Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 826603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brother Michal

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4425 dnia: Listopad 12, 2010, 07:35:43 am »
Z jednej strony dobrze, bo zasady ma wygarowe, z drugiej źle, bo brzydactwo straszne  i drogi będzie pewnie jak landek albo jeszcze droższy.
U BA to 200pts, ale bez dodatków się nie obejdzie, wiec z kosztami jest tak jak piszesz.
Co do kasy to pewnie też landkowe $$$ będzie miał.
Co do zasad to nie uważam ich za "wygarowe". Bawiłem się to zabawką i jaj nie urywa. Owszem fajna jest, ale spada bardzo łatwo jak na coś za 200+ pts. :(

A brzydactwo takie, że szkoda gadać. Po ostatnich modelach GW spodziewałem się czegoś więcej.
Jednak będzie trzeba się zabrać za przerabianie Valkiri, których konwersje wszechobecne w necie są o niebo lepsze.
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4426 dnia: Listopad 12, 2010, 08:10:17 am »
Wygląda jak batyskaf Pana Kleksa, fu!

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4427 dnia: Listopad 12, 2010, 08:25:56 am »
Jakby wziąć ze 3 takie i jeszcze coś to mamy platikowego Thunderhawka. Hmmm.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4428 dnia: Listopad 12, 2010, 08:57:23 am »
Heyka !!!
Tak naprawde - kwestia gustu ;) Mi sie podoba  :cool:
I tak BTW - czy sie mnie wydaje, czy jest jednak widocznie mniejszy od Valkirii/Vendetty?
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline moo88

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4429 dnia: Listopad 12, 2010, 09:40:48 am »
A mogli vendette z upgradowac. Wykonanie ładne - gabaryty żelbetowego klocka.


Mama powiada: Magia to magia i już
-= Show ME what you've got =-

www.hania-dentysta.pl

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4430 dnia: Listopad 12, 2010, 11:13:57 am »
Jak dla mnie idealnie wpisuje się w estetykę marinsową, która jak jest każdy widzi ;) :p

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4431 dnia: Listopad 12, 2010, 11:18:13 am »
Jak dla mnie idealnie wpisuje się w estetykę marinsową, która jak jest każdy widzi ;) :p

Jasne jest marinsowy ale trochę nie taki jak sie spodziewałem. Liczyłem na to że będzie np. trochę szerszy. No i to co najbardziej mi sie nie podoba to te skrzydła są tak jakieś cienkie. Wygląda trochę jak karykatura Stormravena a nie sam stormraven.

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4432 dnia: Listopad 12, 2010, 11:39:47 am »
[size=78%]Wygląda jak kontener z wieżyczkami strzelniczymi wielkimi silnikami i skrzydełkami które mają jedynie zapobiec stałemu [/size]korkociągowi[size=78%]. Marinsowy assault flayer jak się patrzy ;)[/size]
A tak serio to nie jest to model który uwodzi od pierwszego spojrzenia. Może z czasem przywykniemy ale w tej chwili to jest mi obojętny ani efekty wow ani nie ma dramatu. Szkoda bo akurat taki model mógł pełnić funkcję batlowego smoka czyli być takim eye-catcherem dla potencjalnych nowych w tym hobby. Ale to nie moje zmartwienie :)

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4433 dnia: Listopad 12, 2010, 11:43:34 am »
Heyka !!!
W 100% zgadzam sie z Trejem - wyglada tak, jak powinien (wedlug fluffu of course :wink: ) wygladac SMowy pojazd - 100% uzytecznosci, 0% zbednego badziewia.
Jak go widze, to na mysl mi przychodzi ten Drop Ship ze Starship Troopersow - czyli wielki kontener podczepiony do latajacego silnika :wink:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4434 dnia: Listopad 12, 2010, 12:06:22 pm »
No i wygląda na pierwszy rzut oka, że klapki ma jak w Rhino więć Forge'owe powinny ładnie pasować :razz:
Jak dla mnie nie jest źle, choć jaj nie urywa.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4435 dnia: Listopad 12, 2010, 01:38:52 pm »
Heyka !!!
Tak z ciekawostek, to w tle (lewy-gorny rog) widac chyba nowego Furioso  :cool:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4436 dnia: Listopad 12, 2010, 06:28:23 pm »
Mnie zastanawia jak to wogóle lata. Bo jak nie ma pod włazem jakiejś mega turbiny to jedyne co może zrobić taki klocuch z środkiem cięzkości gdzieś na wysokości pilota, to ładnie spikować w dół, zaraz po wypadnieciu z krążownika.
Powiało DC :P
Kamil. (miszczu)

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4437 dnia: Listopad 13, 2010, 08:46:09 am »
Już wiem, co mi nie pasuje w tym modelu. Niepotrzebnie przesunęli skrzydła do tyłu, gdyby zostały nad włazami mielibyśmy konsekwentny design - latającą cegłę. Wieżyczka z laserami i obsługantem też nie pasuje.

Offline sHEPT

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4438 dnia: Listopad 13, 2010, 09:52:54 am »
Wygląda to jak kontener na śmieci  z doczepionymi skrzydła... bardziej jak orcza kupa złomu niż coś sensownego.
7" cali to ja się ruszam z kolegami
8" jak szanuje przeciwka
9" jak dopuszczam się świadomego wała
6" jak przeciwnik za bardzo spina poślady

Bo geny dzielą się na szybkie i martwe.

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4439 dnia: Listopad 13, 2010, 11:55:49 am »
Mi przypomina latajaca bombę lotniczą. Słaby na maxa imo, te landery ktore mial Vygruk na arenie sa kwadrylion razy lepsze.
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

 

anything