trawa

Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 498408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mazol

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 14, 2007, 08:31:33 pm »
papa Chłopaki. spadam.

Offline Dem

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 14, 2007, 08:32:57 pm »
To mimo wszystko TYLKO internet. Jeśli ktoś analizuje Twoją moralność, Bizmo, to tylko tę internetową. Internetowa tożsamość to coś jak postać w grze komputerowej online - możesz sobie być 50lvl wojownikiem, ale na ulicy przypadkowy dres Ci dokopie.

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #227 dnia: Maj 14, 2007, 08:38:13 pm »
Wiem, w takim razie po co to robić? Nie bardzo rozumiem.

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #228 dnia: Maj 14, 2007, 08:49:55 pm »
nie przejmuj się po prostu.
Cytuj
Wywleczenie tradycyjnej bolączki kto jest wielkim artychą, a kto nie jest i analiza moralności na podstawie zagłosowania na pokolorowany przez siebie pasek były bezapelacyjnie najzabawniejsze.

no właśnie, skoro dostrzegasz w tym absurd to czym się przejmujesz?
przecież to głupawa przepychanka na forum jakich tu już było pięć tysięcy. Nie ma się czym przejmować. TO TYLKO FORUM.

edit:
Cytuj
papa Chłopaki. spadam.

to taki forumowy lajtmotif

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #229 dnia: Maj 14, 2007, 09:08:25 pm »
Co tu się działo jak mnie nie było?

Chętnie bym zbluzgał Kastora
ale widzę, że się nie udzielał w Waszej dusprucie  :?

A, chciałbym przypomnieć że nie głosujemy na paski których byliśmy współautorami. Dlatego .zent nigdy nie głosuje  :lol:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline Oh!Kitchen Bizmo

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #230 dnia: Maj 14, 2007, 09:25:59 pm »
W ramach wierności Głowonukowi i Mazolowi również pa pa.

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #231 dnia: Maj 14, 2007, 09:41:28 pm »
Cytat: "Maciej"
Co tu się działo jak mnie nie było?

Chętnie bym zbluzgał Kastora
ale widzę, że się nie udzielał w Waszej dusprucie  :?

A, chciałbym przypomnieć że nie głosujemy na paski których byliśmy współautorami. Dlatego .zent nigdy nie głosuje  :lol:


zent nie głosuje bo ryby głosu nie mają.
a kazdy wie że .zent to Moby Dick, z naciskiem na "Dick"  ;)

aha - Titos nie jest 'nadęty' - czasem tylko odstresowywuje się na forum gildii  ;)
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #232 dnia: Maj 14, 2007, 10:03:08 pm »
sobie tez pozwole na komentarz.  

osobiscie wychodze z zalozenia, ze to co ludzie zostawiaja po sobie w internecie, jest tak samo prawdziwe jak reszta czlowieka. druga sprawa to jakies wyczucie, ale to juz bylo omawiane.

kiedys gadalem z jednym kolesiem przez gg, i kolega wykladal mi swoj poglada, mowiacy, ze osoby z ktorymi rozmawia to nie "ludzie" tylko "zbitki liter". surrealistyczne podejscie. poczulem sie wtedy dziwnie. jednak z ulga stwierdzilem, ze nie jestem tylko zbitka literek na czyims monitorze

a na Gildii mozna zalozyc temat osobny do pikantnych dyskusji czy cos.
amator kanapek.

