trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 825838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4275 dnia: Październik 07, 2010, 09:44:40 pm »
http://www.wh40k.pl/index.php?name=Forums&file=viewtopic&t=12580&postdays=0&postorder=asc&start=0

To co bylo do 133 strony warseera wrzucilem ;)

Ale chyba jednak scourge nie beda najgorszym oddzialem tego kodeksu dzieki Cronosowi ;)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4276 dnia: Październik 07, 2010, 09:54:06 pm »
Czy ja wiem czy on taki zły? Chociaż Talos też chyba rozdaje Pain Pointy a jest trochu lepszy. ;)

A jak teraz czytam w to chyba nawet Helioni tacy źli nie są. Potencjalnie S5 w szarży. Piszą gdzieś jaki save?
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 09:57:19 pm wysłana przez PaulShin »

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4277 dnia: Październik 07, 2010, 10:16:21 pm »
Nawet jesli zwykly moze to tylko cronos dostaje punkty z broni strzeleckich, a te maja 18" zasiegu max na nim.

Narazie moim ulubiencem jest mysliwiec - swietny alpha strike na hordy, ok ppanc, swietna kombinacja broni przeciw wszelkiej masci grubasom. Choc zbudowany jest z papieru.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4278 dnia: Październik 07, 2010, 10:19:20 pm »
Na pewno? Mi się wydawało, że oba mają tą samą zasadę.

Wyczaiłeś czy to prawda że lanca jest teraz Assault? Ktoś takim czymś zarzucił, ale potem na wykład pojechałem a jak wróciłem to przybyło 30 stron. :P

Cytuj
Well, while Frgt/10 provided you with all the info, I thought some Artwork would be apreciated.

Drazhar: http://www.pixup.org/bilder/2503/a012G8KGP.jpg

Decapitator: http://www.pixup.org/bilder/2504/a013MVNNN.jpg

Hellionlord whatever'hisnames: http://www.pixup.org/bilder/2505/a0143RIGZ.jpg

Razorwing (?) : http://www.pixup.org/bilder/2506/a0153V01P.jpg

Venom, a bit blurry... : http://www.pixup.org/bilder/2507/a016HEZG8.jpg

Talos: http://www.pixup.org/bilder/2508/a01718FW8.jpg

Scourges: http://www.pixup.org/bilder/2509/a019ZQZTH.jpg

Yes, they are big. No, I won't scale them down. Deal with it.

Talos fajny, Scourge mega jeśli takie będą modele. :O
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 10:41:11 pm wysłana przez PaulShin »

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4279 dnia: Październik 08, 2010, 12:41:26 am »
Pytalem go czy scourge moga strzelac z lancy po ruchu odpowiedzia bylo twarde nie.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Marios

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4280 dnia: Październik 08, 2010, 09:41:58 am »
Powiedziałem sobie, że już nie będę czytał tych plotek, bo mi się coraz bardziej odechciewa tych DE i że poczekam na pełny dex, ale nie mogę się powstrzymać i śledzę najnowsze ploteczki ;).
Mam tylko nadzieję, że uda mi się to kupić i pomalować w tym życiu ;).
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4281 dnia: Październik 08, 2010, 10:18:43 am »
Cytuj
Wraks are very very good for their points.
Mount them up in a Raider.
115 points purchases you 10 with toughness 4, 6+ save and feel no pain
Upgrade one to a Sergeant with leadership 9 and a 2+ poisoned weapon with 4 attacks.
That’s 31 poisoned attacks on the charge that reroll wounds against strength 4 and at initiative 4 !
And they can be a troops choice.

Cos mi mowi , ze armia Haemonculusowa moze byc mocno popularna :wink:


edit: w tym poscie tego nie ma , ale 1 na 5 moze wykupic Liquifier czyli nowego destructora S4 AP D6 template, a szef ma rownie opcje na agoniser.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 10:59:24 am wysłana przez Michaelius »
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4282 dnia: Październik 08, 2010, 10:21:49 am »
albo standard phila kellyego czyli "jedyne sluszne" rospiski armii, jednostki ktore krzycza "wystaw mnie bo wszystko pozostale jest do dupy" jakos do mnie nie przemawiaja, wole model kodeksu jak w BA- co nie wystawie to fajne
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4283 dnia: Październik 08, 2010, 10:30:40 am »
albo standard phila kellyego czyli "jedyne sluszne" rospiski armii, jednostki ktore krzycza "wystaw mnie bo wszystko pozostale jest do dupy" jakos do mnie nie przemawiaja, wole model kodeksu jak w BA- co nie wystawie to fajne

eee.... chyba marudzisz :) Kelly napisał chociażby "Orki" ...a tam co nie weźmiesz jest fajowe.....

