trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 823121 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3870 dnia: Czerwiec 23, 2010, 10:02:58 pm »
DH aliedu nie ma. Ale WH tak w formie nie zmienionej  :roll:

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3871 dnia: Czerwiec 23, 2010, 10:43:26 pm »
Cytuj
Przy WH to można jeszcze argumentować że im strony wypadły, ale jak w DH   miejsca gdzie było IIG przykryto obrazkami, to co ja mam o tym myśleć?

Zapowiedz lepszego jutra. :lol:
Bedzie jak z Beastmenami z WFB. Czekali długo na dex. Między czasie wyszedł nowy dex do Chaosu który już nie przewidywał Beastmenów jako sojusznika. Pozostawieni na lodzie czekali na erratę.
Pojawiła się errata która sprowadzała się do pierwszego zdania w tabelce tejże Erraty. Brzmiało mniej więcej tak. "My GW jesteśmy świadomi, że armia ta była jako sojusznik do Chaosu i że sama nie ma większych szans w bitwie, jednak prosimy o cierpliwość - wydamy nową niezależną armię zwierzoludzi"
Mija ponad rok (grałem tą armią.. naprawdę każde moje zwycięstwo to był prawdziwy cud nad wisłą) i gracze otrzymują nowy pachnący farbą dex!!
Radość jednak szybko mija. Okazuje sie jeszcze większym bublem niż jego poprzednik. Zwierzludzie środowiskowo zostają okrzyczenie "armią dla klimaciarzy"

I tu boję się, że historia może się powtórzyć :/
Na pocieszenie powiem, że niezależnie od wypadków nie opuszczę WH i jak będzie trzeba zacznę studiować intensywnie wszelkie cudy nad wisłą w historii świata. W końcu nawet żółw czasami z królikiem zwycięża :D
Kamil. (miszczu)

Offline Lesio

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3872 dnia: Czerwiec 24, 2010, 01:08:46 am »
Tych beastmanów to bym tak od razu nie skazywał na potępienie i wrzucenie do worka armii dla klimaciarzy. Pamiętajmy, że na dniach wychodzi 8 edycja battla, która wywraca tę grę do góry nogami (nie wiem czy śledzisz plotki, ale to nie są kosmetyczne zmiany jak w 7ed, to jest praktycznie nowy system) Myślę, że jeszcze wiele zasad i jednostek słabych w tym momencie może okazać się nowym przepakiem pisanym pod 8ed.


A jeśli chodzi o te dexy w pdfie, to ja się nawet nie będę wypowiadał bo szkoda moich nerwów, DH wyciągam z szafy jak mam ochotę się pobawić i pośmiać, nie będę oczekiwał wyników od armii która ma zasady z głębokiej 3ed.
It's all fun and games until someone loses an eye...
Then it's fun and games without depth perception^^

Offline marcinkk

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3873 dnia: Czerwiec 24, 2010, 06:34:28 am »
eee tam chłopaki, się przejmujecie. Wy nie macie kodexu z moralniakiem w FAQ na pół strony, że użycie sprzętu z nowymi zasadami (tarcze, cyklony, spirit) może dać niesprawiedliwą przewagę nad przeciwnikiem i być niesportowe, a poza tym granie nie służy do wygrywania tylko do zabawy. Dlatego właściciele kodexu DA (jaki jest , wszyscy wiedzą  :lol: ) mają najpierw pokazywać że jednak maja cochonez a potem się wypiąć i dać zapiąć (albo na odwrót ale już mi się miesza :lol: )

Jak ktoś nie widział jak GW wykręca się z lenistwa to niech wejdzie w FAQ do Dark Angels na oficjalnej stronie i sie też pośmieje...

