Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 823864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3540 dnia: Luty 10, 2010, 12:03:12 pm »
o czym Ty mowisz- przeciez masz paragon of restraint, wystawisz sobie 5tke exaltedow i trzymaja w ryzach cala armie, reclusiam aspirant jest w DC, jak bardzo chcesz to sanguinary tez moze w pierwszych turach wlaczac paragona z grala... w czym problem?
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3541 dnia: Luty 10, 2010, 12:10:22 pm »
tylko, że jak tego grala włączy na pewnych falach, to już go nie przełączy na inne.
no a ci exaltowani tacy tani nie są.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3542 dnia: Luty 10, 2010, 12:18:58 pm »
Heyka !!!
Jest taki maly gadzet, 10 punktow kosztuje - nazywa sie Laurels of Thorns ... Sierzanci Devkow tez go maja.
Dzieki niemu rzucasz Red Thirsta na 3d6 i wybierasz dwie DOWOLNE. Slowem - mozna na loozaku sterowac Black Rage'm. Jest to szczegolnie interesujace, jesli wezmie sie pod uwage to, ze jak rzucisz 7 lub wiecej na Thirsta, to dostajesz Furiousa  8) Takze tak naprawde SHP jest dobry, ale nie az tak niezbedny  8) Szczegolnie wziawszy pod uwage, ze z Graalem musi byc na pieszo.
Anyway - zobaczymy jak to bedzie wygladalo w ostatecznej wersji kodeksu.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3543 dnia: Luty 10, 2010, 12:28:18 pm »
Heyka !!!
A tak BTW Devkow i Red Thirsta - ciekawa opcja wydaje mi sie Astartes Granade Launcher ... 5 punktow od glowy, Rapid Fire z S6 albo Rapid Fire z placka z S3. Jaj nie urywa, ale za 105 punktow masz oddzial, ktory na 12 calach wypala 8 strzalow z S6, albo 8 plackow z S3  8)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3544 dnia: Luty 10, 2010, 12:30:52 pm »
no exalted to jest taki jakby termos ze stormbolterem i powerka, tylko zamiast termoski ma jetpack i hit&runa... jest duzo subtelniejszy w uzyciu od termosa, ale czy slabszy? mnie sie oni podobaja, ale ja gram eldarami i sie pewnie nie znam na bladych

a czarni wg mnie w wersji na plecaczkach sa za drodzy, mysle ze wozenie ich screenosem albo landem moze nie byc takie tragiczne, w skrajnym przypadku trzeba bedzie pocisnac troszke w kapcia...

@eman- i daje granaty czarnym  :p
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Brother Michal

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3545 dnia: Luty 10, 2010, 12:39:00 pm »
przeczytałem właśnie wrażenia dropsa na "gorąco" po pierwszych grach.
A te wrazenia sa gdzies publicznie dostepne?
Sam bym sie z nimi z checia zapoznal. ;)
Imperial Stormtroopres don't die...
They can only go to hell and regroup.

A wszystko na co mam ochotę jest niemoralne,nielegalne,albo tuczące ]:->

Offline afruniu

"There must be some kind of way out of here..."

Offline Angron

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3547 dnia: Luty 10, 2010, 01:06:54 pm »
Ja przyznam szczerze, że mi do rozpisek DC na packach w ogóle nie wchodzi, chyba że 5 z jednym fistem. :D Ale niezła opcja to np 5-8 w rhino z fistem - takie plagusoberki. :D
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3548 dnia: Luty 10, 2010, 05:00:13 pm »
Cytat: Bols
February 9th: Games Workshop is reported to remark that a leaked copy of the Blood Angel rules was out and about.  This is taken by many as confirmation that the 2nd wave rumors are correct, and legitimate, if not final rules.

At this point, people are generally running around planning armies, saving up money, and sceaming thanks to the heavens regarding the rumored Blood Angel rules.  Some even go so far as to theorize that we may be seeing a coordinated viral marketing campaign in action, seeing that the codex is still scheduled for April.

Ten dex wyglada dość wiarygodnie.