Offline Maciej

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #233 dnia: Maj 15, 2007, 07:05:46 am »
Zgadzam się z poglądem Vigora.
Zauważcie, że w przypadku konkursu nie jesteśmy dla siebie zbitkami liter ani totalnymi anonimami. Połowę tu obecnych znam osobiście z różnych konwentów, zaś wiele innych osób pewnie poznam bo świat jest bardzo mały.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Gilbaert

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #234 dnia: Maj 15, 2007, 07:53:38 am »
ja też se skomentuje a co
(tu mówię całkiem serio)
cały problem bierze się stąd, że niektórzy konkursowicze są rozpieszczeni smyraniem i śmiem twierdzić, że ilość rewelacji na digarcie sprawiła, że już w tę swoją rewelacyjność uwierzyli. a do rewelacyjności to tu jeszcze lata świetlne są. Zastanówcie się nad tym. Nie mówię że tak jest na pewno, ale myślę że warto się zastanowić. I również nad tym czym jest "rewelacja" na digarcie, czyż nie tym, żeby przyjść do kogoś i się rewelacją odwdzięczyć? (nie mówię o 100%)


(Tu już sobie pokpiwam - nie chce mi się stosować emotikonów)
Ja sobie na początku zakpiłem i nie wiem jak myśleć na opak trzeba, żeby tego nie zajarzyć. Jak się okazuje Titos myśli na opak bo nie zajarzył. więc zakpiłem drugi raz. Dołączył Precel.
I już, a potem się zaczęło.
napawamy się swoją starością i inne tego typu pierdoły.
no to skoro się napawamy to się będziemy (przynajmniej ja) napawać dalej.
 i już jak jeden dostanie po uszach to inni przychodzą stawać w obronie a potem się solidarnie obrażają.
To jest absurdalne.
bo tacy z was dojrzali artyści, a tylko ktoś na was szczeknie już obraza majestatu.

chyba że o to chodzi żeby się tylko wzajemnie chwalić i głaskać?

Offline Hyginus

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #235 dnia: Maj 15, 2007, 09:46:07 am »
Cytat: "Oh!Kitchen Bizmo"
No śmieszne to były jaja, zaiste... Ubaw po pachy. Wywleczenie tradycyjnej bolączki kto jest wielkim artychą, a kto nie jest i analiza moralności na podstawie zagłosowania na pokolorowany przez siebie pasek były bezapelacyjnie najzabawniejsze.


 :lol:
Więcej o Twej moralnosci mówi sposób, w jaki zareagowałaś na nasze uwagi.
Gdybyś tylko napisała - sory, mój błąd - ani ja, ani podejrzewam Gil nie czepialibyśmy się. Ale niestety jesteś przedstawicielem roszczeniowego pokolenia samozachwytu, i podstawowymi argumentami stało się to, że
1. dokuczamy, bo chcemy złotych kalesonów
2. dokuczamy, bo mamy kompleks wielkiego artychy, a Ty jesteś młoda, niezależna i utalentowana (zapewne też piękna i inteligentna, jak mniemam)
3. w edycji włos zrobiłaś to samo, i nikt nie zauważył!
Zwłaszcza ten ostatni argument bardzo wiele mi o Tobie mówi. Nie robię źle, dopóki mnie nie przyłapią...

Pomijając to wszystko - oczywiście cała sprawa jest tylko forumowym urozmaiceniem, które rzecz jasna pozwala zarówno mi, jak i Gilowi, wykazać się tak charakterystycznym dla nas chamstwem.

Nie chcę spamować, ale chciałem napisać w miarę poważnie czemu taka pierdoła jak oddanie wirtualnego głosu na pasek w wirtualnym konkursie gdzie nagrodą jest  tylko satysfakcja zwróciło moją uwagę. Może właśnie to, że będąc tu wobec siebie autentycznie szczerzy i uczciwi nic nie tracimy sprawia, że (co już nie raz pisałem) chciałbym tu widzieć wyższe standardy etyczne i kulturowe niż na codzień, w realu.

A, i Precel kazał mi powiedzieć, żeby nie nazywać mnie Preclem, bo on ma URLa nawet na dowód, że on jest Preclem (http://www.wrak.pl/precel/), a ja to w ogólne nie wiem, czemu na mnie Precel wołają?!

