trawa

Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 386672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wyspa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1740 dnia: Lipiec 29, 2009, 11:16:44 am »
Nie udawaj i nie pomijaj tego co wcześniej napisałem bo nic tym nie osiągniesz.
Najwartościowsza ocena jest tych co się wzięli za Elfen Lied i obejrzeli całość naraz. Nic mnie nie obchodzą ci co oglądali przed długi czas to anime.

Anfanie idąc tym tokiem rozumowania ja np mogę powiedzieć iż twoje zdanie nie ma da mnie żadnego znaczenia i nie masz racji bo ja tak mówię.
I nawet nie masz prawa się ze mną kłócić zresztą i tak mnie nie obchodzi co powiesz -.-

Ja osobiście uważam takie podejście za głupie ale jak tak chcesz się bawić...

Zresztą w Most Popular EL jest na miejscu 7 a w top Anime ani w kategorii ogólnej ani w "series" nie mieści się w 1szej 30stce
czyli np w obu kategoriach (ocen i popularności) taki Fullmetal Alchemist, The Melancholy of Haruhi Suzumiya, Death Note czy nawet Code Geass stoją od EL wyżej

Wszystko wg MAL
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 11:21:08 am wysłana przez wyspa »

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1741 dnia: Lipiec 29, 2009, 11:24:16 am »
Cytuj
Jeszcze głupsze przykłady podaj.

Wytłumacz mi dlaczego moje dane są głupie a twoje nie. Czy mają jakieś błogosławieństwo, zostały naznaczone przez Boga jako jedyna prawda. Czy po prostu ty je uznajesz za jedyne wiarygodne a wszystkie inne, nie pasujące do twojej teorii, deprecjonujesz.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1742 dnia: Lipiec 29, 2009, 12:15:53 pm »
Powiem w skrócie dzieci, że Elfen Lied to już nie jest najnowsze anime więc żałośnie jest wymagać żeby latami było wszędzie na pierwszym miejscu.
Ale patrząc ogólnie jest najpopularniejsze albo raczej było.
Oceny pojawiające się od premiery danego anime jak na anidb są najwartościowsze
I jak zacząłem tą rozmowę to pisałem o popularności tego anime, a nie że ma ABSOLUTNIE NAJWYŻSZE WSZĘDZIE OCENY.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 12:25:42 pm wysłana przez anfan »

Offline Konował

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1743 dnia: Lipiec 29, 2009, 12:51:31 pm »
Powiem w skrócie dzieci, że Elfen Lied to już nie jest najnowsze anime więc żałośnie jest wymagać żeby latami było wszędzie na pierwszym miejscu.

anfan:  :lol:
EL miało premierę w 2004roku a DN w 06.
Jak myślisz która z tych pozycji miała więcej czasu na zdobycie popularności ? Którą pozycję mogło więcej osób obejrzeć ?
Nie chodzi o średnią ocen a ilość osób które miały kontakt z danym anime, EL mogło zdobywać fanów szybciej niż inne nowsze pozycje


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1744 dnia: Lipiec 29, 2009, 12:56:37 pm »
I jak zacząłem tą rozmowę to pisałem o popularności tego anime, a nie że ma ABSOLUTNIE NAJWYŻSZE WSZĘDZIE OCENY.

No, a Ganossa udowodnił Ci w skali absolutnej (google), że nie jest najpopularniejsze. Na MAL też okupuje doły pierwszej dziesiątki, wiec również nie jest NAJ poluparniejsze. Popularności odmówić mu nie można, ale  to raczej z uwagi na kontrowersje wokół tytułu jak i ortodoksyjnych fanów wszczynających wszędzie kłótnie w obronie swojego ukochanego anime (bo wiadomo, że EL samo się nie obroni tym co sobą reprezentuje więc trzeba się kłócić i zniżać do wyzywania współrozmówców choćby od dzieci).

