trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 824520 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3105 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:31:26 am »
No trzeba przyznać, że zajebiste wydanie. Nie ma bata, muszę sobie to kupić. Tylko dziwi mnie ten stempelek "while stock last". Limitka jakaś czy cuś ??
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3106 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:37:42 am »
Limitka jakaś czy cuś ??
Dokładnie tak jak piszesz.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3107 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:45:11 am »

Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3108 dnia: Sierpień 17, 2009, 08:55:49 am »
No trzeba przyznać, że zajebiste wydanie. Nie ma bata, muszę sobie to kupić. Tylko dziwi mnie ten stempelek "while stock last". Limitka jakaś czy cuś ??

Jest ograniczona liczba egzemplarzy, mniej niż 100k. Plotki mówią o jednorazowym strzale, że niby ma nie być dodruków. Ja już egzemplarz zamówiłem w zaprzyjaźnionym sklepie  :)

Offline apok

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3109 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:12:01 am »
Na Warpshadow była mowa o "Tajemniczym pudełku" którego zawartość miała zostać ujawniona na Games Day w Niemczech.
Ale fajnie się zapowiada...:)
przechodzień nie miał żadnego pomysłu, którędy uciekać, więc go przejechałem

Offline karlvant

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3110 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:45:37 am »
Jest ograniczona liczba egzemplarzy, mniej niż 100k. Plotki mówią o jednorazowym strzale, że niby ma nie być dodruków. Ja już egzemplarz zamówiłem w zaprzyjaźnionym sklepie  :)

Czy figurki są w tej samej skali, co do Wh40k?

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3111 dnia: Sierpień 17, 2009, 09:50:45 am »
Na Warpshadow była mowa o "Tajemniczym pudełku" którego zawartość miała zostać ujawniona na Games Day w Niemczech.
Ale fajnie się zapowiada...:)


No to jest właśnie ten Hulk. >.>

Kurde, bomba są te figsy. Chyba jednak fundusz nawilkowy szlag trafi.

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3112 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:03:52 am »
Oczywiście Darków trzeba było zamienić na BA.

a to nie jest czasem tak, że to właśnie puszki BA były oryginalnie w pierwszym wydaniu? no chyba, że deathwing maluje zbroje na czerwono  :p

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3113 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:10:43 am »
Ja pamiętam białe pancerze, ale możliwe że z kampanią "Deathwing" mi się pomyliło. Pierwotny SH to miał nawet dodatek gdzie GK biegali, więc wszystko jest możliwe.  ;-)
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3114 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:14:41 am »
Nie wiem jak było w starej planszówce, ale kupiłem sobie kiedyś wersję na kompa, i to było "SPACE HULK 2, Venegance of the blood angels. " Chłopaki były czerwone jak ruska defilada.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline b00g

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3115 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:17:36 am »
Wiki jak zawsze ratuje (tym razem mają poprawne informacje :) )

http://en.wikipedia.org/wiki/Space_Hulk

Krwawe Anioły były w pierwszej edycji.


pzdr.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3116 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:18:11 am »
Nie wiem jak było w starej planszówce, ale kupiłem sobie kiedyś wersję na kompa, i to było "SPACE HULK 2, Venegance of the blood angels. " Chłopaki były czerwone jak ruska defilada.
A komputerowa jedynka zaczynała sie od słów Dark Angels Chapter. Deathwing Company. I na ekranie było widać sztandary tak bardzo Darkowe, jak sobie tylko można wyobrazić (żywcem przeniesione z deksu). Chłopaki były białe jak demonstracja pielęgniarek.  :lol:
Krwawe Anioły były w pierwszej edycji.
Musiało mi się z dodatkami pomylić, nadmiar wiedzy czasem szkodzi.  :lol:

EDIT:tytułem ciekawostki przyrodniczej


« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2009, 10:34:30 am wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3117 dnia: Sierpień 17, 2009, 10:38:54 am »

Offline Azz

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3118 dnia: Sierpień 17, 2009, 11:34:15 am »
Oby tylko skala tych modeli byla dobra do wh40k, bo tak patrzac na te rzuty, cos mi sie wydaje ze termosy moga byc niewielkie.

Pozdro Azz
For the greater Waaagh !

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3119 dnia: Sierpień 17, 2009, 12:43:52 pm »
Jest tam też djęcie jak gość trzyma termosa w łapie,i wydaje mi się że sa mniej więcej normalnych wymiarów :
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.