trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 825709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4080 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:34:04 am »
Heyka !!!
True, mnie tez sie mega-podobaja te nowe figury.
Co do zaglowek, to wpisuja sie w klimat Eldarow - dla przykladu wszystkie eldarskie okrety (niezaleznie czy craftworldowe, czy mroczne) w Gothicu to zaglowki z zaglami. I, poza Necronami, nie ma szybszych w calym systemie  :cool:
Wiec moze Mroczni maja taki sam naped na swoich Barkach  :biggrin:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Raca

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4081 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:35:36 am »
Nom ja wlasnie wymyslilem ze krawedziowanie i detal na malych elementach tak naprawde i szybko pojdzie
Wiec bardzo ale to bardzo mnie kusza :wink:

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4082 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:37:48 am »
Zazdroszczę, że tylko kuszą, moje bastiony siły woli zostały złamane praktycznie od razu. :P

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4083 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:39:51 am »
Gdyby nie to że GK mi wychodzą to przez te motorki bym się chyba złamał :cool:

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4084 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:40:38 am »
Heyka !!!
Gdyby nie to że GK mi wychodzą to przez te motorki bym się chyba złamał :cool:
Nie sciemniaj Inki  :razz: Nie jestes wystarczajaco Mroczny, zeby grac taka armia :wink:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4085 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:43:12 am »
Heyka !!!Nie sciemniaj Inki  :razz: Nie jestes wystarczajaco Mroczny, zeby grac taka armia :wink:
Cze !!!

Ale motorki są wypaśne :P
No jestem tylko Mrocznym Machinatorem :P

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4086 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:44:20 am »
Heyka !!!
No jestem tylko Mrocznym Machinatorem :P
Mrocznym Inkwizycyjnym Machinatorem :wink:
A nie Twisted&Evil Mrocznym, jak dla przykladu Toster  :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4087 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:45:49 am »
Heyka !!!Mrocznym Inkwizycyjnym Machinatorem :wink:
A nie Twisted&Evil Mrocznym, jak dla przykladu Toster  :badgrin: :badgrin: :badgrin:
Cze !!!

Nie, nie jestem Twisted&Evil jak Toster.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4088 dnia: Wrzesień 28, 2010, 10:46:37 am »
Cytuj
Nie sciemniaj Inki  :razz: Nie jestes wystarczajaco Mroczny, zeby grac taka armia :wink:
Cze !!!

Skąd wiesz co się kryje pod tym mrocznym wąsem.  :badgrin:
Może DE to tylko spisek Inkwizycji celem podniesienia strachu w podatnikach :biggrin: .
Strach imperium to nasz inkwizycyjny motor  :badgrin: Bez niego nie bylibyśmy potrzebni  :badgrin:
Kamil. (miszczu)

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4089 dnia: Wrzesień 28, 2010, 11:38:11 am »
Nowe modele sa obłędne, oczywiscie w nieco innym klimacie niz dotycczas - bardziej chaosowe imo, ale i tak obledne. Zaluje tylko ze u mnie sknerostwo wygra z kolekcjonerstwem i pewnie bede uzywal tego co mam. No moze chociaz tych innkubich, ech. A co do samej armii to mam duze obawy, drozsze barki? Szybkosc czy 5+ inv nie uchroni ich od masowej zagłady. Inkubi na razie procz champa wygladaja identycznie ja dawniej tylko bez pistoletow na glowach. Itd. No ale zobaczymy:)
 
vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Marios

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4090 dnia: Wrzesień 28, 2010, 12:56:12 pm »
No właśnie mnie to też trochę martwi. Zakładając, że nabyłbym z 6 barek, kilka boxów warriorów + wychek, jakieś bajki, jakieś scourge itd to na 2000 pkt wyjdzie najmarniej 2000+ plnów.
Do tego jak barki mają być droższe z inv 5+ to też bez szału, no ale zobaczymy. na szczęście w tej edycji zgon barki to nie automatyczny zgon załogi :wink: .
No i incubi jakoś mnie nie powalają. Jak nie będą mieli jakiś przerzutów trafień tylko gołe 3A z szarży z S4 to żal.pl..., no chyba, że będą za 11 pkt ;)
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4091 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:01:27 pm »
Ta armia ma wszystko co mi się podoba
zero-jedynkowość
szybkość
papierowość
siłe ognia
i rogi oraz kolce.
Co więcej potrzeba do szczęścia? ;) :D

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4092 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:03:28 pm »
No właśnie mnie to też trochę martwi. Zakładając, że nabyłbym z 6 barek, kilka boxów warriorów + wychek, jakieś bajki, jakieś scourge itd to na 2000 pkt wyjdzie najmarniej 2000+ plnów.
Do tego jak barki mają być droższe z inv 5+ to też bez szału, no ale zobaczymy. na szczęście w tej edycji zgon barki to nie automatyczny zgon załogi :wink: .
No i incubi jakoś mnie nie powalają. Jak nie będą mieli jakiś przerzutów trafień tylko gołe 3A z szarży z S4 to żal.pl..., no chyba, że będą za 11 pkt ;)

Combat Drugs i dodatkowy atak za każdą 6, w tym te z dodatkowych ataków. Chyba będzie dobrze. ;)

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4093 dnia: Wrzesień 28, 2010, 01:57:01 pm »
Heyka !!!
True, mnie tez sie mega-podobaja te nowe figury.
Co do zaglowek, to wpisuja sie w klimat Eldarow - dla przykladu wszystkie eldarskie okrety (niezaleznie czy craftworldowe, czy mroczne) w Gothicu to zaglowki z zaglami. I, poza Necronami, nie ma szybszych w calym systemie  :cool:
Wiec moze Mroczni maja taki sam naped na swoich Barkach  :biggrin:
Cze !!!

No wszystko fajnie, ale działanie żagla słonecznego w warunkach istniejącej atmosfery to już dość hardcorowe sci-fi z naciskiem na fiction ;)

Za to macie pomysl co takiego moze miec razorwing by nie byc bieda ravagerem ?
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4094 dnia: Wrzesień 28, 2010, 02:05:07 pm »
Co więcej potrzeba do szczęścia? :wink: :biggrin:

Tobie, w graniu papierową armią? Więcej progressu :biggrin:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

 

anything