trawa

Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 386681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1530 dnia: Czerwiec 14, 2009, 01:57:46 pm »
No to napisałem... :) 1sza w sumie najbardziej... tyle tylko iż na tsundere nie wygląda...
Ogólnie jest tam jakaś tsundere?
najbliżej byłoby chyba 2giej ale wygląda bardziej po prostu na jakąś "cfaną kokietkę" xD

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1531 dnia: Czerwiec 14, 2009, 04:42:08 pm »

2ga od lewej, nie wiem czemu.
Ale wybór trudny- nr 4 i 6 też bym wyróżnił. :P
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Konował

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1532 dnia: Czerwiec 14, 2009, 05:12:08 pm »
a ja bym postawił na nr.5 :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1533 dnia: Czerwiec 14, 2009, 05:20:25 pm »
I ja podobnie jak Konował. No i może jeszcze 2 od lewej.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1534 dnia: Czerwiec 14, 2009, 05:30:14 pm »
A jeszcze powiem tak (patrząc od lewej). Na pewno najładniejsza jest nr 2 jak dla mnie (poza tym oczka to duży plus). Numer 1 jest podobna do nr 3 i też są bardzo ładne. Nr 4 to oczywiście loli, a numer 5 to już starsza jak widać lecz i tak bardzo ładna. Co do nr 6 to wielokrotnie pisałem, że nie podobają mi się te w okularach (tym bardziej w takich okularach) więc zdecydowanie najgorzej.
Co do tsundere to sądzę, że typowej tu nie ma, ale chyba najbardziej by pasowała nr 2 z charakteru choć też nie do końca.

Offline Sir_Ace

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1535 dnia: Czerwiec 14, 2009, 05:53:11 pm »
Wszystkie raczej średnio mi się podobają, ale... najbardziej do mnie przemawia pierwsza z prawej. "Błogosławienie cisi i pokornego serca", jak naucza klasyk  ;-)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1536 dnia: Czerwiec 14, 2009, 06:26:02 pm »
najbardziej do mnie przemawia pierwsza z prawej. "Błogosławienie cisi i pokornego serca", jak naucza klasyk  ;-)
Czyli lubisz okularnice. Nawet taki gust jak twój trzeba tolerować  :D

Offline Sir_Ace

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1537 dnia: Czerwiec 14, 2009, 06:44:23 pm »
Wow. Nie dość, że anfan wykazał poszanowanie dla czyjegoś gustu, to jeszcze zrobił to z lekką nutką poczucia humoru.
Świat się kończy?  :p

Nie chodziło mi tu o okulary, chociaż kto wie? Ponoć nikt zbyt dobrze nie zna swojej podświadomości ;-)
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1538 dnia: Czerwiec 14, 2009, 06:48:21 pm »
Wiem że chodziło ci o skromny charakter i faktycznie ta postać taki ma.
A ja właśnie nie lubię zbytnio takich charakterów w anime. Lubię postacie wywyższające się głównie płci żeńskiej (oczywiście tylko oglądać :)

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1539 dnia: Czerwiec 14, 2009, 06:55:30 pm »
Ciekawy temat, nie powiem :). Nie ogłądam tyle anime, żebym mógł odczytac ich charaktery zgodnie z kanonem, więc spróbuję tak po mojemu.
Kolejnośc japońska - od prawej do lewej ;-).
1 - chyba lesbijka :-?. w pierwszej chwili myślałem, że to męski bohater haremówki z której zapewne pochodzą te panie. Czysta sytuacja - ty nie interesujesz się nią, ona nie interesuje się twoją płcią.
2 - typ matrony. Sprawia wrażenie starszej i dojrzalszej od ciebie (obojętnie ile masz lat), a to odstrasza. Odpada.
3 - loli, czyli coś dla zboli. Wlaściwie nic w sobie nie ma, ale jak ktoś lubi :evil:
4 - spory biust i skłonośc do jego eksponowanie... ta pani bardzo chce byc w twoim charemie, ale na tobie to nie robi wrazenia. Bo to po prostu byłoby zbyt łatwe.
5 - błyskotliwa i intrygująca. Niestety nie interesuje się tobą, bo ty nie jesteś błyskotliwy, ani intrygujący. Ale, gdyby kiedyś cię zauważyła jesteś jej gotów powiedziec "tak!!" w każdej chwili.
6 - włosy do ramion i średni biust. Typ przyjaciółki. Dziewczyna do tańca i do różańca. Zawsze możesz na nią liczyc. Spraw by i ona zawsze mogła liczyc na ciebie, a nie pożałujesz. Perfect choice.

