trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 823244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1365 dnia: Maj 16, 2008, 08:52:34 am »
Heyka !!!
Może chodzi o same modele :)

Chociaż z drugiej strony co tam by było do wymiany? :doubt:
Na bank chodzi o modele - z reszta GW zapowiadalo to w przypadku Orkow, ze czesc nowych figur pojawi sie dopiero w "drugiej fali" - np. buggies'y (to na bank), byc moze BWagon (to juz plotka) etc. itd.. W CSM'ach tez jest jeszcze sporo figur do wymiany tak BTW.
Cze !!!

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1366 dnia: Maj 16, 2008, 09:25:48 am »
Jap. Taki chociaż dredek Chaosu który jest chyba jedną z najbardziej koszmarnych figsów ever ...

Ale faktycznie polityka GW zaczyna się moocno koncentrować na SM-CSM. Z jednej strony to fajnie bo w końcu jest to clue systemu. Ale z drugiej są jednak ważniejsze rzeczy niże robienie kolejnego dexu SM .... kolejnych nieudanych possessed CSM itp itd.... Takie Dark Eldars na przykład..

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1367 dnia: Maj 16, 2008, 09:33:04 am »
Heyka !!!
Ale faktycznie polityka GW zaczyna się moocno koncentrować na SM-CSM. Z jednej strony to fajnie bo w końcu jest to clue systemu. Ale z drugiej są jednak ważniejsze rzeczy niże robienie kolejnego dexu SM .... kolejnych nieudanych possessed CSM itp itd.... Takie Dark Eldars na przykład..
To, ze nowy kodeks do SM'ow pojawi sie zaraz po nowej edycji, to byl generalnie pewnik - tak bylo w 3ed i w 4ed. Z reszta jakby nie bylo, SM to produkt flagowy 40k GW, wiec to dodatkowy argument za ich szybkim pojawieniem sie. Of course pozostaje pytanie, jakiej jakosci to bedzie kodeks ;)
Natomiast dlaczego wydaja dajmy na to IG a nie Darkow, to juz dla mnie jedna z wielkich zagadek Galaktyki ...  :-?
Cze !!!

Offline Bartuul

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1368 dnia: Maj 16, 2008, 09:46:07 am »
Natomiast dlaczego wydaja dajmy na to IG a nie Darkow, to juz dla mnie jedna z wielkich zagadek Galaktyki ...  :-?
Wywiad środowiskowy skorelowany z potencjalnym popytem  :p :p :p
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1369 dnia: Maj 16, 2008, 09:59:18 am »
Heyka !!!
Nie wiem, czy zauwazyliscie, ale czytajac FAQ RAW Warp Spiderzy moga obecnie skakac rowniez w fazie Assaultu przeciwnika  :lol: :lol: :lol: Co za beton ...  :-?  :roll: :cry:
Cze !!!

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1370 dnia: Maj 16, 2008, 10:04:17 am »
Autarch z warpjumpem ma fleeta...
Szkoda ze nie napisali czy autarch na motorze ma fleeta  :)

Offline Breaker

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1371 dnia: Maj 16, 2008, 10:06:59 am »
@eman- wg tego zapisu z faq'a masz racje  :shock:, to jest jakas kompletna paranoja

ale nie, czekaj- przeciez w kodeksie wyraznie pisze, ze ten ruch musi byc zrobiony zamiast assaultowania- a assaultowac w turze przeciwnika nie mozna wg rulebooka... no ja nie wiem, ja osobiscie nie zamierzam tak grac, to juz jest mocne nadinterpretowanie, mimo ze to spowodowaloby ze warpi byliby jeszcze straszniejsi niz sa...

swoja droga pieknie, ze po wydaniu faq'a juz jest material na pkz'ta  :p
his place is ready to recieve the gift of the eldar

