Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 826123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline b00g

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3465 dnia: Luty 01, 2010, 08:27:18 pm »
Dodam swoje trzy grosze....


1) SPECJALNI PSUJĄ GRĘ. Nie wnoszą nic do rozgrywki.
2) Osobiście plotki o BA bardzo mi się podobają, armia nastawiona na fazę szturmu. Modele na pewno będą jeszcze bardziej dopieszczone niż te SW. Balans nowych kodeksów zostanie zachowany (tu zawsze się coś pojawia o IG Vendetta czy inne zabawki). Potwierdziły to Tyranidzi, Wilki, SM, IG. Każda z tych armii dostała cały wachlarz możliwości, który jest kastrowany tylko przez bohaterów specjalnych narzucających określoną taktykę.

pzdr.

P.S. STOP "bohaterom specjalnym" na polskich turniejach  :!: :evil:

Offline karlvant

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3466 dnia: Luty 01, 2010, 09:11:05 pm »
Normalnie morze argumentów   :roll:

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3467 dnia: Luty 01, 2010, 09:14:13 pm »
Normalnie morze argumentów   :roll:
no co Ty? mnie przekonał :lol:

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3468 dnia: Luty 01, 2010, 10:04:59 pm »
Nie wiem czy ten argument padł ale... Przecież gwardia ma collosusy więc po co hood na tą moc   8)
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3469 dnia: Luty 02, 2010, 10:59:17 am »
Cytuj
P.S. STOP "bohaterom specjalnym" na polskich turniejach
Herosi specjalni tak, Herosi specjalnie przegięci - nie  ;-). Ja jestem za specialami, tylko z pominięciem tych "za dobrych" ( czyli 1/2 nowych, ale to szczegół ). Jak ktoś (  np. ja ) chciałby zagrać na panu baststonie, to raczej nie powinno być obiekcji. Wobec starkena już są jak najbardziej uzasadnione .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline sokles

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3470 dnia: Luty 02, 2010, 11:14:33 am »
no co Ty? mnie przekonał :lol:

A co może kogoś dziwi podejście cisnieniopowergamerów jednego od Ghazkulla, drugiego od Elrondo?? :lol: :p
Chłopaki trochę powagi :badgrin: ;-) ;-) ;-)

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3471 dnia: Luty 02, 2010, 12:07:07 pm »
Ja tylko powiem, wracając do tematu, że gorzej niż w chwili obecnej z Krwawymi Anioukami to chyba nie będzie, nawet jak zrobią widmowe nietoperze jako ich transport. Po prostu kilku-stronicowy .pdf zwyczajnie im uwłacza i jest im niegodnym :D Nigdy nie było tak schematycznie i tak źle jak jest z nimi teraz.... Więc nowy codex już może tylko sytuację polepszyć, chociażby dlatego, że będzie jakikolwiek wybór..



A o Magicu to nie mówcie, bo teraz pakujesz Landfalla z Fetch landów i z małych stworków robisz jakies kosmiczne monstra :P Do tego siakieś planeswalkery i jedziesz :D

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3472 dnia: Luty 02, 2010, 12:31:10 pm »
Starzy BA ssa. Pod katem WS probowalem cos zlozyc zeby zobaczy jak to wyglada. To jakis koszmar, wszystko jest gorsze i drozsze albo po prostu drozsze niz u marinow. Tylko DC jest ok. To tak jakby sie zaczynal z 100 pkt mniej na kazde 1000pkt gry.

Z kolei nowe ploty sa ciekawe, tyle ze oczywiscie troche sie boje tych landerow - zrobia z nich kolejne vendety a wszysyc wiedza jak to wesola i kochane przez wszystkich pojazdy. Bedzie fat, scout, 2 linkwoane assault cannony, 12 pancerza i wozi dwa sklady. W dodatku transport. Dzien dobry mowisz, a zaraz potem do widzenia. Mam nadzieje ze moje obawy sie nie spełnią:P Idealnie by bylo jakby im wszystki jumpackowe unity potanieli nawet zbytnio, a reszta dali podobna do marinow. I klimat i wogole byloby fajnie, a nie jakies koncecje na dredach:(

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3473 dnia: Luty 02, 2010, 12:43:04 pm »
Heyka !!!
Starzy BA ssa. Pod katem WS probowalem cos zlozyc zeby zobaczy jak to wyglada. To jakis koszmar, wszystko jest gorsze i drozsze albo po prostu drozsze niz u marinow.
Czasami jest tez po prostu gorsze (ale nie drozsze) ;) Jak np. Mlotkowi ;)
Welcome to my world  :lol: :lol: :lol:
Ale szarza pelnej DC z Kapelanem - to bezcenne przezycie  8)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3474 dnia: Luty 02, 2010, 12:48:38 pm »
Heyka !!!
Z kolei nowe ploty sa ciekawe, tyle ze oczywiscie troche sie boje tych landerow - zrobia z nich kolejne vendety a wszysyc wiedza jak to wesola i kochane przez wszystkich pojazdy. Bedzie fat, scout, 2 linkwoane assault cannony, 12 pancerza i wozi dwa sklady. W dodatku transport. Dzien dobry mowisz, a zaraz potem do widzenia. Mam nadzieje ze moje obawy sie nie spełnią:P Idealnie by bylo jakby im wszystki jumpackowe unity potanieli nawet zbytnio, a reszta dali podobna do marinow. I klimat i wogole byloby fajnie, a nie jakies koncecje na dredach:(

