trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 827374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4590 dnia: Styczeń 06, 2011, 12:12:47 pm »
Ależ Inkq, to idealna sytuacja dla mnie. Jakby wydali teraz darków do końca i od razu inkwizycję, to bym musiał ogłosić upadłość konsumencką. A tak to powoli i spokojnie się wszystko kupi. Przecież ja jeszcze musze kupić co najmniej dwa-trzy nowe raidery, dwa oddziały dziwek, ze trzy venomy jak wyjdą, hemonculów, wracki, groteski, nowego talosa.... to wuchta kasy jest. A jakby od razu po tym trzeba było wydać znów na stormravena, ze dwa oddziały szarych, jakieś nowe hq, tego nowego dreda inkwizycyjnego, czy np. dedykowane nowe wypraski do rhinosów czy tym podobne, to by była finansowa masakra.

Ty też nie jesteś obiektywny :(

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4591 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:34:02 pm »
Jesteś nie obiektywny. :sad:
Też nie będę - mi się do purytańskich DH nie spieszy, im dłużej mogę używać hostów, tym lepiej.  :badgrin:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Inkq

  • Moderatorzy
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4592 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:41:48 pm »
Też nie będę - mi się do purytańskich DH nie spieszy, im dłużej mogę używać hostów, tym lepiej.  :badgrin:

Po tobie się tego spodziewałem :P
I nie dziwię się. :cool:

Chciałbym żeby zdążyli w dexem przed DMP.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4593 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:53:41 pm »
Zawsze można przesunąć DMP. A przy okazji - kiedy w końcu ma być DMP ?
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Skark

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4594 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:56:24 pm »
vanswirr po długim weekendzie majowym.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4595 dnia: Styczeń 06, 2011, 02:05:31 pm »
Podziękował. No, to może jest jakaś szansa że się wyrobią z kodeksem do =I= przed DMP...
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline e_M

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4596 dnia: Styczeń 06, 2011, 03:46:13 pm »
Cytuj
vanswirr po długim weekendzie majowym.
masz na myśli weekend 7-8 maj ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 03:52:29 pm wysłana przez e_M »

Offline Lesio

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4597 dnia: Styczeń 07, 2011, 04:53:50 pm »
Raczej marne szanse abyśmy ujrzeli DH przed DMP (choć sam czekam, żeby odkurzyć moich szarych). W marcu GW oficjalnie zapowiedziało O&G do battla, ostatnie plotki sugerują 2gi wave DE w kwietniu (dosyć pewne źródło). Teoretycznie mogliby wyjść w maju, ale GW lubi przeplatać nowe rzeczy z różnych systemów, więc ja stawiam na czerwiec  :cry:
It's all fun and games until someone loses an eye...
Then it's fun and games without depth perception^^

Offline matus_the_1st

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4598 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:03:13 am »
Wcale nie taka marna :wink:

Cytat: GW, Astronomicon
As the Emperor prepared for his final confrontation with the traitor Horus, he granted one final gift to Mankind, a safeguard and protection against the horrors of the Warp - the Grey Knights. A brotherhood of warriors as elite as they are secretive, the Grey Knights are a shining line of silvered steel that stands between humanity and the Daemons of Chaos.

Trained as the mightiest paragons of mental fortitude and martial discipline in the Imperium, the Grey Knights maintain a vigilant watch for daemonic incursion, responding wrathfully against the scions of the Dark Gods, and those who dally with them.

Clad in baroque Terminator armour and wielding powerful weapons such as storm bolters and Nemesis force weapons, the Grey Knights tear through the enemy, unleashing an onslaught of psychic powers and sorcery to sunder the foe.

The Grey Knights are an unstoppable force, the manifestation of the Emperor's will, valiant warriors who willingly sacrifice their own humanity so that Mankind itself can endure.

This April Games Workshop releases Codex: Grey Knights, alongside a comprehensive range of fantastically detailed Citadel miniatures. Although details are being kept firmly under wraps for now, you can expect an exciting selection of plastic kits to enable you to build your own Grey Knights army.

Over the coming weeks we'll be releasing more details both here on the Games Workshop website and also in the pages of White Dwarf - to ensure you're the first to get the news, make sure you subscribe to the Games Workshop newsletter and keep an eye on the What's New Today blog.
o-o-o Spice must flow o-o-o

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4599 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:11:45 am »
Cytuj
This April Games Workshop releases Codex: Grey Knights
Damn.  :mad:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4600 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:23:03 am »
Yedli, ale to nie oznacza, że jakiś akcentów ]I[ zabraknie.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4601 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:33:44 am »
Ale ja do gry potrzebuję kodeksu, nie akcentów. A konkretnie potrzebuję kodeksu z hostami.  :cool:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4602 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:40:07 am »
oł yea :)
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline Hang Man

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4603 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:44:07 am »
<happy dance>
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4604 dnia: Styczeń 10, 2011, 11:51:03 am »
Pożyjemy zobaczymy, byle to nie były drugie wilki, bo bym nie zdzierżył.
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.