Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 822869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marios

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4305 dnia: Październik 08, 2010, 02:50:52 pm »
Właściwie to nic  :wink:
Myślę, że miał inne okulary ;P. Wiesz, nietypowe dla Natha było to, że miał tylko 4 (może 5) chimer. Pamietam, że na starym dexie miał ich z 8-9 a były gorsze ;).
Mariusz "Marios" Krakowczyk
INKWIZYTOR W-wa

Kampania przeciw "Wujkowi dobrej radzie"
Typowa wypowiedź "WDR'a": "...wywal to i tamto bo się nie opłaca a wrzuć to i to bo tak się gra..." - szerzenie schematu...

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4306 dnia: Październik 08, 2010, 03:01:40 pm »
że miał tylko 4 (może 5) chimer

bez przesady, mialem 7 ;)

no ale to temat o plotkach wiec okryjmy moje chimery zaslona ciszy ;)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4307 dnia: Październik 08, 2010, 04:22:19 pm »
Według ostatnich informacji pojazdy nie mogą przechodzić przez portal. Łagodnie mówiąc nie podoba mi się to.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4308 dnia: Październik 08, 2010, 04:25:00 pm »
Według ostatnich informacji pojazdy nie mogą przechodzić przez portal. Łagodnie mówiąc nie podoba mi się to.

I nie ma żadnych bajerów modyfikujących rezerwy. Generalnie słaba opcja, a takie fajne.. coś zrobili na sprzedaż.

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4309 dnia: Październik 08, 2010, 07:52:04 pm »
http://www.warseer.com/forums/showpost.php?p=5036726&postcount=3005

nie bede cytowal bo to zbyt dolujace jest. Ale jesli podobne ceny na specjal weapony sa w calym dexie to wesolo nie jest.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4310 dnia: Październik 09, 2010, 04:20:09 am »
No dokładnie. Jeszcze się okaże , że stary kodeks nie był  taki zły. Przy tych cenach za zabawki to ja mam wrażenie że scourge bedą klasycznymi półkownikami. Mandracy chyba też. Na warseerze cały czas dziamgolą że to armia"glasshammer". Że glass to się zgodzę, i to drogo to szkło wychodzi w punktach , tylko  im wiecej wiadomo tym mniejszy ten hammer :(.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 04:42:42 am wysłana przez vanswirr »
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4311 dnia: Październik 09, 2010, 09:25:36 am »
Ehh na warseerze zamkneli temat. Swoja droga dziwne , ze nikt jeszcze nie zrobil sesji fotograficznej z nowym dexem w roli glownej.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline chiquita


Offline typhus1

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4313 dnia: Październik 09, 2010, 09:42:31 am »
Venom za 55pts. :roll: ...

Offline metalfan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4314 dnia: Październik 09, 2010, 09:46:11 am »
To jaka powinna być Waszym zdaniem cena np. power weaponki? Chyba cały warhammer płaci za nią 1 firewarriora, łącznie z gwardią. Chyba, że chodziło o jakieś specyficzne bronie, a nie wszystkie z linkowanego posta (chociaż wypowiedź Michaeliusa sprawia wrażenie, że jest on niezadowolony z całości).


Edit: Oczywiście racja, ale to nieistotne - dlaczego mieli by mieć taniej niż IG?
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 09:58:39 am wysłana przez metalfan »
SW / GK / BA

Offline typhus1

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4315 dnia: Październik 09, 2010, 09:56:47 am »
Ja tam koszt pw znam 15 :roll: , kakaos, Bladzi, SW...

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4316 dnia: Październik 09, 2010, 09:59:52 am »
Ale co mnie g... power weapon interesuje w kodeksie wypchanym agonizerami ?  :badgrin:

Blastery w cenie plazma gunow, heat lance 2 pkt drozszy niz zwykle melty. Nie dosc , ze oddzialy tanie nie sa to jeszcze specjal weapony przywalili z kosmosu.

Rozczarowujace po trendach z kodeksow SW,SM czy BA.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4317 dnia: Październik 09, 2010, 10:03:33 am »
Zaś jojczycie.

Ot taki luźny pomysł. Zależy czy te koszty punktowe które znalazłem są dobre, ale raczej tak:

Archon - Agonizer, Shadow Field, Granatnik (żeby Inkuby miały, ale może do wywalenia)

Incuby(5) - Klavex, Demiklaivy, Onslaught, Raider

Warriorzy(10) - Lanca, Raider
Warriorzy(10)- Lanca, Raider
Wychki(10) - 2xjakaś broń, Agonizer, Raider
Wychki(10) - 2xjakaś broń, Agonizer, Raider

Reavery(6) - 2xHeat Lance, Calthropy

Ravager
Ravager

Wg. tych wyliczeń to 1486. Można dać re-rolle na hita na Raidery Warriorów. Można wręcz wywalić lance na nic i dać blastery + cannony (akurat koszt bez zmian), czy coś takiego. Albo hemonkula (ale niestety nie znam jego kosztu). Ew. rozdzielić Reavery na 2x3 bez Calthrop wtedy (20 punktów, drooogo :() A może bez broni na Wychach. Zwłaszcze że teraz zauważyłem, że żeby mieć Agonizer to jeszcze trzeba upgrade do Hekatrix na jednej zrobić.


Ale zastanawiam się generalnie and tym, czy w ogóle nie pójść w portal, brać tylko 2, góra 3, raidery, na nich mieć portale (nie ma limitu 1 na armię ponoć) i wypakowywać takie Wyche z portalu.

Z portal widzę też zastosowanie dla Scourgów. 5 z 2xHeat Lance mogą całkiem sporo dać imo, myślę, że warte jest to przynajmniej spróbowania, przynajmniej na większe punkty. Z portalu można też wywalić 5 Kabalite Truebornów z 4 blasterami, też śmieszna jednostka.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2010, 07:37:55 pm wysłana przez PaulShin »

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4318 dnia: Październik 10, 2010, 06:55:12 pm »
Podobno Haemonculus ancient jak dwa razorbacki z bolcem zwykly o grey huntera tanszy ;)

Ale na cyklistow chyba lepszy blaster - mozesz zachowac bezpieczne 18" od przeciwnika i potem zwiac dodatkowym ruchem w fazie assault. Atak z heat lance to kamikaze bo zostajesz w zasiegu bolterow.

Imho najslodsze konfitury w tym dexie to troopsowe wracki (t4, fnp, 2A z poisonem) z destructorami i szefem majacym dostep do Agonizera czy poison weapona na 2+.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4319 dnia: Październik 11, 2010, 09:21:52 am »
A ponownie w tak zwanym międzyczasie na ultramrinesthemovie.com pojawił się trailer plus możliwość zamówienia wersji kolekcjonerskiej na dvd.