Offline metalfan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4284 dnia: Październik 08, 2010, 10:45:53 am »
No, Kommandosi, Burnasi, Stormboyzi, Flash Gitzy i parę innych jednostek aż się sypie z turniejowych stołów - tak ich pełno :wink:


Tak naprawdę to pojawiają się oni rzadziej niż Vanguardzi, a ja widzę ze 2-3 rdzenie orczych rozpisek + dodatki. W sumie to są 2 modele grane: 3-4 Battlewagony albo horda na piechotę. To w sumie tak jak z BA - co z tego, że na papierze niby wszystko jest fajne, skoro rozpiski są bardzo podobne.
SW / GK / BA

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4285 dnia: Październik 08, 2010, 10:46:06 am »
wole model kodeksu jak w BA- co nie wystawie to fajne

Naprawdę wolisz kodeks, w którym prawie wszystkie jednostki mają zastosowanie zamiast takiego, w którym większość jest bezużyteczna? Ale naprawdę?  :shock: :lol:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4286 dnia: Październik 08, 2010, 10:49:09 am »
Heyka !!!
No, Kommandosi, Burnasi, Stormboyzi, Flash Gitzy i parę innych jednostek aż się sypie z turniejowych stołów - tak ich pełno :wink:
Nie chce sie powtarzac ... ale prosze, jak nie masz nic sensownego do napisania, to nie pisz ...
Jak nie rozumiesz, co ktos napisal, to nie odpowiadaj.
To naprawde nie jest skomplikowane.
Kodeks Orkow nadal jest jednym z bardziej wypasionych, zarowno pod wzgledem mocy, jak i mozliwych do zlozenia rozpisek.
Morkai pisal o "fajnych" jednostkach, a nie o tym, co ludzie wystawiaja na turniejach.
No i widzialem w rozpach turniejowych, i gralem przeciw, zarowno Kommandosom jak i Burnasom ...
Cze !!!
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4287 dnia: Październik 08, 2010, 10:50:29 am »
Heyka !!!Nie chce sie powtarzac ... ale prosze, jak nie masz nic sensownego do napisania, to nie pisz ...
Jak nie rozumiesz, co ktos napisal, to nie odpowiadaj.
To naprawde nie jest skomplikowane.
Cze !!!

I żeby nei było że tylko Eman ma coś przeciwko takim postom. Generalnie całkowicie się z nim zgadzam.

Offline metalfan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4288 dnia: Październik 08, 2010, 11:03:03 am »
Tak, Emanie, zrozumiałem doskonale o co chodzi w wypowiedzi, do której się odniosłem. Niemniej jednak i tak 'fajność' kodeksu należy potem skonfrontować z powergamerstwem, innymi kodeksami i naszymi zwyczajami :smile:

Również mam nadzieję, że DE pójdą bardziej w stronę Orków czy BA, a nie Tyrków, ale to finalnie wcale nie musi oznaczać różnorodności - o to mi chodziło.
SW / GK / BA

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4289 dnia: Październik 08, 2010, 11:03:31 am »
Orki, Wilki, Eldarzy nie maja jednego slusznego rozwiazania, w przeciwnienstwie do np. Chaosu czy Gwardii.

Sa w tych kodeksach jednostki bezuzyteczne lub takie ktorych sie nie wystawia, ale to dlatego ze pozycji jest po prostu duzo lub z powodu zmiany edycji. Nie ma takiego kodeksu, w którym kazda opcja jest wystawiana z taka sama czestotliwoscia.

Burnasi poza tym, to zly przyklad, bo to naprawde fajna jednostka o nieraz widzialem ja na turniejach, chociazby Docent wystawia ich regulartnie. Komandosi ze Snikrotem tez sa rewelacyjni, kwestia tylko taka ze kilku przegietych specjali powoduje ze wszyscy sa banowani na turniejach.

Wilki mozesz wystawic na 1001 sposobow i nie ma tak ze jeden jest najmocniejszy. Ta armia jest najbardziej uniwersalna w calej tej grze, mozesz miec SAFHa, armie combatowa, opcje zrownowazone,wlasciwie wszystko. To ze Grey Hunterzy sa mocni jak na troopsa i maja prawie wszystko co tylko moze taki troops miec, to nie znaczy ze caly kodeks jest na jedno kopyto.

Eldarow w 4ed kiedy byli napisani tez mozna bylo wystawiac na wiele sposobow.
A ninja knows no fear.