Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 824232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hunter Killer

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2235 dnia: Lipiec 29, 2008, 12:57:50 pm »
Zawsze można poprzyklejać same patyczki i powiedzieć że to las sekwojowy i dlatego nie widać listowia :D
Wszak drzewa te mierzą ok 100m to i tytan miałby covera  :badgrin:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline DominikF

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2236 dnia: Lipiec 29, 2008, 06:52:48 pm »
Witam

Nie wiem z czym robicie problem z lasem. Wystarczą dwa drzewka na skrajnych pozycjach area terraina. Podręcznik strona 22. Zdjęcie na dole. Strzelanie przez zasłaniajki z area teraina jest  traktowane  jak strzelanie przez oddział.

Pozdrawiam

Dominik
no puero gladium.

Offline marcinkk

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2237 dnia: Lipiec 29, 2008, 08:18:30 pm »
ale pojazd i monster już musi być przesłonięty w 50% :badgrin:  o to biega...

Offline Virgo

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2238 dnia: Lipiec 29, 2008, 08:47:39 pm »
Z forum warseera:
Cytuj
Page 162 of the 5th edition rulebook states 'Azgra the Slasher's warband devoured by errant Void Whale'
What is a Void Whale? Is it just a generic term for warp beasty or has it been mentioned before?
Cytuj
I'd say a void whale is precisely what the picture shows it to be - a massive angler fish cross whale that swims through space eating errant ork spacesfleets...

Wygląda na to, że według fluffu nowej edycji, kosmiczne wieloryby żywią się orkami jak planktonem :lol:

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2239 dnia: Lipiec 29, 2008, 09:32:41 pm »
Dostępna jest japońska darmowa wersja Apocalypse Reload.

Y.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2008, 09:34:22 pm wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Hunter Killer

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2240 dnia: Lipiec 29, 2008, 10:27:37 pm »
Dostępna jest japońska darmowa wersja Apocalypse Reload.

Y.
A znasz japoński?  :D

Co do drzewek... a może by tak ustalić że jeśli tank stoi za lasem to ma te 50%, biorąc z życia coś takiego, to praktycznie każdy las dałby na tyle osłony. A jeśli wjedziemy do lasu, to decydować będzie te kilka drzewek które będą robić za obrys lasu...chyba że kompletnie przechodzimy na górki i domki.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2241 dnia: Lipiec 30, 2008, 12:07:20 am »
mam znajama w wawie znajaca japonski- jej ojciec jest japonczykiem, co nie znaczy ze to przetlumaczy  :lol: :lol:
Apocalypse Reload to juz ihmo nieco naciagane.
ZAPINAMY

Offline trej

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2242 dnia: Lipiec 30, 2008, 07:17:03 am »
Apocalypse Reload to juz ihmo nieco naciagane.

Możesz rozwinąć? Mnie ta książka bardzo pozytywnie zaskoczyła. Spodziewałem się, że będzie to typowa zapchaj dziura złożoną w 90% z tego co było już za darmo na necie a okazało się to całkiem całkiem ciekawe. Przy założeniu, że się gra w Apokalipsę :)

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2243 dnia: Lipiec 30, 2008, 08:31:25 am »
A znasz japoński?  :D
Low Gothic to Low Gothic. Erratę która dawała Nobowi 2W zrozumiałem. 8)

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline krawat

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2244 dnia: Lipiec 30, 2008, 10:16:46 am »
Apocalypse Reload to juz ihmo nieco naciagane.

Możesz rozwinąć? Mnie ta książka bardzo pozytywnie zaskoczyła. Spodziewałem się, że będzie to typowa zapchaj dziura złożoną w 90% z tego co było już za darmo na necie a okazało się to całkiem całkiem ciekawe. Przy założeniu, że się gra w Apokalipsę :)
no wlasnie o to kaman, o ile ktos gra w Apo to dla takiego kogos jest git. jak dla mnie apokalipsy mogloby nie byc bo jakos ten dodatek wydawal mi sie zbedny jak jednogroszowka posrod setek.
zapewne pierwszy dodatek przyniusl spore zyski, ale nie liczylbym na to ze tak samo bedzie z kolejnym czyli Reload
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2008, 10:19:31 am wysłana przez krawat »
ZAPINAMY

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2245 dnia: Lipiec 30, 2008, 07:54:32 pm »
Chyba żartujesz. Apokalipsa to najlepsza rzecz w 40k. :p U nas może się gra mało i mało kto ma zabawki z FW, ale na zachodzie grają w to regularnie...

Offline Vladdi

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2246 dnia: Lipiec 31, 2008, 09:51:20 am »
Nie wiem o jakim zachodzie mowisz. Ja mam kontakt z kaptanami druzyn z euro i wszyscy jasno i zrozumiale dystansuja sie nie tylko od apo, ale wogole od zabawek z fw, bo u nich wogole, lub prawie wogole sie tego nie uzywa.

vladdi
They told me they needed an army. They made me call half the humanity and tell them to kill the other half. There was no racism after that, no discrimination, no conflicts based on property, politics or religion. It only mattered if you were one of those that answered the phone or one of those that didn't. Apocalypse came and I was at it's gates.

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2247 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:42:37 am »
Vladdi, rozroznij scene turniejowa od grania towarzyskiego. Ja np. strasznie zaluje, ze nie mam kiedy pograc sobie w Apokalipse. Mam wrazenie, ze jednak ktos te zabawki z FW kupuje, bo by dawno splajtowalo. :)
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline PaulShin

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2248 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:29:39 pm »
Mówię o tych dziesiątkach tematów na Warseer, w których się chwalą swoimi armiami do Apoca. ;)

Poza tym Apoc jest właśnie skierowany tylko do grania towarzyskiego, nic dziwnego, że turniejowi wymiatacze się tym nie interesują.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2008, 12:40:03 pm wysłana przez PaulShin »

Offline gilthanas

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2249 dnia: Lipiec 31, 2008, 01:48:48 pm »
Na Apokalipse musisz miec duzo czasu i duzo zabawek (a co za tym idzie sporo kasy), te dwa warunki sa wzajemnie wykluczajace w znacznej wiekszosci, wiec malo kto w to gra.
Mam ostatnio troche zabawek i chetnie bym sobie pogral ale z czasem niestety kiepsko.

Co innego miec duza armie (nawet apokaliptyczna), a co innego grac w Apokalipse.
A ninja knows no fear.