trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 823264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karlvant

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3660 dnia: Marzec 08, 2010, 02:31:55 pm »
Zaskakujące, że zrobili te oddziały w plastiku. Generalnie ekstra.

Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3661 dnia: Marzec 08, 2010, 02:45:11 pm »
Kurczę, nie wiem co o tym figurkach myśleć. Z jednej strony można się zachwycać szczegółowością, ale z drugiej strony jakby te figurki przekombinowali. BA to Zakon kodeksowy co oprócz organizacji powinno znaczyć, że używają też standardowego ekwipunku. Na tych zdjęciach prawie wszystko jest niestandardowe.

Najbardziej podoba mi się Lemartes.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3662 dnia: Marzec 08, 2010, 02:48:45 pm »
Heyka !!!
Kurczę, nie wiem co o tym figurkach myśleć. Z jednej strony można się zachwycać szczegółowością, ale z drugiej strony jakby te figurki przekombinowali. BA to Zakon kodeksowy co oprócz organizacji powinno znaczyć, że używają też standardowego ekwipunku. Na tych zdjęciach prawie wszystko jest niestandardowe.

Najbardziej podoba mi się Lemartes.
Od poprzedniego kodeksu (czytaj - od tego z pdf'owego) wyraznie odchodza od koncepcji, ze BA to kodeksowy Chapter (Assault Squady w Troopsach i te sprawy). Moze ten kodeks to kolejny krok w ta strone.
Lemartes rzeczywiscie wymiata, ja natomiast zaluje, ze nie zrobili nowego Mephistona  :sad: Figurka zla nie jest, ale w porownaniu z tym ziomalem z siekiera, to wyglada jak ubogi krewny ;)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3663 dnia: Marzec 08, 2010, 02:54:09 pm »
modele sliczne  :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3664 dnia: Marzec 08, 2010, 03:01:08 pm »
Nie wiem, czy trochę nie przesadzili z ilością "upiększeń". No i DC z bolterami wygląda dziwnie.

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3665 dnia: Marzec 08, 2010, 03:10:44 pm »
dziwnie? dziwny jest ten ich relentless. dostali WS 5, brakuje im tylko 3+ inva ;-)
chociaż wystarczy im speedera przed nos postawić, i grzecznie za nim pobiegną ;-)
zauważyłem, o ile to prawda się okaże, że te Bladzie to strasznie zmotoryzowane będą. predy i vindyki z fastem z HS, Baale ze Scoutem (WTF??) z fastów, i landki jako transporty dedykowane z możliwością deep striku. to też jest dziwne. gdyby to wszystko wychodziło z HS, to jeszcze pikuś. tu praktycznie pozbawiają gracza zmartwień, co kosztem czego, bo i tak można praktycznie wybrać wszystko...
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3666 dnia: Marzec 08, 2010, 03:16:06 pm »
Heyka !!!
chociaż wystarczy im speedera przed nos postawić, i grzecznie za nim pobiegną ;-)
Chaplain na bank bedzie znosil Rage'a - nie po to dali im mozliwosc brania Kapelanow z HQ i z Elit  :badgrin: :badgrin: :badgrin:

Baale ze Scoutem (WTF??) z fastów
Poziom absurdalnosci w stylu Valkirii  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3667 dnia: Marzec 08, 2010, 03:18:37 pm »
ci zloci strasznie srednio mi podchodza...
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3668 dnia: Marzec 08, 2010, 03:23:45 pm »
W ogóle to jakaś gay army, sami blondyni z bujnymi czuprynami (poza jednym wyjątkiem) z "wygolonymi" klatami.   :)

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3669 dnia: Marzec 08, 2010, 03:25:20 pm »
Heyka !!!
W ogóle to jakaś gay army, sami blondyni z bujnymi czuprynami (poza jednym wyjątkiem) z "wygolonymi" klatami.   :)
Powiedz to temu kolesiowi z wielka siekiera w zbroi jak Dracula ;) w twarz najlepiej ;)
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3670 dnia: Marzec 08, 2010, 03:47:59 pm »
Zloci i skrzydlaci mi nie podchodza totalnie, ale za to czarnuchy i Lemartes wyczesani. Czas chyba pozbyc sie troche starych modeli zeby zwolnic miejsce na polce.

A ninja knows no fear.

Offline Tomkow

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3671 dnia: Marzec 08, 2010, 03:50:34 pm »
Heyka !!!Powiedz to temu kolesiowi z wielka siekiera w zbroi jak Dracula ;) w twarz najlepiej ;)
Cze !!!

Temu z papierem toaletowym zwisającym z tyłu? Sorry, ale przepaska z głowy wilka jest bardziej męska    :)

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3672 dnia: Marzec 08, 2010, 03:59:12 pm »
dziwnie? dziwny jest ten ich relentless. dostali WS 5, brakuje im tylko 3+ inva ;-)
chociaż wystarczy im speedera przed nos postawić, i grzecznie za nim pobiegną ;-)
zauważyłem, o ile to prawda się okaże, że te Bladzie to strasznie zmotoryzowane będą. predy i vindyki z fastem z HS, Baale ze Scoutem (WTF??) z fastów, i landki jako transporty dedykowane z możliwością deep striku. to też jest dziwne. gdyby to wszystko wychodziło z HS, to jeszcze pikuś. tu praktycznie pozbawiają gracza zmartwień, co kosztem czego, bo i tak można praktycznie wybrać wszystko...
narka

Bedzie smiesznie jak okaze sie , ze nowy standard bladziow to 3 Baale, 2 predy, Vindykator i kilka troopsow w harbringerach :D
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Dropsik

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 137
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • For the Emperor!
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3673 dnia: Marzec 08, 2010, 04:10:55 pm »
naaa. figsy sa uber. po prostu zazdroscicie nedznicy :D
kompania mnie wbila w fotel a sanguine guards przebili razem z fotelem pietro nizej. astorath super 600. jedynie sanguinor jest taki hmm hmm sztywny. na bolter and chainsword jest jeszcze fota nowego setha ktory tez jest spoko, ale juz nie taki koksiarski jak astorath.
co do samych plotek. zgadzam sie generalnie z inkim. sporo zalezy od kosztu. baale faktycznie sa uber, ale zgieta jest dopiero ta fruwajka. vindyk z fastem tez dosyc srogi.
ale ja i tak najbardziej czekam na czarnuchow :D
pozdro
- Zapiałes?
- z rozbiciem...

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3674 dnia: Marzec 08, 2010, 04:11:22 pm »
Heyka !!!Chaplain na bank bedzie znosil Rage'a - nie po to dali im mozliwosc brania Kapelanow z HQ i z Elit  :badgrin: :badgrin: :badgrin:


Ktoś na warseerze twierdził że właśnie nie. ;)

A figsy mega. Gdyby nie to że zacząłem Wilki jakiś czas temu to bym brał na bank.