Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 830524 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4140 dnia: Październik 01, 2010, 11:15:38 am »
Kręci się po necie, że Shadowfield chyba jednak dalej jest. Za to Archon ma Huskblade, czyli PW zawsze zadające ID (a'la Al'rahem), więc zabicie jakiegoś IC-a albo MC żeby sobie podwoić siłę może nie być aż tak trudne jak brzmiało.

Podobno Hellioni jak zrobią Hit'n'Run wyciągają IC-a z oddziału (lolololol).

Spoko homonkule dające FnP oddziałom (poprzez Pain Point), Furious Charge i takie tam, chyba będą się nieźle bić. ;)

Imo jedyna możliwe zmartwienie to przeżywalność Raiderów. Jak to będzie okej, to będą rezać.

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4141 dnia: Październik 01, 2010, 11:24:52 am »
Shadow field ma teraz dawać 3++

Wiec chyba Archonow nikt brac nie bedzie jak sie da skombowac Haemonculusa z czyms fajnym ;)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4142 dnia: Październik 01, 2010, 11:31:03 am »
Ale to akurat niepotwierdzone. ;)

Cóż, nie ma co gdybać, to tylko miesiąc. Poza tym, czy Phill Kelly spieprzył jakikolwiek codex? Orki? No straaasznie słąbe. Wilki? lol ;)

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4143 dnia: Październik 01, 2010, 11:41:14 am »
No jeszcze eldarski z harlequinami ma na koncie ;)

@Vladdi - przeplacanie za bron z wiadrem zasad specjalnych, ktora statystycznie i tak na koncu okazuje sie gorsza od SMowego odpowiednika na 95% wrogow to esencja eldarskosci w tym systemie. Ja juz dawno porzucilem nadzieje na to by ktos kiedys laskawie zauwazyl , ze Lanca jest gorsza od Lascannona i przestal ja wyceniac wyzej. DE i tak maja farta z bs4 na wszystkim.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4144 dnia: Październik 01, 2010, 12:05:55 pm »
Cytuj
Cóż, nie ma co gdybać, to tylko miesiąc. Poza tym, czy Phill Kelly  spieprzył jakikolwiek codex? Orki? No straaasznie słąbe. Wilki?
Wojowników chaosu do batla s******ł zupełnie  :razz: . Zresztą z obu codexów do 40k widać, ze ma zamiłowanie do oddziałów "deatstarów" - drogich, twardych i z wielkim wygarem. Jakoś mi takie do DE zupełnie nie pasują  :doubt: .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline ederus

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4145 dnia: Październik 01, 2010, 12:34:10 pm »
U orkow to jaki niby deathstar? Moto-noby, no juz nie bardzo;p A wilki to chyba oddzial 3+ wilczych lordow, reszta jest do lykniecia, u eldarow herlaki tez juz nie sa jajo-rwace. Jesli chodzi o moc dexu, to ja jestem w miare spokojny, phil jeszcze nie zawiodl w 40k :wink:
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4146 dnia: Październik 01, 2010, 01:04:54 pm »
Teraz już nie są, ale kiedyś były i to całkiem nieźle przesadzone. Wyszły po prostu lepsze zabawki i stare przegięcia spadłny nieco w rankingach.
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4147 dnia: Październik 01, 2010, 01:31:31 pm »
[Kryptoreklama mode on]

http://www.wh40k.pl/index.php?name=Forums&file=viewtopic&p=286424#286424

[kryptoreklama mode off]

Spisałem wszystko co wiedział Harry z Warseera + okruchy które się udało wygrzebać z innych miejsc.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4148 dnia: Październik 03, 2010, 08:47:38 am »
Cytuj
a regular archon can put down meph comfortably.
he's faster (or at least equally quick) than meph and he has access to ID weapons.
if he doesnt kill him then the shadow field should be able to protect him from mephs return hits
this is in no way indicative of codex creep. It's just rock/paper/scissors style gameplay

the fact is that although the hqs are very very powerful, they are also very very fragile. necron destroyer lords with warscythes will have a field day as they cut straight through a shadow field, and the archon will need 6s to dent him at all

Hihi.
Albo ten człowiek ma dziwne pojęcie o rzucaniu 3+, albo Shadow Field działa jak działal. :) W sumie taki Archon z FC (z drugów czy czego) ma szansę posłać lorda na wilku do piachu. Ale pewnie zaś będzie ginął od pojedynczego multi-lasera :D

Edit: W innym poście potwierdza się, że Shadow Field zostaje taki sam.

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4149 dnia: Październik 03, 2010, 10:52:43 am »
Hihi.
Albo ten człowiek ma dziwne pojęcie o rzucaniu 3+, albo Shadow Field działa jak działal. :) W sumie taki Archon z FC (z drugów czy czego) ma szansę posłać lorda na wilku do piachu. Ale pewnie zaś będzie ginął od pojedynczego multi-lasera :D

Edit: W innym poście potwierdza się, że Shadow Field zostaje taki sam.

Gosciowi chodzi o ta bron z insta killem imho.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4150 dnia: Październik 03, 2010, 11:13:08 am »
Cytuj
lol not quite
if meph gets to him and vect rolls a 1 for his shadow field he's still boned

Nie. :P

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4151 dnia: Październik 03, 2010, 01:09:11 pm »
dopóki koleś ma S3 i 3-4 A, nie uważałbym tego za jakieś szczególnie godne uwagi :badgrin: :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4152 dnia: Październik 03, 2010, 01:10:43 pm »
Agonizer daje mu poisona na powerce, husk blade wystarczy że wejdzie raz, ponadto ma bajery, że jak zabije IC-a podwaja mu się siła, a oprócz tego pewnie też może mieć FC z Pain Pointów, no i jeszcze pewnie jakiś bajer z drugów.

A ataków ma 4-5 z WS 7. ;)

Ja bym jednak trochę na niego uważał. ;)

Offline Munio

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4153 dnia: Październik 03, 2010, 01:18:13 pm »
wydaje mi się,że archon raczej nie dostanie opcji combat drugów. agonizery też były bardziej w stylu wychowych bohaterów o których na razie nie było mowy (poza lelith)
Life’s pretty good, and why wouldn’t it be? I’m a pirate, after all.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4154 dnia: Październik 03, 2010, 01:19:18 pm »
wydaje mi się,że archon raczej nie dostanie opcji combat drugów. agonizery też były bardziej w stylu wychowych bohaterów o których na razie nie było mowy (poza lelith)

Agonizer jest potwierdzony. Ale ja tam nie wiem czy Huskblade nie jest ciekawszy. :p

 

anything