vladdi
Co do samej armii, to mi by stylko:
- przywrocenie Furiousa na calej armii (plus Black Rage);
- wyrownanie kosztow i opcji z SM'ami (of course z uwzglednieniem kosztu generowania DC);
- potanienie DC zgodnie z kosztami z nowych kodeksow - do powiedzmy 25 pkt za goscia;
- przywrocenie uzytecznosci Librze (LD 10, jakis sensowne szmoce - ale to juz niekoniecznie);
I wlasciwie to tyle, nic wiecej bym nie potrzebowal  8)

Ale of course juz zbieram kase na nowe modele, ktore na bank bede musial (i chcial - uzaleznienie powazna rzecz ;) ) kupic. Lander ma w koncu kosztowac 50 baksow :lol: :lol: :lol:
I nie narzekam na plotki, bo diabel jak zwykle tkwi w szczegolach  :D
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2010, 12:52:02 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3475 dnia: Luty 02, 2010, 12:50:15 pm »
A co może kogoś dziwi podejście cisnieniopowergamerów jednego od Ghazkulla, drugiego od Elrondo?? :lol: :p
Chłopaki trochę powagi :badgrin: ;-) ;-) ;-)
w życiu Ghazkulla nie użyłem, więc sokles, z całym szacunkiem, ale nie pitol mi tu.

Offline Miły

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3476 dnia: Luty 02, 2010, 01:33:31 pm »
Dodam ze na DMW jest 5 armi zielonych i tylko dwie Rurki tam sa, w dodatku nie u tych graczy co graja zielonymi na codzien.

Koszt Rurki to koszt dwuch Warbosow. W jednej turze jest prawie nie zniszczalny, daje firlesa no i 6 cali waaaagh, potem bez inva sie go rozkreca jak chce (PW, rendingi. Chodzi co ture d6 czyli spowalnia...

Oczywiscie moze na pojazdach ma wiekszy sens ale w hordzie szkoda punktow bynajmniej msz... ;)

M

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3477 dnia: Luty 02, 2010, 03:06:24 pm »
Heyka !!!Co do samej armii, to mi by stylko:
- przywrocenie Furiousa na calej armii (plus Black Rage);
- wyrownanie kosztow i opcji z SM'ami (of course z uwzglednieniem kosztu generowania DC);
- potanienie DC zgodnie z kosztami z nowych kodeksow - do powiedzmy 25 pkt za goscia;
- przywrocenie uzytecznosci Librze (LD 10, jakis sensowne szmoce - ale to juz niekoniecznie);
I wlasciwie to tyle, nic wiecej bym nie potrzebowal  8)

Ale of course juz zbieram kase na nowe modele, ktore na bank bede musial (i chcial - uzaleznienie powazna rzecz ;) ) kupic. Lander ma w koncu kosztowac 50 baksow :lol: :lol: :lol:
I nie narzekam na plotki, bo diabel jak zwykle tkwi w szczegolach  :D
Cze !!!
to ja do wishlisty dodam special weapony aka melta na RAS, i mozliwosc dokupowania pojedynczych gosci
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3478 dnia: Luty 02, 2010, 04:02:55 pm »
Heyka !!!
to ja do wishlisty dodam special weapony aka melta na RAS, i mozliwosc dokupowania pojedynczych gosci
Zawarlem to w "wyrownanie kosztow i opcji z SM'ami" ;)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Dropsik

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 137
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • For the Emperor!
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3479 dnia: Luty 02, 2010, 05:32:28 pm »
Cytuj
Ale szarza pelnej DC z Kapelanem - to bezcenne przezycie   8)
powiem ci ze w ostatnim czasie zdazalo mi sie co raz czesciej odbijac od niektorych rzeczy. termosy mlotkowe, gh z koszmarna iloscia roznych modeli, nobzi. no i ten skasztaniony rending. osobiscie strasznie sie ciesze ze BA nieco wracaja do tego co bylo w 3ed. furious, fisty i power weaponki w DC. ja w sumie tylko chwile mialem okazje pograc na starym codexie i zapamietalem jak swietnie fluff byl odzwierciedlony w regulach (moze poza koszmarnie drogim kapelanem). teraz to wraca.
do wishlisty dorzucilbym tylko mozliwosc skladania tej armii na tyle sposobow co w smach i wilkach.
pozdro
- Zapiałes?
- z rozbiciem...

 

anything