Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 388936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1605 dnia: Czerwiec 24, 2009, 11:18:04 am »
A kto Ci każe wierzyć z miejsca we wszystko co tam Avatar wypisuje? Zresztą, to nie są jakieś żywotne sprawy więc odrobina dezinformacji nie zabije, szczególnie, że gość podaje info dość szybko, a dopiero potem pojawiają się jakiekolwiek pewne fakty, więc często dezinformacja jedynie z tego wynika.

Czepiasz się i tyle.

Offline Bere

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1606 dnia: Czerwiec 24, 2009, 02:20:11 pm »
A propo

http://www.dannychoo.com/detail/mac/eng/image/20683/Eroge+Websites+Blocked.html

Też bym tak zrobił, widać z gaijinów było więcej wiochy niż zysku.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1607 dnia: Czerwiec 24, 2009, 03:53:29 pm »
A mnie ciekawi CO SIĘ MOGŁO KONKRETNIE stać bo ogólne wyjaśnienia mało co znaczą.

http://www.minori.ph

Offline Bere

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1608 dnia: Czerwiec 24, 2009, 03:59:18 pm »
Możliwe że mogło się nawet nic nie stać i podobny ruch został popełniony czysto zapobiegawczo, po obserwacji jak zachód reaguje na tego typu twory.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1609 dnia: Czerwiec 24, 2009, 04:02:38 pm »
Jak pamiętam to te dwie gry Minori to jest na podstawie, których powstało anime Ef Tale of Memories i Ef Tale of Melodies mają minimalne sceny erotyczne bez najmniejszego nawet fetyszu choć oczywiście bohaterowie są NIEPEŁNOLETNI, a przestępstwem jest to pokazywać :)

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1610 dnia: Czerwiec 24, 2009, 06:23:34 pm »
A propo

http://www.dannychoo.com/detail/mac/eng/image/20683/Eroge+Websites+Blocked.html

Też bym tak zrobił, widać z gaijinów było więcej wiochy niż zysku.

Tak długo jak torrenty działają... ;P
BTW, póki co te "websiteS" to sztuk jedna, ta sama o której anfan pisał.
Bardziej serio, przyjąłbym taką taktykę z mieszanymi uczuciami.
Z jednej strony takie ich (producentów) zbójeckie prawo. Na braku sprzedaży u gaijinów wiele pewnie nie stracą, to fakt. Ale to dość krótkowzroczna taktyka - feministyczne nazistki się nie odpieprzą póki będzie można obejrzeć fragment przysłowiowego gołego cycka, może przyjść jeszcze niejedna chwila typu "wszystkie ręce na pokład", a wtedy urażeni gaijini wzruszą tylko ramionami.
Dużo lepsze byłoby gdyby się skutecznie zgadali (w tym również ze swoją klientelą) i solidarnie razem pokazali wszystkim domorosłym cenzorom soczystego faka.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1611 dnia: Czerwiec 24, 2009, 06:32:28 pm »
Niech ogłoszą wszystkim, że w Japonii zakazują całej erotyki animowanej, komputerowej. Ciekawe ile milionów osób (lub raczej baranów) by w to uwierzyło.
A potem np za miesiąc powiedzą że to żart.

Offline Frey Ikari

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1612 dnia: Czerwiec 24, 2009, 06:41:54 pm »
Cytuj
Mi tam to wisi, bo jedyne dobre eroge w jakie grałem to bez tego ero spokojnie by się obyły (eg. produkcje TYPE-MOON)
Wbrew pozorom takich tytułow jest sporo...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1613 dnia: Czerwiec 24, 2009, 07:40:52 pm »
Wbrew pozorom takich tytułow jest sporo...

Zamiast tego trzy kropka to byś lepiej je podał :)

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1614 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:10:03 pm »
Cytuj
A tak na marginesie to chciałbym żeby z filmów hentai WYWALONO WSZYSTKIE FETYSZE bo same śmiecie PRAWIE robią to znaczy, że mało jest normalnych erotyków. Ma być więcej hentai z normalnym seksem POMIĘDZY NASTOLATKAMI.

A ja tam lubię fetysze w hentaiach, za to nie przepadam za typowymi rejpami gdzie właśnie kobieta traktowana jest jak przedmiot. Wolę gdy akcja dzieje się na równorzędnych zasadach.
Ale przyznaję, że wolę hentaje w wersji mangowej. Nie dość, że jest olbrzymia różnorodność gatunków(fetyszy to jest nawet więcej niż w eroge i anime razem wziętych) to i jest zdecydowanie więcej pozycji po prostu ładnych co niestety jest bolączką wersji animowanych gdzie tytułów które naprawdę podobały mi się z kreski jest dosyć niewiele (głównie jadą na tych samych schematach designu).

