Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Pod Zielonym Smokiem - tematy luźno związane z LotR

<< < (2/512) > >>

Młodszy Nieduży Brat:
Balrog jest niemalże niezabijalny ale to nie jest kolo którego tak sobie mozżna wyciągnąć do walki, nie?

Jankiel:
A tam niezabijalny. Jeśli nie wyrzuci ani jednej 6 na atak, to dostanie ok 4 ran od gromadki elfów z bohaterem.

ToudiMG:
tia.. ale dopiero gdy ta gromadka przerzuci obronę 10 !!! co elfom z dwurakami uda sie dopiero przy dwóch rzutach 5+... ale wystarczy że balrog dobrze będzie operował ilością przeciników i nie dopuści do siebie za dużo typa na raz (gobliny ich odciągną choćby na 1 rundę :P ) i wygra... to praktycznie ich zmiata (rzuca 3+ i elf z obroną 5 leży!)

Lugburc:
3y ktoś gra walecznymi urukami? Jeśli tak, to zapraszam do wymiany poglądów na temat strategii zagrywania Śmieciami Sarumana... sam lubię stosować wariant z nazgulami, gdyż sprzyja to osłabieniu wrogich bohaterów, stosuję również ich 3ary przeciw zwykłym fixom. Może ktos zna lepszą metodę???

CHam-solo:
Zabicie balroga tylko wydaje się trudne, za 250 punktów dobrzy bez problemu wystawią coś co go skosi. (Elrond z elfami styknie jak już pisałem) No i Balrogowi brakuje might i fate pointów, co ułatwia ukatrupienie.


--- Cytuj ---3y ktoś gra walecznymi urukami?
--- Koniec cytatu ---

Ja gram i uważam że są za drogie, za 2 uruków mój brat ma 3 rohirrimów. Sądze że bardziej opłaca się wystawiać orki, ale niestety są tylko metalowe :( .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej