trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 824285 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3495 dnia: Luty 08, 2010, 04:45:04 pm »
To podpucha - nie ma kawalerii na nietoperzach.  :lol:

Aczkolwiek reroll na evisceratorze zastanawia.
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 04:58:17 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3496 dnia: Luty 08, 2010, 05:03:55 pm »
Wyglada dosc wiarygodnie. Ale jesli tak, to juz z ta fruwajka przegieli. Kontrolowana szarza po deepie z pojazdu?:/

vladdi

I nie jest taki drogi :/

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3497 dnia: Luty 08, 2010, 05:08:12 pm »
Powiedzialbym raczej ze nie jest taki tani. No ciekawe czy to prawdziwe bo zapowiada sie ciekawie. High Priest z gralem - chyba must have. Barek bedzie w pizdu. Spec moc dreda- libry powinna miec pod nazwe specjalnie dla gwardii:P DC z poprzedniej wersji - z dowolna iloscia fistow - ale droga strasznie. Opcji do wszystkiego masa. Bedzie ciekawie.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3498 dnia: Luty 08, 2010, 05:10:49 pm »
plasma cannony na balach...
Harbringery...a ludzie narzekali na vendetty ;-)
tanie troopsy i tani do nich osprzęt.
no i jest sierżant lorenzo z Overwatchem :lol:
mam nadzieję, że ta fruwajka będzie dla wszystkich chapterów dostępna.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3499 dnia: Luty 08, 2010, 05:11:24 pm »
Zobaczymy ile tego zostanie w wersji ostatecznej.


Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3501 dnia: Luty 08, 2010, 05:29:56 pm »
Veneryk wreszcie wygląda tak jak powinien wyglądać. Kiedyś sobie sprawię jako trzeciego drednoughta. (szkoda tylko że nie jest metalowy)  8)

Orkowe zabawki też fajnie wyszły. A bazyl niestety to porażka na całej linii.

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3502 dnia: Luty 08, 2010, 05:36:22 pm »
co do Bladzi. za 190 pkt możesz mieć preda anihilatora strzelającego ze wszystkich 3 lasek po ruchu do 6'.
ciekawe, czy to jakaś podpucha ;-)
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline MiRage*

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3503 dnia: Luty 08, 2010, 06:14:07 pm »
co z tego?
skoro mozesz miec od drugiej tury na 4+  10 DC z 5 fistami ktorzy zaczynaja w combacie :>?
* - a ja wygrałem z Vladim :>

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3504 dnia: Luty 08, 2010, 06:27:05 pm »
no tak, 10 typa 220, plecaki 100 (+ AS za 105), 5 fistów 125 (+ VAS za 125), harbirnger 140, jeśli chcą mieć granaty to devki za 85. i te deki AS i VAS bez zabawek. strasznie drogo, jak na szarżę w 2 turze na 4+ ( o ile o nic się nie rozbiją tą latajką)
no ale 10 to i tak się tam ich nie zmieści :badgrin:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3505 dnia: Luty 08, 2010, 07:11:32 pm »
plasma cannony na balach...
Harbringery...a ludzie narzekali na vendetty ;-)
tanie troopsy i tani do nich osprzęt.
no i jest sierżant lorenzo z Overwatchem :lol:
mam nadzieję, że ta fruwajka będzie dla wszystkich chapterów dostępna.
narka

Tanie troopsy z dedykowanym Land Riderem jako transport :D
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3506 dnia: Luty 08, 2010, 07:13:14 pm »
iii tam 10, co sie rozdrabniac, od razu 15 typa  :badgrin:

i nie vas tylko termosy, vas jest drogi i nic nie robi. ale juz taka piatka clawerow z high priestem z rerollami wszystkiego i furiousem w landziu moze nie byc taka zla, taktycznych i tak sie wezmie, asfalt jakis pewnie bedzie trzeba. ogolnie na 1500-1700 mozna to juz probowac zmiescic

na balach to mi sie podobaja OCE- w koncu fast predziu plujka strikes back!
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Angron

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3507 dnia: Luty 08, 2010, 07:51:40 pm »
Tak szczerze mówiąc chyba się zakochałem od pierwszego wejrzenia. :D Dawno mi się tak żaden dex nie podobał, jest masa ciekawych rzeczy, nie widać na pierwszy rzut oka jakichś niesamowitych przegięć, wszystko sensownie wycenione i w ogóle cód miód. :D Mega. Mam nadzieję, że w takiej formie zostanie, bo naprawdę GW dawno nie zrobiło nic tak dobrego. ;) IMO.
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Marios

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3508 dnia: Luty 08, 2010, 08:36:59 pm »
Armia na pierwszy rzut oka wygląda bardzi ciekawie, duuuzo opcji, ciekawe jakie kombosy przyjdą mi do głowy.
Nie miałem jeszcze czasu się zagłębić, ale obawiam się, że rozpy będą wyglądały w stylu: kto wciśnie więcej Storm Harbringerów do rozpy.
Można ich wziąć po prostu mnóstwo, dla wszystkiego itd.
Moim zdaniem nie będzie to uber-klimat, ale będzie diablo skuteczne. Dając wiarę temu, że jego broń będzie traktowana jako jedna to po ruchu 12" walną 8 linkowanych strzałów z S6 rending. pootwierają wszystko łącznie z landkami itd. Sru i oddział piechoty pójdzie do piachu.
Oby były wielkie i nie dało się ich schować(tudzież były wąskie i długie: łatwo będzie złapać bok).
Oczywiście sam jestem fanem BA, ale po prostu nie chcę, żeby BA na 1750 to było 5 harbringerów z wkładkami.
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Soulles_Being

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3509 dnia: Luty 08, 2010, 10:07:35 pm »
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat1430057&prodId=prod630019a
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?prodId=prod630021a
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat1430057&prodId=prod630020a
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat1430057&prodId=prod630024a
http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat1430057&prodId=prod630023a

Jak dla mnie orkowe są boskie. Weneryk też niczego sobie. :) Za to Bazyl jako jedyna opcja z boxa to wielkie rozczarowanie..
Deff dread i killa kany miodzio. Przyznam się, że momentalnie zapragnąłem złożyć mała armie orków. Oby nie dowiedział się o tym komisarz.

Chimera mnie zawiodła. Obecny box kiedy go kupiłem i odpakowałem to stwierdziłem że to najlepszy plastikowy czołg w IG. Głównie dlatego że wieżyczka jest idealnie zaczepiona na plastikowym bolcu co umożliwia płynne okrecanie.
A teraz w nowym zestawie będzie taki badziew jak w lemanie czy hellhoundzie...
Niby się sprawdza, ale:
Mój pierwszy leman miał te cześć skopaną i nie szło tego zaczepić musiałem uciąć.
Teraz wieżka wypada i będzie wypadać dopóki nie kupie magnesów :/ A nie musiało tak być.

Dredy marynów przyzwoite.
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

 

anything