Autor Wątek: Fistaszki - nadciąga Snoopy!  (Przeczytany 143742 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #150 dnia: Wrzesień 08, 2009, 09:54:18 am »
Ciekawe, że jedynka zeszła zupełnie, a dwójka jest 10zł droższa...
Ale fajnie, że będzie.
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

ramirez82

  • Gość
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #151 dnia: Wrzesień 08, 2009, 10:37:54 am »
O! Nowe Fistaszki będą, super!  Fajnie by było jakby się wyrobili na MFK, tylko skąd na te wszystkie pażdziernikowe premiery wziąść pieniądze :?:

Offline skil

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #152 dnia: Wrzesień 08, 2009, 11:21:50 am »
Ciekawe, że jedynka zeszła zupełnie, a dwójka jest 10zł droższa...
może zmniejszyli nieco nakład, żeby dwójka mimo wszystko zeszła szybciej i żeby mogli przyspieszyć z częstotliwością wydawania?
wiem, demagogia, ale czy to nie byłoby dla nas dobre? ;-)
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Ajron

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #153 dnia: Wrzesień 08, 2009, 12:02:51 pm »
Czyżby nowy Snoopy :D

Cudna wiadomość. Dopiero co się zastanawiałem czy się pojawi, czy jednak "sprzedaż nie była zadowalająca". Oby na kolejne nie trzeba było tak długo czekać.

może zmniejszyli nieco nakład, żeby dwójka mimo wszystko zeszła szybciej i żeby mogli przyspieszyć z częstotliwością wydawania?
wiem, demagogia, ale czy to nie byłoby dla nas dobre? ;-)

Ciekawa teoria. 60 zł za TAKI komiks to nie jest fortuna i ja bym się nie obraził, gdyby to była prawda.

Offline fragga

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #154 dnia: Październik 16, 2009, 09:09:31 pm »
Cudna wiadomość. Dopiero co się zastanawiałem czy się pojawi, czy jednak "sprzedaż nie była zadowalająca". Oby na kolejne nie trzeba było tak długo czekać.

Ciekawa teoria. 60 zł za TAKI komiks to nie jest fortuna i ja bym się nie obraził, gdyby to była prawda.

cóż to jest prawda, dzisiaj zauważyłem drugą część Fistaszków, leżą sobie spokojnie w empiku, jakoś umknęła mi ta premiera - żaden serwis komiksowy o tym nie napisał, dziwne. Chyba Nasza Księgarnia poprostu rzuciła komiks do empików.

Offline Julek_

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #155 dnia: Październik 16, 2009, 10:22:22 pm »
Na Motywie bodaj było.

Offline skil

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 16, 2009, 11:36:14 pm »
Chyba Nasza Księgarnia poprostu rzuciła komiks do empików.

Serwisy nie wspominały, bo kto śledzi poczynania wydawcy, który właściwie nie wydaje komiksów? Na stronie NK to info wisiało przynajmniej od trzech miesięcy.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 17, 2009, 11:42:19 am »
cóż to jest prawda, dzisiaj zauważyłem drugą część Fistaszków, leżą sobie spokojnie w empiku, jakoś umknęła mi ta premiera - żaden serwis komiksowy o tym nie napisał, dziwne. Chyba Nasza Księgarnia poprostu rzuciła komiks do empików.

Serwisy nie wspominały, bo kto śledzi poczynania wydawcy, który właściwie nie wydaje komiksów? Na stronie NK to info wisiało przynajmniej od trzech miesięcy.

No nie przesadzajcie chłopaki.

Na Alei Komiksu pojawiło się info 29-września :>
http://komiks.nast.pl/nowosci/10808/Juz-wkrotce-Fistaszki-zebrane-1953-1954/

a co do wypowiedzi fragga to ciekawe, bo na stronie NK było napisane, że pojawi się 21-go
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline fragga

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 17, 2009, 12:19:47 pm »


a co do wypowiedzi fragga to ciekawe, bo na stronie NK było napisane, że pojawi się 21-go


to się pospieszyli - w Warszawie (galeria mokotów) już jest

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 17, 2009, 01:42:26 pm »
To, ze maja sie ukazac bylo tez na WAKu, nikt chyba nie napisal, ze juz sa.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 17, 2009, 02:48:17 pm »
To, ze maja sie ukazac bylo tez na WAKu, nikt chyba nie napisal, ze juz sa.

bo miały być od 21-go a dzisiaj jest 17-ty :>
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline freshmaker

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 19, 2009, 09:21:03 pm »
wydanie fistaszków edytorsko nie odbiega od wersji z usa, więc można spokojnie kupować tomy wydawane przez NK. uwielbiam taką komfortową sytuację, w której w najgorszym wypadku można sprowadzać kolejne tomy a na półce normalnie to wygląda.
 
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Tomasz 66

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 23, 2009, 08:18:55 am »
Kupiłem tanio pierwszą część Fistaszków w Naszej Księgarni po reklamie na Alei Komiksów:  http://komiks.nast.pl/nowosci/11009/Fistaszki-zebrane-1950-1952-taniej/   Egzemplarz ze zwrotów podobno uszkodzony, a dostałem egzemplarz w stanie idealnym bez śladów uszkodzeń - polecam!

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 23, 2009, 09:19:16 am »
Kupiłem tanio pierwszą część Fistaszków w Naszej Księgarni po reklamie na Alei Komiksów:  http://komiks.nast.pl/nowosci/11009/Fistaszki-zebrane-1950-1952-taniej/   Egzemplarz ze zwrotów podobno uszkodzony, a dostałem egzemplarz w stanie idealnym bez śladów uszkodzeń - polecam!
U mnie to samo. Właśnie dostałem paczkę. Jeżeli miałbym już na siłę szukać jakichś uszkodzeń w moim egzemplarzu, to jest tam takie delikatne 2x0,5 cm wgniecenie u góry okładki. Ale gdybym kupił ten album jako idealny i w ogóle cacy, to pewnie bym nawet nie zwrócił na to uwagi.

Offline hans

Odp: Fistaszki - nadciąga Snoopy!
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 14, 2009, 10:06:27 pm »
Drugie Fistaszki tak samo świetne, jak poprzednie. Fajnie dostać grube tomiszcze zbierające paski z dwóch lat i przeczytać to jednym ciągiem. Bo żeby mieć dużą przyjemność z lektury, trzeba dać się pochłonąć temu mikroświatu, mikrospołeczności. Na początku sporadyczne nieśmieszne paski wybijały z rytmu, ale gdy się wciągnąłem, nie mogłem się oderwać od obserwowania bohaterów, ich charakterów i zabawnego świata, jaki razem tworzyli.
Czekam tylko aż Snoopy przestanie być zwykłym psem i zacznie przesiadywać na swojej budzie, bo tylko tego mi brakuje.
Spoiler: pokaż
A tak na marginesie zabawne, jak "fikcja wyprzedziła życie", kiedy to Charlie Brown narysował pasek oparty na tym samym pomyśle, na który 40 lat później wpadł i zrealizował niejaki Alvin Straight (co stało się podstawą do nakręcenia przez Lyncha "Prostej historii"). Wygląda na to, że w USA przejechanie kraju kosiarką jest popularną fantazją :D

 

anything