Autor Wątek: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2  (Przeczytany 498116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline harek

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #750 dnia: Wrzesień 17, 2008, 08:24:14 pm »
Czy na "producenta" można już oddawać głosy? ;-)

Offline thus

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #751 dnia: Wrzesień 18, 2008, 08:16:02 am »
no właśnie, ej!  8)

jakoś to tak wszystko po cichu upada... czyżby wszyscy przenieśli się na bitwy komiksowe?


Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #752 dnia: Wrzesień 18, 2008, 08:42:17 am »
mysle, ze "producenta" faktycznie mozna by podsumowac i ustalic nowy temat. bo wiele juz sie raczej nie stanie a sam chetnie bym cos nowego zrobil.
amator kanapek.

Offline thus

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #753 dnia: Wrzesień 20, 2008, 05:25:15 pm »
O! Fajnie, że Arczu zapodał z konkretnych terminów, żeby się porządek zrobił! Plus za to! A swoją drogą temat nieprzeciętny, zobaczymy co będzie ;).


Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #754 dnia: Wrzesień 29, 2008, 01:12:19 pm »
Nie ma innego wyjścia jak NOGI + 1tydzień.

Offline Vigor

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #755 dnia: Październik 01, 2008, 01:27:01 pm »
musze przyznac, ze ten temat szczegolnie stymulujaco na mnie nie podzialal. dlatego aby zrobic cokolwiek postanowilem pojsc w slady kolegow arcza i telomateo, czyli polaczyc temat nog z psem.

temacik zaliczony.
amator kanapek.

Offline yurek1

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #756 dnia: Październik 04, 2008, 12:12:40 pm »
mam taki sobie drobny pomysł do "jabłka". chciałby ktoś narysować?
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Hyginus

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #757 dnia: Październik 12, 2008, 08:26:09 pm »
Tak z ciekawości do osób mających dostęp do statystyk - czy wybór mojego paska na Digart Dnia (z edycji Kot) skutkował wzrostem liczby odwiedzin konkursu paskowego na Gildii?
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #758 dnia: Październik 12, 2008, 10:12:27 pm »
Hyginus, wiem, że wyjdę na czepialskiego, ale w "Jabłku" masz o jeden kadr za dużo. :)

Offline Hyginus

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #759 dnia: Październik 13, 2008, 09:52:07 am »
aj oj uj. Fakt, się rozpędziłem... Wieczorem coś z tym zrobię, dzięki za czujność, panie Dariuszu.
Wiedzę zdobywa się z trudem;
ignorancja jest natychmiastowa.

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #760 dnia: Październik 14, 2008, 06:46:05 am »
Tak z ciekawości do osób mających dostęp do statystyk - czy wybór mojego paska na Digart Dnia (z edycji Kot) skutkował wzrostem liczby odwiedzin konkursu paskowego na Gildii?
W temacie z konkursem Kot jest prawie dwukrotnie większa liczba wyświetleń tematu, a i ja na digarcie dostałem w tym dniu kilka komentarzy do mojej Kotnej pracki :) Coś się ruszyło, ale czy popchnie to konkurs do przodu, ciężko przewidzieć. Tak sobie myślę, że teraz jest za mało przejrzysty ten konkurs - nie ma wyznaczonych sztywnych terminów (te są zmieniane w innym temacie), właściwie to nie podawana jest informacja o terminie wstawiania pasków w nowo założonych tematach konkursowych, a to dla kogoś 'z zewnątrz' może być nieczytelne i po prostu zniechęcające. A coś mi się wydaje, że napływ nowej krwi byłby wskazany. Tworzący historię tego konkursu już chyba zapomnieli o nim. Może jakaś akcja promocyjna?

Offline pszren

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #761 dnia: Październik 14, 2008, 12:34:41 pm »
telomateo słusznie prawi, fajnie jakby nowe tematy pojawiały się odpowiednio wcześnie, a terminy żeby były klarowne, np. opisywane przez wyznaczającego temat.

była propozycja arcza, żeby ta edycja była dwutygodniowa, nie wypowiadam się w tej kwestii (czyli albo teraz będą głosy, albo jeszcze czas na paski), w każdym razie:

Vigor - super rozpracowanie materii komiksowej, świetnie opowiedziana bardzo mocna historia. pozytyw, gorąco polecam!!!
telomateo - grafika jak często niesamowita. historia też nie pozostawia obojętnym!
Hyginus - świetna kreska, kadry z pewnością jakoś da się posklejać w czteropak.

to zaszczyt być w towarzystwie takich mistrzów!

pozdrawiam serdecznie,

Pszreniuniecznie

Offline arcz

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • BICEPS!
Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #762 dnia: Październik 14, 2008, 04:52:44 pm »
Dwutygodniowe edycje byłyby - przynajmniej dla mnie - zdecydowanie lepsze. Więcej czasu do namysłu, więcej na dopracowanie grafiki itp, szczególnie że im człowiek starszy to i mniej czasu na przyjemności :)

Wprowadźmy też terminy, zarówno w treści pierwszych postów, jak i w samych tytułach nowych tematów (np. Edycja 166 - JABŁKO / ZGŁOSZENIA DO xx-xx-xxxx).

Chyba tyle. Przy okazji, fajnie że mimo kulejącego konkursu ludziom chce się jeszcze tworzyć. Z mojej strony wielkie dzięki :)

Offline graves

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #763 dnia: Październik 14, 2008, 10:03:47 pm »
Terminy 2 tygodniowe - popieram.
Jasny termina - też.
Wydaje mnie się jednak, że termina w pierwszym poście wystarczy. W temacie, chyba nie jest konieczny. Jeśli jednak większośc będzie chciała - nie mam nic przeciwko.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline telomateo

Odp: Konkurs Pasek Komiksowy - Komentarze2
« Odpowiedź #764 dnia: Październik 15, 2008, 10:17:18 pm »
I ja w sumie jestem za dwutygodniowym terminem, o którym chętnie poczytam w pierwszym poście jak i w tytule tematu :D Tak imo będzie bardziej klarownie. Coś by również wypadało zrobic z podsumowywaniem edycji - teraz to też chaos wprowadza i niepotrzebnie wydłuża czas edycji. Może nałożyc ten 'obowiązek' na pomysłodawce tematu edycji, a może znalazł by się jakiś ochotnik z silnym kalkulatorem. Kto pierwszy ten lepszy ostatnio się nie sprawdza.
Jeszcze mam pomysł dotyczący wprowadzenia tak jakby szablonów do regulaminu na tytuł edycji, formę pierwszego posta z tematem, podsumowanie edycji itp., ale to tylko taka ułatwiająca, niższego rzędu potrzeba.
Tak sobie jeszcze myślę, że można wprowadzic 'Listę tematów zastępczych' - na wypadek gdyby zwycięzca poprzedzającej edycji na wskutek zdarzeń losowych w przeciągu np. trzech dni nie podał tematu. Lubo po trzech dniach obowiązek wyznaczenia nowego tematu będzie przechodził na drugiego w stawce z poprzedzającej edycji.
Generalnie wszystko opiera się o niedotrzymywanie terminów  :roll:

 

anything