Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 824784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4035 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:55:06 am »
No będę na nich polował, ale ja już mam armię darków na jakieś 2500 pkt, wygrałem battleforca na turnieju jak tylko weszli do sprzedaży w 1998r., i grałem nimi często. Tak więc czasami zamieniam się stronami i poluję nimi na moje biedne siostrzyczki, żeby i m się w dupach z nadmiaru chwały nie poprzewracało  :wink: . A wiadomo z doświadczenia, że baba z permanentnym pms-em, o umysłowości taliba, której jeszcze dodatkowo się w dupie przewróciło to najczarniejsza klęska we wszechświecie, przy której tacy dark eldarzy to małe miki jest. 
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4036 dnia: Wrzesień 21, 2010, 09:57:50 am »
Najbardziej zastanawia mnie jak zmienia sie opinie na temat brzydoty tych figsów (bo sa brzydkie) po odczytaniu ich przegiętych zasad :D
Czuję że nagle wszystkim (z min wyjątkami) zaczną się podobać.
Kamil. (miszczu)

Offline Raca

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4037 dnia: Wrzesień 21, 2010, 10:00:56 am »
A mi sie podobaja, sa calkiem ciekawi i inni  :wink:
Moze w dotychczasowy klimat sie nie do konca wpasowuja, ale jak bede widzial calosc armi to wtedy moge pomyslec o trzymaniu klimatu przez te modele
Fajnie ze cos innego niz PA wychodzi

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4038 dnia: Wrzesień 21, 2010, 10:18:01 am »
moim zdaniem calkowicie i zupelnie wymiataja - okrucieństwo az z nich skapuje, sadyzm paruje, a czysta radosc torturowania skupia sie na koniuszku kazdego kolca... mniam :smile:


pozatym - z tego co mowia plotki palce w modelach (nie wiem czy tych) maczal Jes Goodwin,  koles ktory jest dla mnie ikona WH40K. Jakos tak na przestrzeni lat sie non stop zdazalo ze jak widzialem gdzies jakis model na widok ktorego mialem opad szczeny w 99% przypadkow okazywalo sie pozniej ze rob go Jes.  Swoja droga ma on specyficzny styl ktory  da sie rozpoznac,  jesli jego prace stoja  wsrod innych. 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2010, 10:22:47 am wysłana przez Nathaniel »
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4039 dnia: Wrzesień 21, 2010, 12:04:22 pm »
Mnie też te ludki bardzo się podobają. Jeśli tylko całość armii będzie trzymała taki klimat to będzie bardzo fajnie. Mroczni staną się po prostu odrobinę bardziej mroczni:)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Nordri

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4040 dnia: Wrzesień 21, 2010, 12:33:52 pm »
Nie co wy, te figsy przecież muszą być brzydkie skoro są nowe.  :wink:
Follow it's call
Follow the freezing moon

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4041 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:27:00 pm »
A co to ma wspólnego z tym że są nowe ? Wiele ( a właściwie zdecydowana większość) nowych figsów jest ładniejsza od starych. To jest akurat w mojej ocenie wyjątek potwierdzający regułę.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4042 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:32:24 pm »




Zestaw do konwertowania SM i kalki dla dziwnych SM :p
No i oczywiście nowy podręcznik.

Offline Nordri

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4043 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:34:10 pm »
Vanswirr: Nie po raz pierwszy zauważam na forach jęczenie na nowe modele (chociaż nie tylko modeli to dotyczy), głównie dlatego że nie są podobne do starych. Wiadomo, kiedyś wszystko było lepsze.  :smile:

Mi się tam nowe Incuby podobają. Stare wzory mam, więc z przyjemnością zaopatrzę się w nowoedycyjne.
Follow it's call
Follow the freezing moon

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4044 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:34:18 pm »
Jak dla mnie to tylko do Iron Hands to pasuje.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4045 dnia: Wrzesień 21, 2010, 01:36:05 pm »
Vanswirr: Nie po raz pierwszy zauważam na forach jęczenie na nowe modele (chociaż nie tylko modeli to dotyczy), głównie dlatego że nie są podobne do starych. Wiadomo, kiedyś wszystko było lepsze.  :smile:

Mi się tam nowe Incuby podobają. Stare wzory mam, więc z przyjemnością zaopatrzę się w nowoedycyjne.

Ja tam Ci nie zabraniam, żeby Ci się podobały ;). Ciekaw też jestem czy w nowym kodeksie będą też mandrakowie, bo tu naprawdę ciężko będzie zrobić brzydsze modele.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Ketchup

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4046 dnia: Wrzesień 24, 2010, 07:54:05 am »
http://www.lexingtonnet.com/deldar.jpg
DE warrior - z tego co piszą prawdopodobnie nie jest to końcowa wersja - brakuje dodatków do hełmu itp.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 24, 2010, 08:00:36 am wysłana przez Ketchup »
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Iron Jaro

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4047 dnia: Wrzesień 24, 2010, 08:00:27 am »
Jak dla mnie to tylko do Iron Hands to pasuje.
WOW!!!!!
Kurde po co komu nowe darki jak takie cuda rozdaja!!!
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4048 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:41:20 am »
http://www.lexingtonnet.com/deldar.jpg
DE warrior - z tego co piszą prawdopodobnie nie jest to końcowa wersja - brakuje dodatków do hełmu itp.
Bardzo, ale to naprawdę bardzo mi się podoba.Jak incubi to porażka, to warrior rewelacja.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4049 dnia: Wrzesień 24, 2010, 09:53:50 am »
Harry o tym Warriorze:
Cytuj
That is NOT a final warrior ... although some elements remain very similar they evolved a good bit.
Not least in the helmet department.
Generally speaking they have more detail.

Czyli teraz jest jeszcze lepszy :P

I trochę o GK:

Cytuj

according to a tiny bit I got overnight, GK TAs will have access to the standard marine upgrades, plus NFW, incinerators, psycannons, etc., of course. But he is saying the cyclone launcher for them will be arm mounted like their SBs. I'm very skeptical of this, but this source is close enough to know, so I thought I'd pass it along.

Supposed options for all will be on sprue. Plus NFW will NOT all be halberds. But the exact nature of them was not revealed to me.

If this pans out we could see a lot of weapon options in the sprue...a lot more than would be used. Assault Cannon, PsyCannon, Incinerator, SS, TH, NFWs, Cyclone launchers...seems like a lot to jam in, but if we look at SW and BA boxes those were loaded with bits.

since this is not confirmed anyhow, this is what I've been able to gather from various sources for the GK TA sprues:

5 legs
6 torsos
8 heads
6 nfw
5 SB
unknown # Special Weapons (includeing SS), but if above holds it could be 6+
GK TA back banner
6-8 shoulder shields
12 shoulder pads
~12 upgrade bits (books, scrolls, crux terminus, etc.)
8 arm sets (sounds like the arms have no hands, similar to sanguinary guard)
4 hands (right/left?)
more?