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3549 dnia: Luty 10, 2010, 05:24:43 pm »
Bohaterowie mają imiona i nazwiska, a to już coś znaczy.  :lol:
Mephiston jest tu wyjątkiem, ale to ze względu na jego specyficzną historię (chociaż ciekawe, jak Calistarius miał na imię?).
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline ederus

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3550 dnia: Luty 10, 2010, 07:55:44 pm »
Mi coś takiego chodzi po głowie

High Priest z Graalem
8 DC jump packi, 3 fisty, reclusiam
5 termosów 3 młoty 2 clawy Laurel of Thorns w Redeemerze
10 jump packowców 2 melty, fist, Laurel of Thorns
5 assaultowych combi weapon, fist w rhino
5 assaultowych combi weapon, fist w rhino
2 AB bolce
2 AB bolce
Baal AC, misle, overcharged engine
Baal AC, misle, overcharged engine
1991

Wyszło mi coś w stylu obecnej rozpiski emana. Przykro to mówić, ale tak się liczy tę rozpiskę, wszystko fajnie i jak trzeba nagle dodać DC to robi się strasznie słabo z punktami :-? Niby mam 3 oddziały solidne do bitki, ale muszę tym zagrać, aby coś mądrego powiedzieć
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 08:05:36 pm wysłana przez ederus »
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Soulles_Being

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3551 dnia: Luty 10, 2010, 08:06:51 pm »
o czym Ty mowisz- przeciez masz paragon of restraint, wystawisz sobie 5tke exaltedow i trzymaja w ryzach cala armie, reclusiam aspirant jest w DC, jak bardzo chcesz to sanguinary tez moze w pierwszych turach wlaczac paragona z grala... w czym problem?
Co ty taki agresywny?
Po pierwsze to co lezy na scribdzie nie wyglada nawet w polowie jak przeciek dexu orkow wiec nie opieralbym na nim się w 100%

Po drugie faktycznie jesli bedzie mozliwosc tak wiarygodnego kontrolowania red thirst'a to faktycznie to bedzie mocne.
Ale poki co zawsze moze byc ta mozliwosc, ze jak juz powiedzialem devki stwierdza ze warto wyskoczyc z covera i pomachac w strone Lemana ;)

Osobiscie mam nadzieje, ze ten klimat BA zostanie zachowany.

Pozdrawiam.
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline Angron

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3552 dnia: Luty 10, 2010, 08:34:58 pm »
Mi coś takiego chodzi po głowie

High Priest z Graalem
8 DC jump packi, 3 fisty, reclusiam
5 termosów 3 młoty 2 clawy Laurel of Thorns w Redeemerze
10 jump packowców 2 melty, fist, Laurel of Thorns
5 assaultowych combi weapon, fist w rhino
5 assaultowych combi weapon, fist w rhino
2 AB bolce
2 AB bolce
Baal AC, misle, overcharged engine
Baal AC, misle, overcharged engine
1991

Wyszło mi coś w stylu obecnej rozpiski emana. Przykro to mówić, ale tak się liczy tę rozpiskę, wszystko fajnie i jak trzeba nagle dodać DC to robi się strasznie słabo z punktami :-? Niby mam 3 oddziały solidne do bitki, ale muszę tym zagrać, aby coś mądrego powiedzieć

Mi wychodziło coś bardzo podobnego, z tym, że zamiast tych bajków wziąłbym więcej rzeczy do otwierania rhinosów. ;) Bo piechotę wszelką to zabijasz w kombacie bez pierdnięcia. ;) Albo Skejtów w Stormie, również bardzo pomagają. ;)
Was told that brother Lurg from my squad died last night from wounds sustained at the killing-grounds yesterday. Unfortuately no one noticed how he was wounded. Although Lurg probably did, it was hard for him to explain without his jaw."

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3553 dnia: Luty 10, 2010, 08:50:03 pm »
Heyka !!!
Baal AC, misle, overcharged engine
Baal AC, misle, overcharged engine
Co Wy wszyscy sie zescie tak na tego Baala z Missilkami uparli? Nie lepiej wziac laski? Troche drozej, ale i sila wieksza i dodatkowa bron, coby weapon destroy tak nie bolal ... a strzalow dokladnie tyle samo.
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline ederus

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3554 dnia: Luty 10, 2010, 08:51:46 pm »
Te AB wstawiłem głównie dlatego, że po prostu je lubię ;-) Ale chyba faktycznie lepiej wstawić kolejnego baala czy devastatorów.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

 

anything