Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 386777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1815 dnia: Październik 09, 2009, 03:35:29 pm »
Dlatego nie oglądam anime na AXN  8)

Nie znam ani dokładnego programu ichnich telewizji ani rozkładu zajęć japońskich uczniów, tak sobie po prostu spekulowałem.
Ale do takiej 24 - 01 można by jeszcze sensownie coś pooglądać nie narażając się na mocne niedospanie.

Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1816 dnia: Październik 09, 2009, 03:47:33 pm »
Trzeba liczyć 7-8 godzin snu no i wszystko.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1817 dnia: Listopad 20, 2009, 06:53:05 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7276898,W_nowojorskim_metrze_kobiety_sa_molestowane.html?skad=rss

Myślałem, że te wszystkie hentaje trochę przesadzają z tym metrem ale skoro w Nowym Jorku, gdzie kobiety są zdecydowanie bardziej wyemancypowane, stanowi to duży problem to co dopiero w Japonii gdzie ich pozycja społeczna jest o wiele słabsza, do tego pewnie tam zdecydowana większość tego typu incydentów wogóle nie jest zgłaszana więc władze mogą przymykać oko na ten problem skoro same poszkodowane się nie skarżą.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1818 dnia: Listopad 20, 2009, 07:15:20 pm »
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7276898,W_nowojorskim_metrze_kobiety_sa_molestowane.html?skad=rss

Myślałem, że te wszystkie hentaje trochę przesadzają z tym metrem ale skoro w Nowym Jorku, gdzie kobiety są zdecydowanie bardziej wyemancypowane, stanowi to duży problem to co dopiero w Japonii gdzie ich pozycja społeczna jest o wiele słabsza, do tego pewnie tam zdecydowana większość tego typu incydentów wogóle nie jest zgłaszana więc władze mogą przymykać oko na ten problem skoro same poszkodowane się nie skarżą.

Są specjalne przedziały w pociągach dla kobiet w Japonii. Nie wydaje mi się jednak, że to dobry pomysł.

Offline Lord Kupa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1819 dnia: Listopad 20, 2009, 07:17:42 pm »

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1820 dnia: Listopad 20, 2009, 07:27:36 pm »
Ciekawy jestem anfanie czemu ci się wydaje, że to zły pomysł.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1821 dnia: Listopad 20, 2009, 07:53:19 pm »
No ja tam nie wiem jak ty ganossa ale mnie perspektywa jechania tylko z facetami nie za bardzo się podoba... ><

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1822 dnia: Listopad 20, 2009, 08:02:35 pm »
A ja jak głupi martwiłem się o kobiety całkiem zapominając o męskiej solidarności   :roll:
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Nakago

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1823 dnia: Listopad 21, 2009, 11:27:00 pm »
Chciałam tylko zauważyć, że niekoniecznie trzeba się martwić "jeżdżeniem z samymi facetami": wagony tylko dla kobiet są dwa czy trzy na skład, z pewnością nie jest ich połowa, w każdym razie, a kobiet jeździ procentowo więcej. Czyli nie wszystkie się do wagonów tylko dla kobiet zmieszczą. To po pierwsze. Po drugie samych składów z wagonami tylko dla kobiet nie ma znowu tak wiele; Yamanote, najpopularniejsza linia w Tokio, ich o ile wiem nie posiada (ja się w nimi na tej linii w każdym razie nie spotkałam), więc wcale nie bylibyście skazani na wyłącznie męskie towarzystwo.

W dodatku, o ile mi wiadomo, żaden z Was nie mieszka w Japonii ani w żadnym innym kraju, gdzie tego rodzaju wynalazek funkcjonuje. W czym więc problem?
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle

"[...] intelektualista jest to wysoce wykształcony facet, który nie radzi sobie z arytmetyką, jeśli nie zdejmie wpierw butów, i jest z tego upośledzenia dumny." - R.A. Heinlein, "Kot, który przenika ściany"

Offline Frey Ikari

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1824 dnia: Listopad 22, 2009, 08:48:00 am »
Solidaryzuję się  z normalnymi chłopakami z Japonii ganosso... ;-)

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1825 dnia: Listopad 22, 2009, 09:17:19 am »
Solidaryzuję się  z normalnymi chłopakami z Japonii ganosso... ;-)
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Frey Ikari

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1826 dnia: Listopad 22, 2009, 11:35:09 am »
HA, Nemu! ;-)

No i myślałem ze jak napisze "normalnymi" to jednak zostanie to zrozumiane no ale nic, kto by tam zwracał uwagę na jakieś banalne słowo... :-? :neutral: :doubt:

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1827 dnia: Listopad 22, 2009, 11:40:18 am »
A dasz głowę sobie uciąć, że to co Ganossa wrzucił to właśnie nie jest "normalny japoński chłopak"? Zdziwiłbyś się co tam teraz jest normalne wśród młodych ludzi płci męskiej. Tam takie rzeczy stają się normalne, że rząd musi plany awaryjne wprowadzać, by prostować społeczeństwo na wcześniejsze "normalne".

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1828 dnia: Listopad 22, 2009, 11:58:32 am »
Tak będą się czuć twoi normalni chłopcy Frey, gdy wszystkie kobiety przesiądą się do oddzielnych wagonów.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #1829 dnia: Listopad 22, 2009, 12:35:10 pm »
Jak widzę na poduszce jest postać z Da Capo, ale tak publicznie...
Nie chodzi o postać, ale dziwnie wygląda takie trzymanie poduszek.

 

anything