Autor Wątek: Force Unleashed  (Przeczytany 42562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 28, 2008, 09:11:31 am »
I tak 9.5 to za dużo. Za bardzo ją skrócili w stosunku do innych platform.

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 28, 2008, 04:41:34 pm »
Chyba coś ci sie pomyliło :lol: bo długościowo fabularnie gra na każdej platformie jest taka sama i na ps2 i na ps3 i na xbox360(Pierwsza misja jako Lord Vader miała być ucięta i tylko być na xbox360 ale na szczęście twórcy tego nie zrobili) jedynie czym się różni to grafiką... A tak jak napisałem oceniam wersje na ps2.
I'm a master for these cookies

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 28, 2008, 04:52:48 pm »
I tu się mylisz. W wersji na PS2 nie ma misji w której ucieka się ze stacji medycznej gdzie ląduje się po tym jak Vader wyrzuca cię przez okno w gwiezdnym niszczycielu.

Offline Qraq

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 29, 2008, 12:45:02 am »
Nudna, krótka, mało ambitna nawalanka.
Zawiodłem się na tyle że nie ukończyłem.
Na ps2 jak zobaczyłem te grafe to mnie odrzucilo. Ostatnie soki to wyciąga z ps2 mgs3 czy god of war, a nie ten badziew.

6/10

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 29, 2008, 08:20:59 pm »
I tu się mylisz. W wersji na PS2 nie ma misji w której ucieka się ze stacji medycznej gdzie ląduje się po tym jak Vader wyrzuca cię przez okno w gwiezdnym niszczycielu.

w takim razie zwracam honor ;-)
I'm a master for these cookies

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 25, 2009, 02:46:56 pm »
Jest już zwiastun The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition. Czyli dodatku, w którym bohater po tym jak zabił Vadera i został agentem Imperatora .I jak to zwykle bywa musi znowu polować na Jedi.


Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 28, 2009, 10:49:43 am »
Na jesien wreszcie wychodzi wersja na PC  :p

Offline Niuniek

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 28, 2009, 02:35:08 pm »
To już wiem dla jakiej gry kupię nowego kompa.  :lol:

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 06, 2009, 08:46:57 pm »
Na razie ani Lucasi ani Aspyr (który ma robić porta) tego nie potwierdzają, więc ja bym się nie spieszył.

BTW - podobno Lucasi mają wydać jakieś oświadczenie co do ewentualnego wznowienia X-Winga/Tie Fightera. I to byłoby coś (szczególnie jeśli chodzi o TF).
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Inkq

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 420
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Matematyk
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 06, 2009, 09:16:48 pm »
BTW - podobno Lucasi mają wydać jakieś oświadczenie co do ewentualnego wznowienia X-Winga/Tie Fightera. I to byłoby coś (szczególnie jeśli chodzi o TF).

O ile nie skończy się na konsolach. to rzeczywiście było by coś.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 06, 2009, 09:39:38 pm »
Na razie ani Lucasi ani Aspyr (który ma robić porta) tego nie potwierdzają, więc ja bym się nie spieszył.

LucasArts potwierdziło na ComicCon, że Sith Edition będzie na PC i Mac "this winter" ;)

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 19, 2009, 11:41:26 am »
Jakiś rok temu też ktoś z LucasArtsów na jakiś targach zapowiedział TFU na PC. Po kilku tygodniach LucasArts opublikował cały felieton "dlaczego wydanie TFU na PC jest absolutnie niemożliwe".

Ja naprawdę chciałbym, żeby tytuły SW wychodziły na jak największą ilość platform, ale dotychczasowe doświadczenia nie dają podstaw do optymizmu.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Hollow

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 19, 2009, 12:50:17 pm »
Może i nadzieja matką... wynalazku, ale chciałbym, żeby wydali tą grę na PC. W końcu pojawiłby się godny następca serii Jedi Academy.
Ciekawe czy dodatek też tak wypromują jak TFU (książki, zabawki, komiksy itp.)
W sumie już jest zabawka przedstawiająca bohatera w postaci Sitha.

Offline Coeniasty

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 266
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tremere
Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 19, 2009, 05:16:56 pm »
F F S. . .
Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, że LUCAS ARTS POTWIERDZIŁO OFICJALNIE TFU WRAZ Z DLC "ULTIMATE SITH EDITION" NA PC PODCZAS TEGOROCZNEGO COMICON? I że data wydania to zima tego roku?  Czy Wy czytacie wybiórczo posty? ;o

Proszę: link do 1up.com. Macie profesjonalny serwis i potwierdzenie tam. Czy teraz dotarło?

Offline Yedli

Odp: Force Unleashed
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 20, 2009, 08:41:12 am »
Wiadomość jest tak oficjalna, że aż nie ma jej na oficjalnej stronie LucasArtsu. Więc się tak nie gorączkuj, bo ci żyłka pęknie.

EDIT: Apsyr na swojej stronie potwierdza prace nad portem. Dziwne trochę że wiadomość nosi datę 27 lipca (sprawdzałem stronę Apyru na początku sierpnia, i wiadomości nie było), ale grunt że coś się ruszyło w temacie.

Y.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 08:57:04 am wysłana przez Yedli »
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain