trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 823245 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1530 dnia: Maj 26, 2008, 02:20:49 pm »
Vlad, pisalem ze przy przecietnym albo porownywalnym skillu gracza... Mysle, ze Vlad grajacy Eldarami nie mialby problemu pokonac Vlada grajacego Marinami. ;) Ale OK, zostawmy porownania armii... Nowi SM beda mieli sens jedynie w przypadku dopuszczenia Specjali, czego bylem i jestem przeciwnikiem... Wiec albo zaczniemy na turniejach jakos aktywniej ingerowac w FOCa (w co watpie), albo czeka nas 5 lat finalow Eldarzy vs. CSM. ;)
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline miraj

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1531 dnia: Maj 26, 2008, 02:56:36 pm »
Ja myślę, że jak wszystkie codexy będą miały speciali w nowym wymiarze (takich na jakich nie trzeba się zgadzać) to zacznie się tych speciali dopuszczać, bo każdy będzie miał takiego...

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1532 dnia: Maj 26, 2008, 03:09:01 pm »
Ja myślę, że jak wszystkie codexy będą miały speciali w nowym wymiarze (takich na jakich nie trzeba się zgadzać) to zacznie się tych speciali dopuszczać, bo każdy będzie miał takiego...

Ale po pierwsze nie kazda armia bedzie miec nowy kodeks w najblizszym czasie, a po drugie to w dalszym ciagu nie zmienia mojego zdania, ze specjale pasuja do gier w 40-tke na mniej niz 5000 punktow jak piesc do nosa. Ergo - IMHO to zmiana na gorsze.
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1533 dnia: Maj 26, 2008, 03:55:46 pm »
Cytuj

Ale po pierwsze nie kazda armia bedzie miec nowy kodeks w najblizszym czasie, a po drugie to w dalszym ciagu nie zmienia mojego zdania, ze specjale pasuja do gier w 40-tke na mniej niz 5000 punktow jak piesc do nosa. Ergo - IMHO to zmiana na gorsze.

Tak jak...kapelani, demoniczni książęta, lordowie chaosu, force commanderzy, etherale, wieksze demony, avatarzy, autarchowie, farseerzy, odzialy terminatorow, monolity, land raidery i duzo innych rzeczy które zapewne są używane w każdej bitwie na poziomie kompanii w najlepszym przypadku...;)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1534 dnia: Maj 26, 2008, 04:31:25 pm »
Niby racja, ale jak juz pisalem - takich farseerow czy terminatorow jest nieporownywalnie wiecej niz Eldradow czy nawet Marneusow...
Ponadto zasady do nowych specjali sa jednak mocno wygiete i po prostu nie podoba mi sie obowiazkowy Eldrad/C'Tan/Tigurius/Ghazkull na kazdym turnieju. :( Czy jakie tam jeszcze przegiecia by byly. Jak bede chcial pograc w RPGa z jednym wypakowanym characterem i paroma smieciami obstawy to pogram. ;)
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline Bartuul

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1535 dnia: Maj 26, 2008, 04:43:15 pm »
Nie przesadzałbym z tymi mocno wygiętymi specjalami... od 90% z nich zdecydowanie lepszy jest chociażby kapelan z mantlem i 2+ na bajku. Poza tym dodają kolorytu w armiach - to że w eldarach wszyscy wystawiają Eldrada, to już problem graczy, bo kodeks udostępnia całą watachę specjali.

PS W LotRze każde przymierze ma Aragorna i nikt nie płacze.
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1536 dnia: Maj 26, 2008, 04:50:08 pm »
Dobra wiem wiem... Jakby to ode mnie zalezalo to w ogole nie byloby modeli nie bedacych Kartoflami/Duzymi, zdolnych zezrec 10 Space Marinow bez jednego bekniecia. :) A w LotRa z tego co wiem to troche inaczej sie gra, wiec i Aragorn tam nie wadzi. ;) All-in-all, mniej mono-killerow w SM jest fajne (powazne nerfy do characterow SM), ale mogliby dac za to jakies bardzie killy oddzialy. A na to sie nie zapowiada... :(
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1537 dnia: Maj 27, 2008, 08:53:36 am »
Heyka !!!
Dodatkowo jak glosza ploty, bedzie mogl walczyc bedac dwa cale od friendly modelu bedacego w btb.
To oczywiscie nie jest prawda IC musi byc w BTB, zeby walczyc. Co wiecej - jak np. oddzial z dolaczonym IC zostanie zaszarzowany, to w reakcji na szarze IC musi zostac dostawiony BTB jako pierwszy
Cze !!!

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1538 dnia: Maj 27, 2008, 09:39:09 am »
Mozna by zrobić tak, że jeżeli spotkają się w bitwie dwaj ci sami spaciale to wprowadzić dodatkowy rzut - kto wygra ten może używać. Drugi traci speciala. Wtedy może byłoby większe zastanowianie nad braniem Mephistona czy Elronda. Tak btw na naszej stronce jest fajny artykuł Ardisa na ten temat ;) :

http://www.subrosa.40k.pl/index.php?name=News&file=article&sid=130

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1539 dnia: Maj 27, 2008, 10:55:05 am »
Fajnie, tylko co z punktami za tego niewystawionego speciala ? Bo niekażdemu uśmiecha sie granie na te 150-200 pkt. mniej niż przeciwnik, że po przewadze jednego gracza ( bo on ma speciala, a drugi nie ) nie wspominając :p.
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1540 dnia: Maj 27, 2008, 11:11:41 am »
Eee, to przeciez rzut na 4+ kto wygra...  :D
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1541 dnia: Maj 27, 2008, 11:29:59 am »
To nie lepiej od razu zapisać, ze elrad wygrywa ten rzut na +2 z przerzutem  8) ?
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1542 dnia: Maj 27, 2008, 11:51:32 am »
To nie lepiej od razu zapisać, ze elrad wygrywa ten rzut na +2 z przerzutem  8) ?

Nie rozumiesz, przeciez ten rzut ma byc jak jest dwoch Eldradow na stole. Kazdy z nich wygrywa na 2+ z przerzutem, ale kto pierwszy rzuca?  :badgrin:
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline morkai

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1543 dnia: Maj 27, 2008, 12:05:01 pm »
Igzaktly. Jak ktoś bierze super-popularnego kmiota to musi się liczyć z tym, że jest duża szansa na to że trafi na niego na którejs z bitew. i ciach. Trafia - obaj rzucają kostkami. Przegrywający traci speciala. I najlepiej także punkty za niego :D A co kurde :D

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #1544 dnia: Maj 27, 2008, 12:16:59 pm »
Eldrad jest bytem nielinearnym i może być w kilku miejscach na raz ;-) ;-) ;-)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

 

anything