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3874 dnia: Czerwiec 24, 2010, 07:10:50 am »
Kto nie ma, ten nie ma. Zawsze jak wybiorę armię GW ją musi spi*%$#. Jak tak dalej pójdzie to rozpiszę przetarg - jaką kolejna armię ma wybrać Yedli. Udupienie jej przez GW w przeciągu roku gwarantowane. :lol:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3875 dnia: Czerwiec 24, 2010, 08:20:39 am »
Spoko spoko, na razie im sie nie oplaca dawac DA nowych cyklonow i tarcz, ale jak np. w przyszlym roku wypuszcza nowy dex, to Darki beda pewnie przepakami ;) i to zwykli SMi, wilki czy BA beda narzekac na plewnosc swojej armii  :D
A ninja knows no fear.

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3876 dnia: Czerwiec 24, 2010, 08:38:38 am »
lepiej niech to beda wlasnie DE, bo cholera jak widze 3ci kodeks do power armourow w tej edycji to mnie nosi (a kazdy nastepny bardziej giety niz poprzedni)... ja nie wiem czy GW pamieta ze w tej grze sa jeszcze armie np. z 3t ktore ostatnio nie maja lekko
co do beastmenow to popieram lesia- wychodzi nowa edycja i nie do konca wiadomo jak ta armia bedzie sie sprawowac na nowych zasadach, dlatego rospisywanie sie o rzekomej slabosci deksa robionego ewidentnie pod nowe zasady moze byc pomylka


a co do witchhunterow... no tak zrabali strasznie z tymi nowymi kodeksami, standardowo dali to jakiemus debilowi ktory tylko sprzedaje modele i nie ma pojecia o zasadach oraz ich zmianach zeby wrzucil kodeks na net. zreszta angole i ich inteligencja...  :roll:
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3877 dnia: Czerwiec 24, 2010, 08:52:10 am »
narzekacie jakbyscie wczoraj w ta gre zaczeli grac, zawsze bylo tak ze byla dysproporcja, wieksza lub mniejsza ale byla, wiec przestancie jeczec i albo grajcie tym co macie, albo kupcie nowa armie albo przestancie grac  :wink: - skoro produkt nie spelnia waszych wymagan to wezcie jakis substytut, podobno hordy czy tam to drugie jest fajne i nie jest rozbalansowane :biggrin:


takie marudzenie dla marudzenia sie nudno czyta :evil:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 08:59:25 am wysłana przez Jezo »
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3878 dnia: Czerwiec 24, 2010, 09:08:13 am »
Ej nie rób mi z Gildii Whineseera, Breaker! :F

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3879 dnia: Czerwiec 24, 2010, 09:28:12 am »
eee tam zaraz whine- po prostu, GW kocha swoje power armorki i wydaje ich za duzo bo sie dobrze sprzedaja. a tymczasem mechanika tej gry jest taka ze armie w powerkach sa twarde wiec doskonale sie przystosowuja do nowych zasad, za to armie miekkie (np. tau, DE, gwardia) maja czesto problem z powodu jakiegos glupiego zmienionego o troche zapisu w zasadach nowej edycji i juz... na tafa nie przyjma bo go nie maja  :razz: .


wg mnie na poczatku edycji nie powinni wydawac marinsow bo oni i tak maja super uniwersalny kodeks z masa opcji (tym bardziej ze kodeksow marinsow wydaje sie 4-5 na edycje, a inne armie srednio 1 na 1,5 edycji :doubt: ) tylko w pierwszej kolejnosci armie miekkie bo one potrzebuja dostosowania do zasad. no ale kto by sie tam przejmowal logika... przeciez to bez sensu  :smile:


co do tych DE to napisalem nie w sensie ze mi power armory przeszkadzaja tylko bardziej pod katem roznorodnosci na turniejach, fajnie by bylo zobaczyc czasem modele do ktorych nie musze strzelac pol bitwy zeby zabic jednego... a ap5 nie jest rownoznaczne z ap- . chociaz w sumie ta edycja jest tak skonstruowana ze ap to detale, albo masz od razu ap1-2 albo mozesz sobie to ap wsadzic
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2010, 09:32:00 am wysłana przez Breaker »
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline metalfan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3880 dnia: Czerwiec 24, 2010, 10:06:50 am »
Spoko spoko, na razie im sie nie oplaca dawac DA nowych cyklonow i tarcz, ale jak np. w przyszlym roku wypuszcza nowy dex, to Darki beda pewnie przepakami :wink: i to zwykli SMi, wilki czy BA beda narzekac na plewnosc swojej armii  :biggrin:
Na szczęście Deathwing czeka na lepsze czasy grzecznie na półce :wink:
SW / GK / BA

