trawa

Autor Wątek: Nowości Games Workshop  (Przeczytany 823065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2400 dnia: Wrzesień 03, 2008, 01:25:14 pm »
Heyka !!!
szturmowa drużyna weteranów (będzie pasowało do tego co może się w DoW2 pojawić)  :lol:
Jak juz pisalem - tak nie moze byc, bo mamy juz taka jednostke - jest u BA i nazywa sie po angielsku inaczej.
Cze !!!

Offline Brother_Bethor

  • Młodszy Mistrz
  • ***
  • Wiadomości: 340
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
    • SubRosa - prawdopodobnie najlepsza strona o wh40k
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2401 dnia: Wrzesień 03, 2008, 01:27:05 pm »
Heyka !!!IMHO nie da rady ... mamy juz cos takiego - i nazywa sie toto Veteran Assault Squad.
Cze !!!

Faktycznie. Niezła wtopa jak na kogoś, kto pracował przy polskiej wersji kodeksu BA.  :oops:

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2402 dnia: Wrzesień 03, 2008, 02:06:50 pm »
czytam sobie opis nowych scout bikersów i widzę cuś takiego, cytuję :

"...Model supplied with a 25x75mm Warhammer 40,000 Bike base..."

czy to ma oznaczać iz motocykle trzeba będzie przeklejać na jakieś tajemnicze nowe podstawki (domyślam się że te z półokrągłymi krawędziami przód/tył)?

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2403 dnia: Wrzesień 03, 2008, 02:10:40 pm »
Co prawda zapis w obecnej podstawce nie jest tak czytelny jak w dawnej, niemniej wynika z niego że modele powinny byc umieszczone na takich podstawkach z jakimi zostały sprzedane. Więc stare bike'i na starych podstawkach są ok.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Isengrim

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2404 dnia: Wrzesień 03, 2008, 02:14:24 pm »
Co prawda zapis w obecnej podstawce nie jest tak czytelny jak w dawnej, niemniej wynika z niego że modele powinny byc umieszczone na takich podstawkach z jakimi zostały sprzedane. Więc stare bike'i na starych podstawkach są ok.

A stare biki bez podstawek (Attack Bike'i ich nie mialy nigdy AFAIK)?
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline Yedli

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2405 dnia: Wrzesień 03, 2008, 03:33:52 pm »
Jak nie miały to nie miały - nie ma podstawek, nie ma problemu.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2406 dnia: Wrzesień 03, 2008, 04:27:14 pm »
razi to mój zmysł estetyki, jedne na starych, drugie na nowych a jeszce inne bez podstawek... cóż, poczekam jak pokażą jak te podstawki maja wyglądać i albo przerobie stare albo kupie paczkie nowych

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2407 dnia: Wrzesień 03, 2008, 06:56:01 pm »
razi to mój zmysł estetyki, jedne na starych, drugie na nowych a jeszce inne bez podstawek... cóż, poczekam jak pokażą jak te podstawki maja wyglądać i albo przerobie stare albo kupie paczkie nowych

W poprzedniej edycji podstawki mogły być większe, albo np. starzy terminatorzy na małych podstawkach. I co też cię raziły?

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2408 dnia: Wrzesień 03, 2008, 07:51:15 pm »
W poprzedniej edycji podstawki mogły być większe, albo np. starzy terminatorzy na małych podstawkach. I co też cię raziły?

tak, w moich armiach dążę do całkowitego ujednolicenia podstawek i sposobu ich wykończenia, jeśli ma to coś wspólnegho z tematem ;-)

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2409 dnia: Wrzesień 03, 2008, 07:53:12 pm »
tak, w moich armiach dążę do całkowitego ujednolicenia podstawek i sposobu ich wykończenia, jeśli ma to coś wspólnegho z tematem ;-)

Chodziło mi raczej o reakcje na armie przeciwnika. :p

Offline Idaan

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2410 dnia: Wrzesień 03, 2008, 09:37:34 pm »
Ale z jego wypowiedzi wyraźnie wynikało, że chodzi mu o własną armię.

W ogóle nie rozumiem całego tego szumu o podstawki. W rulebooku jest napisane tylko "Make sure before the game that your opponent doesn't mind this", a nie, że jeśli ktoś da swojego dowódcę na podstawkę 40mm to automatycznie dostaje 20:0. Żyjemy w cywilizowanym kraju. No chyba, że przegapiłem jakiś zapis  ;-)

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2411 dnia: Wrzesień 04, 2008, 07:20:43 am »
Inkq: a reakcja na armię przeciwnika bywa różna w zależności od jej wyglądu, ale jeśli mi się nie podoba to nigdy tego nie mówię podczas bitwy, w końcu to nie moje figsy i nie moja sprawa

Idaan: może szum to za mocne słowo, po prostu dziwi mnie, że GW troszkę na siłę ładuje nowy typ podstawek w miejsce gdzie kawaleryjskie dobrze się sprawdzają.

Eman

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2412 dnia: Wrzesień 04, 2008, 07:32:32 am »
Heyka !!!
Idaan: może szum to za mocne słowo, po prostu dziwi mnie, że GW troszkę na siłę ładuje nowy typ podstawek w miejsce gdzie kawaleryjskie dobrze się sprawdzają.
To jest oczywiscie bardzo subiektywne stwierdzenie ;) IMHO batlowe kawaleryjskie pasowaly do 40kowych motorkow jak piesc do oka - ja do swoich wszystkich juz daaaaaaaawno dodalem z obu stron zaokraglony przod/tyl - rozcinajac "normalna" 40kowa podstawke na pol.
Cze !!!

Offline Nazroth

Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2413 dnia: Wrzesień 04, 2008, 07:50:23 am »
I w ten sposób zresztą powstała 25/75 baza, którą można zobaczyć na zdjęciu spearheada... Klasyczna kawka z dodatkiem z obu stron.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Odp: Nowości Games Workshop
« Odpowiedź #2414 dnia: Wrzesień 04, 2008, 07:56:08 am »
Ale z jego wypowiedzi wyraźnie wynikało, że chodzi mu o własną armię.

Niestety nie doczytałem do końca. I sądziłem że chodziło o mnogość rodzajów podstawek na stołach.  8)