trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 827064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4890 dnia: Maj 26, 2011, 02:55:17 pm »
Cholera jasna, a wydałem kupę kasy na te plastiki wcześniej i teraz nie mam na Wracki, trzeba się było ze Scourgami powstrzymać :(

Offline Królik

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4891 dnia: Maj 27, 2011, 07:52:59 am »
Te ceny to jakaś abstrakcja. Marzyła mi się armia oparta na wrackach ale ponad 160 funtów za 40 średnich modeli tylko dlatego że są z dziwnego tworzywa to pewna przesada... Groteski to jakiś koszmar i też drogi - nie mieli kiedy zrobic przesiadki z metalu tylko po wypuszczeniu DE :sad: ?

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4892 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:06:17 am »
Warhammer 40,000: Kill Team Announcement Trailer


Świat czterdziestkowy się komputerowo rozrasta. Acz gra wygląda na razie na jakiś zapychacz przed czymś większym  :razz: .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4893 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:18:48 am »
Ano yo
Cytuj
Completing the first mission in Kill Team unlocks the Power Sword weapon for use in multiplayer for the upcoming retail release, Warhammer 40,000: Space marine. It “cuts through armor and flesh alike.”

Mi się tam marzy czterdziestkowa strzelanka lotnicza w stylu Crimson Skies (Colorado miejscami przywodziło mi na myśl Phantine).
Jazda tytanem w stylu Mechwarriora/Earthsiege'a też byłaby fajna.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4894 dnia: Czerwiec 03, 2011, 11:44:48 am »
Istotna moim zdaniem ciekawostka w kwestii nowego, "wspaniałego" produktu Genialnego Wydawcy:

http://thefrontlinegamer.blogspot.com/2011/06/dont-leave-finecast-in-sun.html

Ogólnie wygląda na to, że pospieszyli się dosyć mocno z wprowadzeniem produktu na rynek, bo choć jest chwalony za lepszą ostrość detali to jakość wykonania bywa naprawdę baardzo różna i nie wydaje się by ktokolwiek ją kontrolował.



Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4895 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:02:25 pm »
Buhahaha:
Cytuj
the former GW manager of Sutton Coldfield has just informed me that the Leamington Spa stores Finecast window display has also melted.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4896 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:20:56 pm »
rotfl  :lol:
Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4897 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:22:21 pm »
Ale fakap :D

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4898 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:31:27 pm »
A w ogóle dzięki MiSiU za info - właśnie się zastanawiałem czy sobie libry w termosce nie kupić, trochę stresu mnie ominęło.  :cool:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline afruniu

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4899 dnia: Czerwiec 03, 2011, 12:33:01 pm »
mieszanka żywicy do dooopy, a dodatkowo strasznie słabe te odlewy.
Perzan wrzucił wczoraj takie fotki na FB:
http://s1106.photobucket.com/albums/h376/mechanicalhorizon/
żenuła....klęska na całej linii...
jakbym coś takiego znalazł w pudełku, które nabyłem, to bym im zwrócił.
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4900 dnia: Czerwiec 03, 2011, 01:24:26 pm »
to kit, ale jakbym na turnieju zagrał turę i zobaczył, że model mi się zamienił w kupę to dopiero bym się zdziwił
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4901 dnia: Czerwiec 03, 2011, 01:26:33 pm »
A na ocenie malowania to by dopiero jazdy były. Panie Sędzio, ona tak wcześniej nie wyglądał, słowo. :lol:
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Nathaniel

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4902 dnia: Czerwiec 03, 2011, 07:23:31 pm »
ej, ale juz tak powaznie, straszliwy obciach takie shity wypuszczac...  :???:

Nathaniel

In dedicato imperatum ultra articulo mortis
- For the Emperor Beyond the Point of Death

As defenders we stand
... as brothers we fall

Offline MiSiU

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4903 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:18:15 pm »
A w ogóle dzięki MiSiU za info - właśnie się zastanawiałem czy sobie libry w termosce nie kupić, trochę stresu mnie ominęło.  :cool:

To zdjęcie powyżej, to właśnie bolter z libry w termosce AFAIK. Generalnie co do jakości odlewów to trafiają się całkiem niezłe, ale i spore fakapy. Kupując w sklepie stacjonarnym możemy sobie przejrzeć co i jak, bo blisterek ma z przodu zdjęcie ale z tyłu jest przejrzysty. Natomiast w sklepie on-line to już loteria co dostaniemy.

No i co do topienia się, to podejrzewam że libra w termosce byłby bezpieczny bo ma dosyć grube elementy. Problemem Gandalfa na zdjęciu jest fakt, że dosyć duża figurka z koniem jest podtrzymywana przez dwie cieniutkie nóżki i mamy połączenie: uplastycznienie materiału+duże jego obciążenie na cieniutkim elemencie. Zawsze można się też bronić że to działa w dwie strony i pomaga przy prostowaniu bądź konwertowaniu elementów.

Offline matus_the_1st

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #4904 dnia: Czerwiec 03, 2011, 10:17:18 pm »
Kij z tym, że się mu nóżka zepsła.
Te takie szpary widoczne na fotce to przed "nasłonecznianiem" były podobno dobrze spasowane części...
o-o-o Spice must flow o-o-o

 

anything