Trochę to brzmi jak horoskop, ale co tam :p
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2009, 07:04:57 pm wysłana przez Masło-Man »
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline Sir_Ace

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1540 dnia: Czerwiec 14, 2009, 07:23:09 pm »
I tak rodzą się ploty, że mężczyźni oceniają kobiety tylko i wyłącznie po wyglądzie :P

Btw. anfanku, prawda to, że obchodzisz dziś urodziny? :D
I'd like to be a tree

Offline wyspa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1541 dnia: Czerwiec 14, 2009, 07:27:24 pm »
a btw można wiedzieć skąd te laski własciwie... wyglada na coś co ma w słowie albo w fabule "race" a ostatnio bym coś takiego obejrzał :D

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1542 dnia: Czerwiec 14, 2009, 07:29:30 pm »
Ciekawy temat, nie powiem :). Nie ogłądam tyle anime, żebym mógł odczytac ich charaktery zgodnie z kanonem, więc spróbuję tak po mojemu.
Kolejnośc japońska - od prawej do lewej ;-).
1 - chyba lesbijka :-?. w pierwszej chwili myślałem, że to męski bohater haremówki z której zapewne pochodzą te panie. Czysta sytuacja - ty nie interesujesz się nią, ona nie interesuje się twoją płcią.
2 - typ matrony. Sprawia wrażenie starszej i dojrzalszej od ciebie (obojętnie ile masz lat), a to odstrasza. Odpada.
3 - loli, czyli coś dla zboli. Wlaściwie nic w sobie nie ma, ale jak ktoś lubi :evil:
4 - spory biust i skłonośc do jego eksponowanie... ta pani bardzo chce byc w twoim charemie, ale na tobie to nie robi wrazenia. Bo to po prostu byłoby zbyt łatwe.
5 - błyskotliwa i intrygująca. Niestety nie interesuje się tobą, bo ty nie jesteś błyskotliwy, ani intrygujący. Ale, gdyby kiedyś cię zauważyła jesteś jej gotów powiedziec "tak!!" w każdej chwili.
6 - włosy do ramion i średni biust. Typ przyjaciółki. Dziewczyna do tańca i do różańca. Zawsze możesz na nią liczyc. Spraw by i ona zawsze mogła liczyc na ciebie, a nie pożałujesz. Perfect choice.

Trochę to brzmi jak horoskop, ale co tam :p
Więc jak widać łatwo poznać charaktery po wyglądzie. Akurat tu lesbijek nie ma lecz ja też początkowo sądziłem że to męska postać.
Ad2. Dojrzała, inteligentna, spokojna itp.
Ad3. Loli to popularny charakter częsty w anime i dla żadnych zboli. Akurat ta loli jest wyjątkowo sympatyczna, zabawna (czyli żadna tsundere) i trochę się kojarzy pod względem głosu i charakteru z Ariką z Mai Otome.
Ad4. Słodka, dobra dziewczyna z dużym biustem.
Ad5. To jakaś modelka w typie tsundere, ale zarazem to tylko powierzchowność.
Ad6. Słodka, dobra dziewczyna ze średnim biustem.

Offline Jackal

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1543 dnia: Czerwiec 14, 2009, 07:31:41 pm »
I tak rodzą się ploty, że mężczyźni oceniają kobiety tylko i wyłącznie po wyglądzie :P

A ile razy można się tego tekstu się nasłuchać :lol:

Offline Krova

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1544 dnia: Czerwiec 14, 2009, 07:34:50 pm »
Pierwsza od lewej najlepsza : )


 Loli też fajna
/人◕ ‿‿ ◕人\

 

anything