I na dysleksji też się nie znam, ale wiem co to słownik. Poza tym nie wiem, czy błędnie rozłączne pisanie (typu "chciał bym") pod nią podpada.
Nie jesteśmy jednakże w szkole, ale na forum, i tylko przypomnę, że przez pryzmat tego, jak i co piszemy postrzegają nas tu ludzie, a nie tego, czy mamy czas i ochotę na korzystanie chociażby z autokorekty worda...
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline Vigor

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #236 dnia: Maj 15, 2007, 02:50:43 pm »
nawiazujac do korzeni, pare slow o samozaplonach;

Telemateo - po przeczytaniu opisu na digarcie wszystko nabralo wiekszego sensu.
zanim przeczytalem opis jednak, pasek byl raczej przecietny. fajne kolory

Tiall - zapalki zamiast sztuccow to bylo zaskoczenie. fajny pasek

Titos - graficznie masz swoj poziom, nie da sie zaprzeczyc. pomysl mnie nie rozbawil,
dodatkowo niechetnie lyknalem duza porcje txt w pierwszym kadrze

Czopek - The Doors sa w pytke. pasek tez wyjatkowo urozmaicony o czopkowy band.
calosc jednak srednio zabawna

Roody - samozaplon jest mocno "zatarty", jego moment za pierwszym razem mi
umknal. tlo zlewa sie z ogniem. pomysl malo zajawkowy

Castor - rysunek cos nie zagral. fajne jest zabawa z tlem, i w zasadzie pomysl tez
jest niezly

Kitchen Bizmo - pomysl jest calkiem zabawny. mam jednak wrazenie, ze od
strony kompozycji zawartosci kadrow, mozna bylo lepiej sie spisac

Krynio - Crazy Frog albo jakis zaskakujacy silnik. raczej proste i malo zabawne

Hyginus - pomysl to w zasadzie zwyky (i niesmiertelny) fart joke. czlowiek
jako zywy miotacz plomieni zadko nie bawi. fajny pierwszy kadr, poza tym
za bardzo porozmywane kolory

291 - pomysl podobny jak u Krynia i Hyginusa, jednak lepiej rozwiazany. gdyby
ksztalt silnika byl bardziej charakterystyczny bylo by zabawniej.

Gil&Jaszczu - koledzy zdecydowanie powinni kontynuowac kooperacje

Mazol - mojzesz, gorejacy krzew - klasyka. jednak mozna to bylo lepiej
podkrecic. calkiem fajne rysunki. dobry patent ze szpadlem wystajacym poza
kadr
amator kanapek.

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #237 dnia: Maj 15, 2007, 03:46:32 pm »
Cytat: "Oh!Kitchen Bizmo"

Castor - jak zawsze mi się nie podoba.

jak zawsze ryćka mnie to....

ojej jak tu sobie wspaniale słodzicie.....nauczcie mnie tez bo czuje sie troszke outsiderem...

o, widze ze maciej uwolnil sie z lazienki i znowu jest z nami :badgrin:
(przepraszam nie moglem sie powstrzymac  :lol: )
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."

.zent

  • Gość
Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #238 dnia: Maj 15, 2007, 04:57:12 pm »
Titos, a propos ryby, to ostatnio zauważyłem, że końcówka mojego penisa (zwana grzybem) zalatuje rybą.

A na paskie nie głosuję, bo... aha... Maciej już wyjaśnił.

Tak więc, wracając do ryby. Ktoś może mi poradzić, co mam zrobić, by siuras mój przestał tak pachnieć. Proszę, help!

Offline cASTORtROY

Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #239 dnia: Maj 15, 2007, 05:10:16 pm »
Cytat: ".zent"

Tak więc, wracając do ryby. Ktoś może mi poradzić, co mam zrobić, by siuras mój przestał tak pachnieć. Proszę, help!


natrzyj sobie ananasem - tak jest napisane w cosmopolitan:)
...kto jest bez winy niech pierwszy weźmie kamień i pierd***ie się nim w łeb..."