trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 825987 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4290 dnia: Październik 08, 2010, 11:18:59 am »
No, Kommandosi, Burnasi, Stormboyzi, Flash Gitzy i parę innych jednostek aż się sypie z turniejowych stołów - tak ich pełno :wink:
Tak naprawdę to pojawiają się oni rzadziej niż Vanguardzi, a ja widzę ze 2-3 rdzenie orczych rozpisek + dodatki. W sumie to są 2 modele grane: 3-4 Battlewagony albo horda na piechotę. To w sumie tak jak z BA - co z tego, że na papierze niby wszystko jest fajne, skoro rozpiski są bardzo podobne.

Bzudry gadasz, sorki Metalfan. Burnasi i Stormzi sa czasem w uzyciu, Kommandosi nie sa zle ale nie wytrzymuja konkurencji tylko gitzi sie mu ni udali. A rozpy orkow sa wszystkie od siebie bardzo, bardzo rozne.
 
Edit: i zeby nie bylo ze nie wnosze nic do tematu. Ja rowniez jak Marios potajemnice sciskam kciuki do bialosci na ten kodeks. Juz nawet modele przewiozlem z domu rodzinnego do mojego mieszkania. Nawet wychodzi ze mam sporo pomalowane, tylko tych barek tak mi sie nie chce robic ze hej:P Ostatnie podsumowanie ktore wrzucil Michaelius jest bardziej zachecajace. Oczywiscie nigdy w zyciu nie wystawie latatczy (145 pkt + 30 za te uber rakiety, na czyms z AV11 co nie dostaje covera? Nope.), ale inne nowe/stare rzeczy wygladaja zachecajaco. Talos wreszcie z zmiennymi broniami strzeleckimi, jakby rzeczywiscie mial Power form Pain sam w sobie to moze, moze. Oddziały bestii mi sie podobaja, juz na póleczce ustawiłem 3 beatsmasterów na deskach, 10 furii i 5 psów. Czekają na informacje ze sa fajni i wio na stoły:) Mam nadzieje ze ktores z tych bestii beda przypominały furie, byłoby bosko. Z tropsami tos ie zobaczy, bo wychki moga ssac troche, a warriorzy beda ssali napewno (115pkt za cos co gwardia ma za 70-90). Choc moze bedzie trzeba zeby jakis stacjonarny anti-tank był, dwa składy mam jakby co, hmmm. Tu znow licze na uzytecznosc wracksów, bo mi 30 mutantów z lostów wierci sie na półce. Mam tez trzech pomalowanych homonculusów wiec i za nich trzymam kciuki, na razie zapowiadaj sie w miare rozssadnie. W ogóle całość kodeksu zapowiada sie ze nie bedzie urywała jaj, ale rowniez ze bedzie mozna zmontowac z tego całkiem rozsadna armie, troche jak w orkach. Zal tylko tych barek, ktore beda jeszcze gorsze. Diabeł tkwi jednak w szczególach - wystarczy jakis upgrade za 5pkt, ktory zmieni oblicze ziemi, tej ziemi. Albo jakis myk na archonie/homoculusie ktory ukosmiczni ich uzytecznosc. Moze byc ciekawie, ja jestem podjarany jak dziki pies preriowy i juz mi taktyka wymawiana sobie ze armia ssie i nie ma co sie nia zajmowac przestaje ddziałać:P

vladdi
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 11:43:11 am wysłana przez Vladdi »
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4291 dnia: Październik 08, 2010, 12:34:18 pm »
Rany, Breakera słuchajcie daleko zajdziecie. ;)

I nie zgodzę się, że w IG tez jest tylko jedyna słuszna opcja i to jeszcze tak bardzo jak 2+9. Jest wiele ciekawych jednostek, po prostu większość woli rozpy kopiować. :roll:

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4292 dnia: Październik 08, 2010, 12:48:50 pm »
Rany, Breakera słuchajcie daleko zajdziecie. ;)

I nie zgodzę się, że w IG tez jest tylko jedyna słuszna opcja i to jeszcze tak bardzo jak 2+9. Jest wiele ciekawych jednostek, po prostu większość woli rozpy kopiować. :roll:

No ciekawych to na pewno wiele. Gorzej ze skutecznością turniejową;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Eman

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4293 dnia: Październik 08, 2010, 01:01:31 pm »
Heyka !!!
No ciekawych to na pewno wiele. Gorzej ze skutecznością turniejową;)
Ale rozpy ewoluuja :smile: Jak zobaczylem u Natha Executionera na Arenie to bylem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Of course przy takim wysypie 3+ i 3+ FnP, to doskonaly wybor.
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 02:33:39 pm wysłana przez Eman »
Strzelanie jest dla ciot. Psychotroke granaty są dla zboków. Liczba Fistów musi być wielokrotnością liczby Rhinosów, tako rzecze święta księga.

