Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 823279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4110 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:49:46 pm »
O ile przy wilkach tak mnie to nie bolało, to przy DE będę cisnąć wszystkich ludzi co będą mówić, że od zawsze chcieli grać pryszczatymi i takie tam. Granie proxowanymi DE lub próbo wmówienia, że modele eldarów świetnie pasują jako mroczni też będzie mega słabe.

To wszystko co tu piszesz,  że będa ludzie proksować itp. będzie miało  miejsce chyba tylko wtedy, jak kodex do DE będzie tak przewalony w kosmos jak wilki. Wcale tak nie musi być.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline ederus

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4111 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:51:01 pm »
Cebula jest ok :wink:


Dla mnie ta armia zawsze była uber niszowa, nikt nią nie grał, nikt nie wiedział co ona ma (poza shadow fieldem:P) i wysyp nowych graczy z pseudo-konwertowaną armią eldarów czy marinsów jak to ładnie przybliżył Eman w innym temacie sprawi, że ta armia coś w sobie zatraci. Czyżby flame started? :badgrin:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4112 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:56:45 pm »
Cebula jest ok :wink:

Ale nie codziennie i bez żadnej alternatywy ;)

Cytuj
Dla mnie ta armia zawsze była uber niszowa, nikt nią nie grał, nikt nie wiedział co ona ma (poza shadow fieldem:P) i wysyp nowych graczy z pseudo-konwertowaną armią eldarów czy marinsów jak to ładnie przybliżył Eman w innym temacie sprawi, że ta armia coś w sobie zatraci. Czyżby flame started? :badgrin:

E tam, jak już to nie ze mną. Ja tu kombinuję jak zebrać kasę na battleforca, jeśli go wydadzą. 
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4113 dnia: Wrzesień 29, 2010, 11:36:21 am »
ederus masz sporo racji, aczkolwiek wlasnie dobrze ktos wypunktowal ze to nie marini- ta armia malo kto bedzie umial grac dobrze wiec raczej masowy bandwagonning zaowocuje masa tanich figurek na allegro w przeciagu roku/poltorej


uzywania eldarow jako darkow to raczej z przymruzeniem oka, to jednak mimo wszystko kompletnie inne armie. granie drugimi eldarami to raczej bez sensu dla mnie. ale przetestowac jak dzialaja na stole to przetestuje na pewno
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4114 dnia: Wrzesień 29, 2010, 01:30:31 pm »
Cena armii moze byc zaporowa. Marianow mozna latwo i tanio zebrac dzieki allegro, BfM i tym podobnym bajerom, a tutaj ilosciowo moze byc bardziej jak w IG.

Chociaz Eldarzy beda mieli prosciej 3 sklady herlakow, Venomy wystrugac z Vypera i jazda :)

PS. Tylko mam nadzieje , ze Scourge beda kopac 4 litery bo mam juz 14 metalowych czekajacych na ta okazje :)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4115 dnia: Wrzesień 29, 2010, 01:32:40 pm »
Heyka !!!
PS. Tylko mam nadzieje , ze Scourge beda kopac 4 litery bo mam juz 14 metalowych czekajacych na ta okazje :smile:
Znajac GW, to jest na to spora szansa - w koncu nie byli zbyt popularni :wink:
Z reszta - niewiele im IMHO trzeba - zmniejszyc koszt pukawek, dac Relentless (albo zmienic tym jednostki z Jump na Jet he he) i voila, oddzial wymiatajacy jak zloto  :badgrin:
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4116 dnia: Wrzesień 30, 2010, 07:49:28 am »
Trochę o Games Day w NIemczech i Italii...ale niżej są fotki nowego Ravagera (jeśli jeszcze ktoś nie widział):

http://www.games-workshop.com/gws/content/blogPost.jsp?aId=13000010a

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4117 dnia: Wrzesień 30, 2010, 10:05:08 am »
Ciekawostką jest, że niektóre szkice w artykułach na stronie GW mają datę 2006 :biggrin:

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4118 dnia: Wrzesień 30, 2010, 10:42:09 am »
Ciekawostką jest, że niektóre szkice w artykułach na stronie GW mają datę 2006 :biggrin:

Zaskakujące prawda? :D
Ogólnie to słyszałem pogłoski, że prace trwały tak długo ze względu na...hmm...no ogólny charakter tej armii.... mieli problemy z wizją armii i jej mocno "niepolitycznym wizerunkiem" .......a że "drugs"...a że lateksy i pejczyki (jakby ich w WH brakowało ;) )

Offline Brajtman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4119 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:16:36 am »
Cytuj
mieli problemy z wizją armii i jej mocno "niepolitycznym wizerunkiem"   .......a że "drugs"...a że lateksy i pejczyki
zamiast " combat drugs" są "combat enhancers" :roll: .....no i oczywiście tylko do kolekcjonowania..... :badgrin:

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4120 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:28:44 am »
kiedys polityczna poprawnosc wpieni mnie ostatecznie
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4121 dnia: Wrzesień 30, 2010, 11:52:11 am »
kiedys polityczna poprawnosc wpieni mnie ostatecznie


Jedna z większych chorób XXI w.

Ale wracając..... Ravagery mają OBŁĘDNE te sponsony!!! Po prostu nieziemskie..... trochę zgapione ze star warsów, ale co tam!. Coraz bardziej mi się ta armia podoba....

Offline Munio

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4122 dnia: Wrzesień 30, 2010, 12:15:40 pm »
zawsze kombinowałem jakby tu fajnie zrobić żagle na swoich barkach a tu gw zrobiło to za mnie :d jestem tylko ciekaw czy te symbole na żaglach bedą jakoś dołączone bo bardzo mi się podobają. gdzie na tych fotach ravager?ja tam widzę tylko raidery
Life’s pretty good, and why wouldn’t it be? I’m a pirate, after all.

Offline Ketchup

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4123 dnia: Wrzesień 30, 2010, 12:23:51 pm »
Ostatnie zdjęcie - za raiderem z czerwonymi żaglami.
ANWIL MISTRZ!!! In the grim darkness of the future, there is only ... Ketchup.

Offline Iron Jaro

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4124 dnia: Wrzesień 30, 2010, 01:17:29 pm »
Modele fajne ale bez szans by sie czyms takim na stole schowac
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!