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1372 dnia: Maj 16, 2008, 10:07:59 am »
Heyka !!!
Autarch z warpjumpem ma fleeta...
Generalnie to czytajac tego FAQ dochodze do wniosku, ze Eldarzy generalnie to nie podlegaja zasadom z roolbooka ... assault move po deepie, assault move w fazie assaultu przeciwnika, deep Autarcha razem z jednostka, ktora nie jest jego retinue za jednym rzutem na rezerwy, Skyleap i Deep lacznie z Autarcha ponownie za jednym rzutem na rezerwy ...
Po prostu miodzik  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1373 dnia: Maj 16, 2008, 10:11:49 am »
Heyka !!!
ale nie, czekaj- przeciez w kodeksie wyraznie pisze, ze ten ruch musi byc zrobiony zamiast assaultowania- a assaultowac w turze przeciwnika nie mozna wg rulebooka... no ja nie wiem, ja osobiscie nie zamierzam tak grac, to juz jest mocne nadinterpretowanie, mimo ze to spowodowaloby ze warpi byliby jeszcze straszniejsi niz sa...
Dlatego napisalem - czytajac tego FAQ RAW  :lol: :lol: :lol: a na pewno znajda sie tacy, ktorzy beda tak go czytali.
Cytat: FAQ do Eldarow
This move can be made in any Assault phase which the Warp Spiders are not assaulting or fighting in an assault.
FAQ do roolbooka wyraznie mowi, ze stwierdzenie "any phase" oznacza, ze mozna dana rzecz zrobic w danej fazie kazdego z graczy  :lol: :lol: :lol:
Chyba robie sie juz za stary na ta gre ...
Cze !!!
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2008, 10:14:46 am wysłana przez Eman »

Offline vanswirr

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1374 dnia: Maj 16, 2008, 10:24:54 am »
Kurcze, przez ostatnie dwa lata praktycznie nie grałem w czterdziestkę, ostatnio naszła mnie ochota znów pograć, ale jak na to patrzę, to wydaje mi się że chyba sobię daruję. Przestaję cokolwiek rozumieć w tej grze....
Jestem agentem Mossadu, ponadto za czarną robotę płaci mi CIA, FSB, Al-Kaida, koncerny energetyczne, Bilderbergowie, wydział XIII Watykanu, Kult Wielkiego Cthulhu, sztab wyborczy PO i oczywiście sam Szatan.

Offline Bartuul

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1375 dnia: Maj 16, 2008, 10:30:00 am »
Chyba robie sie juz za stary na ta gre ...
Pomyśl co będzie, jak będziesz mieć tyle lat co ja
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1376 dnia: Maj 16, 2008, 10:39:06 am »
Seer Council z emboldenem pozwala na przerzut psychic testu :)
Gdyby jeszcze motorki miały fleeta :D :p

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1377 dnia: Maj 16, 2008, 10:41:32 am »
Chyba robie sie juz za stary na ta gre ...
Pomyśl co będzie, jak będziesz mieć tyle lat co ja

Oj dzieci dzieci :D Wolałbym o wieku nie dyskutować  :roll: ;)

Ale lobby Eldarów sięga coraz wyżej we władzach (Ch)GW

Ale z innej beczki. Fajna jest figsa nowego zielonego charaktera Zagstrukka:

http://warseer.com/forums/attachment.php?attachmentid=39093&d=1210799676

Offline mlodyrs

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1378 dnia: Maj 16, 2008, 10:42:47 am »
Gdyby jeszcze motorki miały fleeta :D :p
Nie można mieć wszystkiego naraz. To w następnym FAQ'u.  :evil:

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1379 dnia: Maj 16, 2008, 10:42:57 am »
Heyka !!!
Ale lobby Eldarów sięga coraz wyżej we władzach (Ch)GW
Bo to slaba armia jest i trzeba bylo ja troche podkrecic w FAQ, zeby sie dalo grac w ogole  :lol: :lol: :lol:
Cze !!!

 

anything