trawa

Autor Wątek: Dobre i własne- czyli polskie gry PC  (Przeczytany 18887 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valthos

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« dnia: Luty 10, 2007, 09:20:41 pm »
Jakie najlepsze, jakie najgorsze? Wg. mnie najlepsze robi Techland choć Painkiller PCF'u (Peapole Can Fly) też był dobry  :)  W ogóle, to zauważyłem że Polskie gry to w większości FPS'y  ;) Chyba najlepszym był Call of Juarez a teraz czekam na Warhounda - też zapowiada sie nieźle  ;)
War, war never changes.

Offline Niuniek

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 11, 2007, 12:03:07 pm »
Z tego co pamiętam, to cała seria Earth (od 2140 do 2160) jest polska.
Nie za bardzo znam nowsze części, ale w 2140 pykało się sporo, ale niestey bez sukcesu (znaczy nie pszeszedłem) ;)

Offline Jaskier

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 11, 2007, 02:49:00 pm »
Ja we wszystkie pykałem i bardzo je sobie cenię. Swego czasu grając w DoW przez neta gadałem z jakimś angolem który twierdził, że woli Eartha od DoW'a :p

Offline Martek

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2007, 03:36:40 pm »
Painkiller + dodatek i to ostro.Świetny FPS,a z tego co pamiętam dodatek nie wymagał podstawowej wersji  ;)
ie ma emocji - jest spokój.
Nie ma ignorancji - jest wiedza.
Nie ma pasji - jest pogoda ducha.
Nie ma śmierci - jest Moc.
[Kodesk Jedi]

Offline Deytonus

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2007, 03:39:10 pm »
A Chrome gdzie? Bardzo przyjemnie się ciupało.
Xpand Rally też daje radę.

No i naturalnie, Wacki oraz Franko. Ich nic nie przebije \m/!

Offline Wojtek_Krz

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2007, 08:27:37 pm »
Cytat: "Deytonus"
A Chrome gdzie? Bardzo przyjemnie się ciupało.
Xpand Rally też daje radę.

No i naturalnie, Wacki oraz Franko. Ich nic nie przebije \m/!



Właśnie, Jest gdzies dostepny Wacki na necie na free? Bo pierwsze bo mi wyskoczylo w google to gejowska strona.

Offline Krova

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2007, 09:50:10 pm »
Franko to było to! (:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2007, 10:04:10 pm »
Najlepsze są Gorky 17 oraz Książę i tchórz. Pierwsze - połączenie taktycznej turówki i przygodówki. Oddział komandosów walczy z mutantami w zniszczonym mieście. Zasady walki proste, ale ile to planowanie dawało radochy. Drugie - point'n'click z rysunkową grafiką. Fajny humor, dobre zagadki.

Offline Idaan

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2007, 11:44:56 am »
Rozkiminiam właśnie Earth 2150 po raz wtóry. Świetne, klimat, dużo opcji jak na RTS, tylko momentami trudne w obsłudze i mało intuicyjne. I wstyd, żeby w polskiej grze były babole językowe.

Offline duke

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2007, 12:57:43 pm »
Mnie Frater ostro wkręcił do pewnego momentu.W sumie złapałem zajawke na świat fantasy w dawnej Polsce.
url=http://profile.xfire.com/catzua][/url]

Offline Cascad0r

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2007, 01:44:09 pm »
ooooo, no gorky17 naprawde jest boskie :] choc te odzywki polaka rozwalaly :}
eee chrome.. hmmmm pierwszych pare misji okej, ale po ktorejs tam znudzilo mi sie. nie rajcuje mnie rozwalanie bossow, ktorzy musza przyjac na glowe 80kilo olowiu zeby w koncu padli... :/

Offline Deytonus

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2007, 04:13:58 pm »
Chrome Specforce jest niezły!  
Co prawda, bardzo krótki, ale gra się wypaśnie :)

W Gorky 17, a jakże, grałem, w Księcia takoż. Muszę sobie je odświeżyć...

Offline Krova

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 12, 2007, 06:09:05 pm »
Cytat: "steelie"
Najlepsze są Gorky 17 oraz Książę i tchórz


 Gorky17! Jak babcię kocham, ta gra jest super! Klimat, klimat a ponadto klimat! Przeszedłem 2 razy, chyba sobie odpalę po raz 3, serio. Jedna z niewielu gier przy których tak się wczułem, fabuła na miarę całkiem niezłego filmu sensacyjnego, parę zwrotów akcji i wogóle. Jedyny minus - pod koniec gry NIGDZIE nie ma amunicji, przez co walki stają się baardzo trudne.

 A Książę i tchórz lipa, ze starych przygodówek nr. 1 na wieku pozostanie w moim sercu Simon the Sorcerer II :D
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline steelie

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 12, 2007, 06:39:25 pm »
Cytat: "Krova"
Jedyny minus - pod koniec gry NIGDZIE nie ma amunicji, przez co walki stają się baardzo trudne.

Phew, ja pod koniec miałem pełny plecak amunicji i środków leczących. Po prostu oszczędzałem i walczyłem nożami/toporkami/bejsbolami itp.

Cytat: "Krova"
A Książę i tchórz lipa, ze starych przygodówek nr. 1 na wieku pozostanie w moim sercu Simon the Sorcerer II :D

Nie znasz się!
Choć Simon dobry był.

Offline Krova

Dobre i własne- czyli polskie gry PC
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 12, 2007, 06:57:34 pm »
Cytat: "steelie"
Cytat: "Krova"
Jedyny minus - pod koniec gry NIGDZIE nie ma amunicji, przez co walki stają się baardzo trudne.

Phew, ja pod koniec miałem pełny plecak amunicji i środków leczących. Po prostu oszczędzałem i walczyłem nożami/toporkami/bejsbolami itp.

Z potworami które strzelają do Ciebie z rakiet/nawalają z karabinu? Pod koniec gry innych nie było...

 Pamiętam że wyszkoliłem polaka w posługiwaniu się siekierą i zadawał nie mniej obrażeń niż jak strzelał z karabinu (:


Cytat: "steelie"
Cytat: "Krova"
A Książę i tchórz lipa, ze starych przygodówek nr. 1 na wieku pozostanie w moim sercu Simon the Sorcerer II :D

Nie znasz się!
Choć Simon dobry był.

 Dobry - fantastyczny! Główny bohater był taki...prawdziwy, hehehehe :>
/人◕ ‿‿ ◕人\

 

anything