Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 824257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2010 dnia: Lipiec 04, 2008, 09:24:11 pm »
moga sobie startowac, przelatywac 6" lub 12" i ladowac
z tego co pamietam zeby ladowac nie mozna sie ruszac w tej turze
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2011 dnia: Lipiec 05, 2008, 08:16:18 am »

Cytuj
Nie "niektore skimmery maja podstawki". Wszystkie. To zasada ogolna z Rulebooka. Moim zdaniem bezdyskusyjna. ;) ...

Jak mi GW prześle dodatkowe podstawki do tych monoli, które kupiłem to proszę bardzo, zacznę je stosować. Albo nie, niech mi prześle większe podstawki, jak ja mam do cholery na bazę do landspeedera tudzież innego destroyera wstawić takie pudło? Toż to musi mieć (podstawka) z 10cm średnicy i 3 punkty oparcia.

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2012 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:24:16 am »
A wlasnie czy skimmery zaslaniaja LOS teraz ?
Tak sie zastanawiam czy juz trzeba zaczac konwerowac zwisajace do samej ziemi generatory pola w czolgach :D
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline ederus

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2013 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:54:29 am »
Jak dla mnie podstawki będą zbędnę, bo zapis, że skimmery mają podstawki jest lekko bzdurny jak się spojrzy choćby na takiego monola :-?. Poza tym co trzeba zrobić z podstawką, jak skimmer dostanie immobila też jest taki "można ją zabrać, ale nie trzeba". Skoro nie robi różnicy to po co ją w ogóle mieć :?:.
106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas half a pack of cigarettes, its dark and we're wearing sunglasses.

Hit it!

Offline Wosho

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2014 dnia: Lipiec 05, 2008, 11:05:56 am »
Ederus przyznaj sie ze chcesz grac Tau  :p :p :p

Offline Soulles_Being

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2015 dnia: Lipiec 05, 2008, 04:24:49 pm »
Witam

Przemyślenia na nową edycje w oparciu o wasze wypowiedzi:

- miałem okazje zerknąć na armybook i czytać o 'prawdziwej linii widzenia' powiedzcie mi skoro tak ma ona wyglądać to jak właściwie broadside'y mają być screenowane przez krootkich?
Brudy są znacznie wieksze przecież od kurczaków taki motyw wygląda na zwykłe nadużycie zasad ;)

- dlaczego mają zniknąc mordercy na motorach? czy to tylko w przypadku tau

- nie do konca widze zalet dla lemanow o ktorych mi tu mowiono, fakt bedzie dostawal cover savy ale coz jakos sie przyzwyczailem ze wyjezdza zza gorki i strzela. Teraz to albo tracic ture zeby sie ustawic strzelajac z max 1 boltera albo wystawiac sie na widoku od poczatku ( rail + marker = boom )
Btw:
Sponsony licza sie jako jedna bron? Jesli tak to moge wyjechac 6 cali i strzelic 6 razy z 2x bolcow?

Pozdrówko ;)
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline Bern-HARD

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 336
  • Total likes: 0
  • Klub bitewniakowy "Rzeźnik" w Sopocie
    • Bernar DZIK !!!
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2016 dnia: Lipiec 05, 2008, 07:38:49 pm »
2x sponson = 2x broń <choć taka sama>
Analogicznie:
Jak Ci zniszczą broń na sponsonie to nie tracisz obydwu tylko jedną, wskazaną.
Hallo! Ich bin Berniczek, Hände hoch!!!

Offline Jezo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2017 dnia: Lipiec 05, 2008, 08:53:29 pm »
Cytuj
- miałem okazje zerknąć na armybook i czytać o 'prawdziwej linii widzenia' powiedzcie mi skoro tak ma ona wyglądać to jak właściwie broadside'y mają być screenowane przez krootkich?
Brudy są znacznie wieksze przecież od kurczaków taki motyw wygląda na zwykłe nadużycie zasad
chodzi o screenowanie przed lashem
Cytuj
- dlaczego mają zniknąc mordercy na motorach? czy to tylko w przypadku tau
bo w chaosie juz takich nie ma, a marinsi ktorzy wyjda za 3 miesiace tez takowych prawdopodobnie posiadac nie beda
Cytuj
- nie do konca widze zalet dla lemanow o ktorych mi tu mowiono, fakt bedzie dostawal cover savy ale coz jakos sie przyzwyczailem ze wyjezdza zza gorki i strzela. Teraz to albo tracic ture zeby sie ustawic strzelajac z max 1 boltera albo wystawiac sie na widoku od poczatku ( rail + marker = boom )
sa do tego trudniejsze do zniszczenia, do tego masz ramming, a po 6 calach mozesz i tak walnac z placka przy ktorym "czesciowo" przykryty nie dostaje na 4+ tylko automatem, nie wiem moze ja cos zle kumam ale to wszstko jest chyba na DUZY +
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline the best of IG

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2018 dnia: Lipiec 05, 2008, 09:15:35 pm »
Dodajmy perspektywę 5-6 lemanów w armi ( 3 z szwadronu i 1-2 z pozostałych HS ) to robi się dość zabawnie  :lol: .
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline saddist

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2019 dnia: Lipiec 05, 2008, 09:24:47 pm »
Cytuj
- nie do konca widze zalet dla lemanow o ktorych mi tu mowiono, fakt bedzie dostawal cover savy ale coz jakos sie przyzwyczailem ze wyjezdza zza gorki i strzela. Teraz to albo tracic ture zeby sie ustawic strzelajac z max 1 boltera albo wystawiac sie na widoku od poczatku ( rail + marker = boom )
sa do tego trudniejsze do zniszczenia, do tego masz ramming, a po 6 calach mozesz i tak walnac z placka przy ktorym "czesciowo" przykryty nie dostaje na 4+ tylko automatem, nie wiem moze ja cos zle kumam ale to wszstko jest chyba na DUZY +

No i oczywiście od początku gry mogą strzelać do wszystkiego, bo wszystko widzą. Co prawda większość z cover save'em, ale i tak jest śmiesznie :)

Offline Zly

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2020 dnia: Lipiec 05, 2008, 09:52:12 pm »
Teraz bronie z 72 calowym + zasięgiem będzie można w pełni wykorzystać prawie niezależnie od terenu.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2021 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:18:36 pm »
i tyle widzieli my bazyla  :lol:coz na kazdego przychodzi czas aby isc na zasluzona emeryture  :)
ZAPINAMY

Offline Michaelius

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2022 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:21:27 pm »
Do tego dochodzi bonus ogolny jaki dostalo wszystko z AV14 czyli nowa tabelka pojazdow i zasada glancing.

Acha no i gigantyczna poprawa celnosci z ordnance'a kiedy strzelasz w pojazdy.
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2023 dnia: Lipiec 05, 2008, 10:26:24 pm »
wiecie... w tej edycji NA PEWNO nie zagram DE na portalach. choc groteski wroca do mody. milion lanc w jednym koverze z mortal-kiling-zonem na 36" za sciana grotesek. ciary po plecach przechodza. edycja mocno strzelecka bedzie i niektore schematy z 3ciej ed wroca :)
ZAPINAMY

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2024 dnia: Lipiec 06, 2008, 01:46:28 pm »
Lemany beda braly po d... od wszystkiego co do nich podejdzie i zapuka w Close Combacie, a teraz bedzie to jeszcze latwiejsze dzieki runowi. Wcale nie przecenialbym ich potegi na nowa edycje.
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)