 am »
Cytat: "TomCio"
Mówie Ci to kurz albo coś podobnego poprostu podleciało zbliżając się do obiektywu.

Miałbyś rację gdyby nie fakt, że gdy obiekt rusza od strony łóżka, pokonując kilka centymetrów już powiększa swoją objętość jakieś kilka razy, a zaraz potem następne kilka razy w stosunku do początkowego stadium wielkości. Analizując trajektorię lotu obiektu - trudno dostrzec by ten zbliżał się do kamery, wygląda to tak - jakby leciał od strony łóżka równolegle do tylnej ściany pokoju, nie zbliżając się do komórki.

Trudno też orzec, czy to coś wyleciało przez otwarte okno, czy przeniknęło przez jego zamknięte skrzydło lub w ogóle zniknęło z kadru z prawej strony nie wylatując przez okno. Choć tutaj jak myślę, można chyba przyjąć wylot przez otwarte okno.

Obiekt - jeśli nawet zbliżyłby się do oka kamery, co na tym filmie może uchodzić jedynie za zbliżenie nieznaczne (jeżeli w ogóle) - to nie może zwiększyć swojej objętości do aż takich rozmiarów, jakie są uwieńczone na zdięciach. Zwróć uwagę na chłopca z maską - wychodzi on zza tego siedzącego na krześle, podchodzi do kamery - tylko on jest tak blisko jej oka - zauważasz jakąś różnicę w wielkości jego postaci? Jest - z pewnością, ale nieznaczna, prawie niezauważalna. Nawet obserwując jego wyjście z najdalszego punktu pokoju (wyłania się zza łóżka) aż do momentu w którym znajduje się najbliżej kamery - jego głowa w stosunku do wielkości od momentu wyjścia zza łóżka "powiększyła" się zaledwie jeden raz. Czyli staje się jeszcze raz taka duża w stosunku do wielkości początkowej.

Natomiast w przypadku interesującego nas obiektu - powiększa on swoją objętość aż pięciokrotnie!! Jest to o tyle dziwne, że obiekt nie rozpoczynał swojego lotu w kierunku okna od najdalszego punktu pokoju. Głowa chłopca od momentu wyłonienia się zza łóżka (najdalszy punkt poruszających się obiektów w pokoju) do momentu osiągnięcia przez niego punktu zbliżenia się do kamery takiego jak w przypadku opuszczenia pokoju przez to coś (czyli okno) - zwiększyła się o 25%. Natomiast obiekt, który nie zapoczątkował swojego lotu z tak odległego punktu pokoju jak miało to miejsce w przypadku chłopca z maską -


POWIĘSZKYŁ SWOJĄ OBJĘTOŚĆ O 500 %


Z pewnością nie jest to ani ćma, ani też jakikolwiek owad, ponieważ te miałyby inną barwę i zupełnie inny kształt. Owad miałby zupełnie odmienną od obserwowanej na filmie amplitudę ruchu. Pszczoła potrafi latać płynnie, lecz zaobserwujcie jej zachowanie się w przypadku gdy dostanie się do pokoju. To zupełnie inny rodzaj ruchu od tego, który prezentuje poruszający się na filmie obiekt. Ćma to już zupełna "rozpacz" w poruszaniu się, a ten obiekt sunie niczym sterowiec. barwa i kształt w końcowej fazie lotu tego obiektu - nie przypomina zupełnie niczego naturalnego. No - kształt można porównać z jakimś ptaszkiem np, ale wiadomo, że ptak ma zupełnie inną barwę - widział ktoś bowiem w polsce ptaszka albinosa tychże rozmiarów? Jakim jednak sposobem cos, o kulistych kształtach przybiera nagle formę miniaturowego feniksa?

Pozdrawiam

 

anything