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4294 dnia: Październik 08, 2010, 01:06:06 pm »
Cytuj
No ciekawych to na pewno wiele. Gorzej ze skutecznością turniejową;)
No nie wiem - gram czymś dość odmiennym ( klocki piechoty i szwadrony lemanów ) od turniejowego ( mech-spam, 3 x wendeta, 2 mantysie i 3 hydry ) a na wyniki nie narzekam  :smile: . Jakby jeszcze były doktryny byłby to najlepszy codex jaki wyszedł w historii.
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4295 dnia: Październik 08, 2010, 01:27:12 pm »
No ciekawych to na pewno wiele. Gorzej ze skutecznością turniejową;)

Na pewno? Zauważ, że rozpiski gwardyjskie na Arenie dosyć się od siebie różniły. A taki Nathaniel, który chyba nisko nie był, wcale standardu Mantikora+6 hydr nie miał. ;)

Offline jachu_ka

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4296 dnia: Październik 08, 2010, 01:31:00 pm »
Jakby jeszcze były doktryny byłby to najlepszy codex jaki wyszedł w historii.

True, mi zwłaszcza dropsów brakuje. Przez brak doktryn musiałem się nauczyć jak wyglądają strefy wystawienia  :shock:  no i zrzucanie po 51 typa naraz to byłoby coś!  :lol:

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4297 dnia: Październik 08, 2010, 01:32:11 pm »
Bo to gwardia właśnie  :lol: . Właściwie jedyną jednostką totalnie nie wartą wystawania są rekruci. Ostatnio robiłem obliczenia dla ogrynów i nawet nie są tacy tragiczni  :smile: ( no..., o ile szarżują oczywiście  :lol: ).
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 01:35:15 pm wysłana przez the best of IG »
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4298 dnia: Październik 08, 2010, 01:33:46 pm »
Chyba nie wyraziłem się jasno. Przez turniejowość myślę top 10 masterów / czelków :smile: . A tutaj raczej dominują pewne buildy.

A executioner akurat jest naturalnym ewolucyjnym wyborem tak jak lemany. Ale nie zmienia to jakoś tego co napisałem

Co miał Nathaniel poza Executionerem nietypowego?
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4299 dnia: Październik 08, 2010, 01:55:48 pm »
Właściwie to nic  :wink:
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4300 dnia: Październik 08, 2010, 02:02:22 pm »
meh super duper przegiete usuwajace z gry rakiety okazaly sie byc 30 pkt pociskami robiacymi zwykle insta death ;)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4301 dnia: Październik 08, 2010, 02:03:56 pm »
meh super duper przegiete usuwajace z gry rakiety okazaly sie byc 30 pkt pociskami robiacymi zwykle insta death ;)

Tylko się cieszyć 8-)

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4302 dnia: Październik 08, 2010, 02:07:39 pm »
No wiec w takim razie chaos tez moze byc rozny, bo Marios wepchnał do rozpiski arenowej Chosenow :P

Za rok moze i gwardia, czy chaos sie zmienia, jak pojawia sie inne buildy przeciwnikow. Pamietam, ze w ktoryms momencie w CSMach 9 oblitow bylo juz passe, ale znowu jest to najpopularniejsza opcja.

W kazdym razie wracajac do tematu, to strasznie Tyranidow moze bolec ta ilosc poison weaponow ktore beda w kodeksie DE. Ciekawy jestem tez jak bedzie wygladal model Venoma, bo male smieciosquady latajace we fruwajce, ktora da sie schowac moga calkiem niezle namieszac w misjach na znaczniki.
A ninja knows no fear.

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4303 dnia: Październik 08, 2010, 02:10:56 pm »
A w tak zwanym miedzyczasie na stronie BL ebooki za darmo rozdaja. Na pierwszy ogien poszlo The first and only

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4304 dnia: Październik 08, 2010, 02:31:27 pm »
ooo! dzieki za info Treju :D
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

 

anything