trawa

Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 386695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1545 dnia: Czerwiec 14, 2009, 08:45:30 pm »
Ja jade od prawej do lewej(zaczynam od tej w okularach):
1- taki typ inteligentki-naukowca raczej trudno przy niej zabłysnąc wiedzą ale za mozesz być pewien że to czego ty nie umiesz ona umie, pewnie na mechanice tez się zna, zapewne łatwo sie peszy jesli chodzi o uczucia.
2- typ starszej matki, będzie cię traktowac z pobłazliwościąjak swoje "małe" dziecko, dobrotliwa i opiekuńcza ale jak trzeba pogrozi polcem, nie trzyma długo urazy, jeśli chodzi o uczucie to delikatnie pokieruje.
3- typ radosnej siostry, energiczna i pomysłowa ale nie koniecznie te pomysły są najmądrzejsze..., jesli chodzi to w uczuciach wstydliwa trzeba uważac na plaskacze, nalezy postępowac cierpliwie i spokojnie, z nia na brak nudy nie bedziesz narzekac.
4- taka sobie starsza ładna siostra, niz za opiekuńcza ale krzywdy zrobić nie da nie jest też nieśmiała ale lepeij nie zapędzacsie za wcześnie, dosc zrownowazona osobowośc...
5- no..., tak... dorosła i elegancka, w związku to ona decyduje a ty jako partner masz sie słuchac, nie oznacza to że jestes tylko niewolnikiem ale trzeba znac swe miejsce.
6- typ kolezanki z dziecinstwa od zawsze, wysłucha doradzi a i zaintersowanie odwzajemni bez problemu, zwiazek znią jest ciekawy bo nudno raczej nie będzie a i pod pantoflem nie wylądujesz no wiadomo zawsze bawiliśmy się razem...

Offline Konował

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1546 dnia: Czerwiec 14, 2009, 09:04:21 pm »
podobne:



"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1547 dnia: Czerwiec 14, 2009, 09:31:07 pm »
Tylko "Lust" i "Wrath". Reszta jakaś dziwna.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Jackal

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1548 dnia: Czerwiec 14, 2009, 09:38:54 pm »
Tylko "Lust" i "Wrath". Reszta jakaś dziwna.
Racja, ale ja bym jeszcze do rzucił vanity.

Offline Konował

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1549 dnia: Czerwiec 14, 2009, 09:43:38 pm »
Tylko "Lust" i "Wrath". Reszta jakaś dziwna.

imo Lust & Vanity :)


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1550 dnia: Czerwiec 14, 2009, 09:53:01 pm »
A zobaczcie te 4 dziewczyny. Tu też chyba bez problemu widać po wyglądzie jakie są charaktery.




Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1551 dnia: Czerwiec 14, 2009, 10:21:13 pm »
Z tego obrazka Konowała to design mi mi się niezbyt podoba, żadna nie jest w moim guście.
Co do anfanowych to za młode jak dla mnie. Może dwójka by jeszcze uszła, reszta taka bez charakteru.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1552 dnia: Czerwiec 14, 2009, 10:29:33 pm »
To chyba liceum więc wcale nie są takie młode.
Ale za to kreska bardzo piękna.

Offline wyspa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1553 dnia: Czerwiec 16, 2009, 10:28:15 am »
podobne:


Ble :/
Nie lubię tego typu artów...
Co do EL...
Kontrowersyjny średniak IMO...
Znam duuuuuuuużo lepsze anime i na pewno nie dałbym EL 10... mimo iż jak oglądałem 1zy raz to mi się podobało.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1554 dnia: Czerwiec 16, 2009, 11:05:35 am »
Ble :/
Nie lubię tego typu artów...

Ta pani w czerwonym wygląda kapitalnie. A i styl wybitnie mi się podoba

Offline Masło-Man

  • Młodszy Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dellamorte Dellamore
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1555 dnia: Czerwiec 16, 2009, 11:20:18 am »
Ja bym chyba postawił na mój ulubiony grzech - lenistwo. Zwłaszcza, że pani na tym arcie trochę przypomina Scarlett Johanson :)
Przyczyną wszystkich pie...onych prroblemów na świecie są ludzie, którzy nie mają żadnych wątpliwości.
                                                            Nick Cave

Offline Sir_Ace

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1556 dnia: Czerwiec 16, 2009, 11:46:02 am »
Odstrasza mnie i art, i anfanowe dziewczynki. Nie moje klimaty. Tak po prostu...
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1557 dnia: Czerwiec 16, 2009, 12:53:39 pm »
Odstrasza mnie i art, i anfanowe dziewczynki. Nie moje klimaty. Tak po prostu...
Takie słodziutkie, piękne więc jak się mogą nie podobać. Choć tsundere też jest wśród nich.

Offline Sir_Ace

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1558 dnia: Czerwiec 16, 2009, 01:20:14 pm »
Nie potrafię fascynować się dziewczynkami w 2D. Od razu renderuję je sobie w głowie i w większości przypadków zalatuje mi od nich prokuratorem. Cudne loli i wymuskane moe są nie dla mnie (nawet te starsze) - wolę kobiety z krwi i kości, których imię nie kończy się na .jpg. Czasem stwierdzę, że postać jest, dajmy na to, sympatyczna (choć na pewno nie po jednym obrazku), ale żeby "Wow, tę chcę! Wyjdziesz za mnie?"...
I'd like to be a tree

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1559 dnia: Czerwiec 16, 2009, 01:32:17 pm »
Nie potrafię fascynować się dziewczynkami w 2D. Od razu renderuję je sobie w głowie i w większości przypadków zalatuje mi od nich prokuratorem. Cudne loli i wymuskane moe są nie dla mnie (nawet te starsze) - wolę kobiety z krwi i kości, których imię nie kończy się na .jpg. Czasem stwierdzę, że postać jest, dajmy na to, sympatyczna (choć na pewno nie po jednym obrazku), ale żeby "Wow, tę chcę! Wyjdziesz za mnie?"...
Dziwak jesteś. Przecież to gra. A te komputerowe 3D są dla ciebie lepsze ? Na pewno ładniejsze są takie niż te 3D.
Choć w takiej jakości jak np FF advent children to 3d również jest piękne.
A kto ci powiedział że się kończy na jpg. Wiele jest bmp i png również.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2009, 01:35:29 pm wysłana przez anfan »

 

anything