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3881 dnia: Czerwiec 24, 2010, 12:38:02 pm »
Jezo:
To że chcą mi zagazować armię, nie oznacza że mam oddać się tej komorze bez słowa. Byli już tacy i napewno nie będę brał z nich przykładu.
Dysproporcje były to wiadomo. Jednak tutaj nie mówimy o niesprawiedliwościach ale kolejnych krokach ku naturalnej śmierci niszowych armii.
Sorry ale argumentacje zmień sobie armię jak Ci nieodpowiada są dla mnie mało trafne. Ciekawe jak by się zmieniało zdanie ludzi gdyby np wszystkie odłamy SM (BA BT.. etc) nagle straciły dexy i poszły do lamusa. Nagle nie było by to marudzenie ale lament wielu.
Armie Jaro, Emana, Asmo nagle okazały by sie bezwartościowe. Godziny spędzone w modelowaniu ich okazały by się bezsensu??

Różnica jest taka że nas kwizytorów, którzy wydali furtę pieniędzy na armie (to nie jakieś tam marinsy za 500 zł) jest mało. I nasze "ale" jest odbierane jako niepotrzebne żale. Ale z tym się trzeba pogodzić - mniejszość zawsze była tak odbierana.
Szkoda, że obecnie zadowoleni z nowych dexów nie myślę do przodu. Bo co jak co ale już powoli na truniejach zaczyna być nieprzyjemnie nudno. Armie powoli same BA i SW...
"wilków jak psów"
I to ma być ta dobra rada kup nową armię. GW zaciera ręce.. a mi opadają. NUDA!!!
Kamil. (miszczu)

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3882 dnia: Czerwiec 24, 2010, 01:07:46 pm »
Na wszystko przyjdzie czas, trzeba tylko cierpliwosci, kto wie co bedzie w nowych kodeksach, raczej sadzac po tendencji beda mocniejsze.

Zreszta nie ma co przesadzac, oprocz kilku bardzo starych pozycji, w ta gre da sie wygrac kombinowaniem a nie tylko turlaniem koscmi.

A ninja knows no fear.

Offline Miły

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3883 dnia: Czerwiec 24, 2010, 01:22:55 pm »
Kamilu wiecej pozytywnosci  :wink:
Inkwizycja z zalozenia nigdy nie szla na latwizne. Po trupach i w bolu dazyla do celu  :badgrin:

A na powaznie (pomijajac GW strategic planing) przydalo by sie wiele fajnych kodeksow odkurzyc (Squaci, WS, Salamandry, itd...) z drugiej strony rozdrabnianie sie z ekonomicznego punkty widzenia nie znaczy zwiekszania zyskow. Podaz rowna sie popyt wiec jesli masz jeszcze jakies archaiczne armie i ciagle grasz (tym czy innym) to znaczy ze biznes sie kreci w odpowiednia strone...
Podejzewam ze nie wielu z obecnej mlodziezy <18 lat widzialo kiedykolwiek ichnie kodeksy (JKnecht teraz robi funowa reaktywacje WS) a o squatach to juz najstarsi gorale zapomnieli i tylko niewielka grupa wapniakow w naszym srodowisku pamieta/widzialo ich zasady  :wink:

Aczkolwiek kropla drazy skale wiec moze doczekamy sie dlugobrodych czy genokultu w ponownej akcji
M

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #3884 dnia: Czerwiec 24, 2010, 01:35:02 pm »
Miły, ja tu już zaczynam wątplić czy do moich darków kiedykolwiek w końcu wydadzą ten nowy kodeks, a Ty tu o Squatach  czy genokulcie piszesz..... Niepoprawny optymista z Ciebie.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.