W erogierki bym sobie pograł niestety problemem jest bariera językowa (naprawdę ciężko jest znaleźć coś ciekawego po angielsku) jak i indolencja softwerowa (nawet jak bym chciał zagrać w coś po japońsku to trzeba się bawić w zmienianie ustawień w kompie co przyprawia mnie o ciarki i skutecznie zniechęca do podjęcia choćby próby)

I jeszcze słówko na temat cenzury. Oczywiście wolę jak jej nie ma ale jeśli jest dobrze zrobiona, znaczy się jeśli oprócz tego co ma zasłaniać nie zasłania jeszcze przy okazji sporej części innych elementów to nie narzekam. Ero gry są w większości przykładem dobrze zrobionej cenzury.
Dziwi mnie za to trochę, bardzo duże zróżnicowanie rodzajów cenzury w mangach, nie wiem czy jest to różna polityka wydawnictw bo w niektórych mangach i czasopismach narządy płciowe są praktycznie w całości wybielone (np Comic Buster) a w innych jest najwyżej cieniutki półprzezroczysty paseczek na łechtaczce (Comic Megastore)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1615 dnia: Czerwiec 24, 2009, 08:16:39 pm »
Z tą cenzurą to jest bezsens totalny. Jak to możliwe, że oni nie wiedzą co cenzura dopuszcza, a co nie.
Co do zmiany ustawień odnośnie erogier to wystarczy program AppLocale i nic nie musisz zmieniać.
Ja nigdy nie zmieniam ustawień systemowych i wszystko działa.
Tylko jak nie działa to trzeba krzaczki wymazać i napisać nazwy np folderów naszym alfabetem. Często to pomagało.

Offline Konował

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1616 dnia: Czerwiec 24, 2009, 09:29:56 pm »
Ganossa: popieram, odnośnie hentajów, w gry nigdy nie grałem. Nie do końca rozumiem czemu rejpy cieszą się taką popularnością
A co do cenzury to jest denerwująca i często sam nie wiem po co (ok, ok prawo to prawo ale bawi mnie coś takiego:
OD 18 LAT
Spoiler: pokaż


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Jackal

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1617 dnia: Czerwiec 26, 2009, 10:59:53 pm »
A propo  hentai. Naszła mnie taka oczywista myśl. Otóż spostrzegłem takie podobieństwo Między tym co się dzieje w hentajach a tym co się dzieje w życiu normalnym. Natomiast Hentaju aby 16-letnia panna się rozłożyła jak samolot potrzeba jej słowa "kocham cię" natomiast w życiu naszym dużo to nie odbiega, bo u nas w miastach te tak zwane galerianki rozkładają się za przykładowy telefon czy jakiś inny bajer. Na wsi już nie przykładowo a wręcz dosłownie są przypadki gdzie dziewczynki 16 lat rozkładają się za 3 trzy zwykłe bułki lub kosz ziemniaków. Oczywiście każde z nich  robią to z jakiś tam własnych swoich pobudek większych czy też mniejszych.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1618 dnia: Czerwiec 26, 2009, 11:33:41 pm »
A propo  hentai. Naszła mnie taka oczywista myśl. Otóż spostrzegłem takie podobieństwo Między tym co się dzieje w hentajach a tym co się dzieje w życiu normalnym. Natomiast Hentaju aby 16-letnia panna się rozłożyła jak samolot potrzeba jej słowa "kocham cię" natomiast w życiu naszym dużo to nie odbiega, bo u nas w miastach te tak zwane galerianki rozkładają się za przykładowy telefon czy jakiś inny bajer. Na wsi już nie przykładowo a wręcz dosłownie są przypadki gdzie dziewczynki 16 lat rozkładają się za 3 trzy zwykłe bułki lub kosz ziemniaków. Oczywiście każde z nich  robią to z jakiś tam własnych swoich pobudek większych czy też mniejszych.
Tyle, że najgorsze w hentai jest to, że zazwyczaj te sceny są aranżowane podstępem, oszustwem lub przemocą i w dodatku zawierają często mnóstwo fetyszy. Jakby to kogoś mogło podniecać.
Jak będzie więcej hentai normalnych to będą bardziej podobne do prawdziwego świata i nie dla zboczeńców.
Hentai ma największą zaletę, że nie ma tam żadnego obowiązku +18 jak w real filmach i można dowolnie ładnie zrobić (jak się chce).

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1619 dnia: Czerwiec 27, 2009, 12:01:50 am »
Widzisz - jakby to nikogo nie podniecało, to raczej by tyle tego nie pakowali.
Loli time is anytime and anytime is loli time.

 

anything