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1745 dnia: Lipiec 29, 2009, 02:01:21 pm »
Te google to żadne udowodnienie, a nic nie warty żart.
Patrząc z perspektywy czasu i zainteresowania latami, a nie sezonowo to Elfen Lied jest najpopularniejsze. Takie Death Note to sprawdź ile ma odcinków bo Elfen Lied jest krótkie.
A może wreszcie podacie jakieś linki do innych stron bo ja już wolę anidb niż jakiś MAL.
Na animenewsnetwork minimalnie więcej osób oceniło Death Note, ale to wynika z tego, że wcześniej zainteresowanie anime było mniejsze i Elfen Lied miało mniejsze zainteresowanie blisko premiery niż takie Death Note. I długość serialu też ma znaczenie.
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=4148
Elfen Lied - 6038

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6592
Death Note - 6582

Ale nawet jeśli z jakimś anime na jakiejś stronie przegra to i tak jest w ścisłej czołówce tzn na jednym z 3 pierwszych miejsc.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1746 dnia: Lipiec 29, 2009, 02:19:30 pm »
Cytuj
Te google to żadne udowodnienie, a nic nie warty żart.
Dlaczego?
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1747 dnia: Lipiec 29, 2009, 02:36:26 pm »
Dlaczego?
Sprawdzałeś te wszystkie strony co ci wyszukało czy aby na pewno są o tym anime ?

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1748 dnia: Lipiec 29, 2009, 02:40:02 pm »
To samo tyczy się obu tytułów więc mniej więcej się to znosi.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Bere

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1749 dnia: Lipiec 29, 2009, 03:05:58 pm »
Ale patrząc ogólnie jest najpopularniejsze albo raczej było.

Naruto też jest popularne. I myślę że jedno nie odbiega za bardzo poziomem od drugiego. :idea:

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1750 dnia: Lipiec 29, 2009, 03:08:34 pm »
Naruto też jest popularne. I myślę że jedno nie odbiega za bardzo poziomem od drugiego. :idea:
Pisałem trollku, że nie mówię o dziecinnych anime, a tym bardziej o tasiemcach.
Oczywiście ktoś może trollować i powiedzieć, że Elfen Lied jest dziecinne, ale to nie zmienia faktu, że nie jest dla dzieci.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2009, 03:33:15 pm wysłana przez anfan »

Offline Bere

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1751 dnia: Lipiec 29, 2009, 03:20:25 pm »
O, coś niesłowny jesteś z tym 'nieodpisywaniem'. Czyżby pierwszy krok do kolejnego bana, pieniaczu? Uważam, iż szafowanie cyckami i flakami pod przykrywką czegoś pseudogłębokiego jest niezwykle naiwne i dziecinne. :idea:

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1752 dnia: Lipiec 29, 2009, 03:32:59 pm »
O, coś niesłowny jesteś z tym 'nieodpisywaniem'. Czyżby pierwszy krok do kolejnego bana, pieniaczu? Uważam, iż szafowanie cyckami i flakami pod przykrywką czegoś pseudogłębokiego jest niezwykle naiwne i dziecinne. :idea:
Sam coś napiszesz niedorzecznego, potem jeszcze tego bronisz, a mi zarzucasz złe zachowanie.
Wyraźnie napisałem, że to iż dla kogoś było dziecinne i wymyśla głupoty na poparcie tej tezy (Bere) to nie znaczy, że takie jest.

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1753 dnia: Lipiec 29, 2009, 03:42:25 pm »
SPOKÓJ!
I albo zachowacie go sami, albo pomogę.

(A przypominanie o ostach trolując, to głupi pomysł.)
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Frey Ikari

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1754 dnia: Lipiec 29, 2009, 04:16:17 pm »
Cytuj
Naruto też jest popularne. I myślę że jedno nie odbiega za bardzo poziomem od drugiego.
naciagane te wtwierdzenie. Naruto i Blech to dla mnie sieczka i nie lubię tych tasiemcow.
Cytuj
O, coś niesłowny jesteś z tym 'nieodpisywaniem'. Czyżby pierwszy krok do kolejnego bana, pieniaczu? Uważam, iż szafowanie cyckami i flakami pod przykrywką czegoś pseudogłębokiego jest niezwykle naiwne i dziecinne.
Uwazaj zeby ktoś nie napisał ze jesteś dziecinny skoro tak to odebrałeś. 8) Flaki, piersi i "pseudogłębia"(tam naprawdę poruszane były poważne tematy), gdyby to nie było anime tylko np film z Hollywood to ludzie by pisali coś w stylu "o kurde niezły film, dla dojrzałego widza". Dowodzi to tego że jednak dla pewnych ludzi anime to cały czas będzie tylko bajka i dawanie czegoś zbyt dorosłego nie zostanie dobrze zrozumiane.

 

anything