Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 386686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2025 dnia: Marzec 21, 2010, 11:51:24 am »
Poza tym zarządzenie to przewiduje cenzurę internetu (chociaż tutaj łatwiej odfiltrować określone dane niż w TV). No i trzeba zauważyć, że od Tokio mogłoby to się jedynie zacząć (w Osace myślą o czymś podobnym choć póki co wygląda to tylko na puste gadanie).
Prawdę mówiąc też nie wierzę żeby coś takiego miało miejsce w jakiejś bliższej przyszłości, ale chciałem zwrócić uwagę na to, że jednak nawet w Japonii są osoby chcące ustalić pewne granice swobody.
Idiotów na tym świecie nie brakuje, nie rozumiem czemu to miałoby być takie dziwne że się znalazło paru i w Japonii.

Cytat: Sir_Ace
Dla mnie to już nawet nie kwestia KK, tylko zwykłej... No nie wiem, przyzwoitości? Jak ktoś ogląda sobie ecchi, bo lubi - niech sobie ogląda. Ale kiedy kolekcjonuje się hentaje z małymi dziewczynkami, żeby po cichu sfapać przy nich w kąciku...
... to wtedy kwestia elementarnej przyzwoitości mówi że ciebie to nic a nic nie obchodzi.
No chyba że np. śnią ci się po nocach krzyki gwałconych papierowych dziewczynek... ale wtedy to komu innemu proponowałbym (dla jego własnego dobra) wizytę u specjalisty.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2026 dnia: Marzec 21, 2010, 12:25:34 pm »
Dla mnie to już nawet nie kwestia KK, tylko zwykłej... No nie wiem, przyzwoitości? Jak ktoś ogląda sobie ecchi, bo lubi - niech sobie ogląda. Ale kiedy kolekcjonuje się hentaje z małymi dziewczynkami, żeby po cichu sfapać przy nich w kąciku... To już według mnie zaczątek prawdziwego perwersa i zbola, co dla własnego dobra powinien skonsultować się ze specjalistą.
Kurde, gdy pomyślę o tych wszystkich ludziach posiadających w domu kolekcję noży kuchennych i codziennie rano przygotowujących sobie nimi kanapki na śniadanie, to normalnie mi skóra cierpnie. Kto zagwarantuje, że w żadnym z nich nagle nie obudzi się seryjny morderca?
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2027 dnia: Marzec 21, 2010, 12:33:13 pm »
Kurde, gdy pomyślę o tych wszystkich ludziach posiadających w domu kolekcję noży kuchennych i codziennie rano przygotowujących sobie nimi kanapki na śniadanie, to normalnie mi skóra cierpnie. Kto zagwarantuje, że w żadnym z nich nagle nie obudzi się seryjny morderca?
Wszyscy posiadacze noży kuchennych powinni udać się do specjalisty.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2028 dnia: Marzec 21, 2010, 12:39:40 pm »
Idiotów na tym świecie nie brakuje, nie rozumiem czemu to miałoby być takie dziwne że się znalazło paru i w Japonii.
Tych "idiotów" musiało raczej być trochę więcej niż paru (albo musieli być wyjątkowo wpływowi). Radni (czy jak ich tam zwać) nie robiliby sobie złej publiki żeby garstka ludzi była zadowolona. Jak już wyjechali z czymś takim to znaczy, że coraz więcej osób dostrzega w loli problem.

@Tenchi
Twoja analogia z nożami jest nietrafiona. Nie sądzę żeby ktoś oglądał loli ze względów praktycznych (a z takich względów ludzie kupują noże najczęściej), no bo niby z jakich (chyba tylko wtedy gdyby policja miała ocenić czy Jan K. złamał prawo czy nie)? To jest chora rozrywka jakby na to nie patrzeć i może przybierać jedynie coraz bardziej obleśne formy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 12:47:16 pm wysłana przez Góral »
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2029 dnia: Marzec 21, 2010, 12:51:18 pm »
Tak samo jak i 90% gier komputerowych które kupuje się także nie ze względów praktycznych lecz dla zaspokojenia chorych żądz. Zabijanie w grach to to samo co pedofilia w komiksach.
A nawet gorzej bo w grach jesteś kreatorem wydarzeń w mandze tylko biernym odbiorcą.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Sir_Ace

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2030 dnia: Marzec 21, 2010, 12:51:33 pm »
Samo posiadanie noża czy zwykłe używanie go do krojenia warzyw nie jest chyba niczym złym. Gorzej gdy jakiś osobnik kupuje żywe prosiaczki i ww. nożem podcina im gardła, wyobrażając sobie, że to żywe dzieci. W takim wypadku również zalecam wizytę u specjalisty.
I'd like to be a tree

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2031 dnia: Marzec 21, 2010, 12:51:59 pm »
@Tenchi
Twoja analogia z nożami jest nietrafiona. Nie sądzę żeby ktoś oglądał loli ze względów praktycznych (a z takich względów ludzie kupują noże najczęściej), no bo niby z jakich (chyba tylko wtedy gdyby policja miała ocenić czy Jan K. złamał prawo czy nie)?
Moja rozrywka to moja sprawa, póki nie robię nią nikomu krzywdy. Trąbiłem o tym już wiele razy, ale widzę że do niektórych kompletnie nie dociera. A analogia ze względów praktycznych może i jest nietrafiona. Ale pod innymi jak najbardziej: skoro podejrzewa się że od fapania do lolis mogę przejść do gwałcenia nieletnich, to tak samo od używania noża w kuchni mogę przejść do używania go na ludziach. Wszystko to kwestia psychiki.

Cytuj
To jest chora rozrywka jakby na to nie patrzeć i może przybierać jedynie coraz bardziej obleśne formy.
Wiesz co jest chore? To że nie znając mnie kompletnie już mnie w swoim umyśle zaklasyfikowałeś, osądziłeś i skazałeś. Powyższe zdanie świadczy o tym nader dobitnie. Skoro fapuję do lolis, to wyjście na ulicę w poszukiwaniu prawdziwych dziewczynek jest nieuniknione. Bo sorry, ale inaczej tego odebrać nie można.

Tak samo jak i 90% gier komputerowych które kupuje się także nie ze względów praktycznych lecz dla zaspokojenia chorych żądz. Zabijanie w grach to to samo co pedofilia w komiksach.
Otóż to.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 12:58:20 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline Lord Kupa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2032 dnia: Marzec 21, 2010, 12:59:50 pm »
Tenchi, ale nie zabronisz nikomu, wyrażenia własnego zdania, że fapanie do lolitek jest dziwne :p. Ale co kto lubi ;-).

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2033 dnia: Marzec 21, 2010, 01:02:51 pm »
Ale widać już w Japonii nie jest skoro tyle tego produkują.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Lord Kupa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2034 dnia: Marzec 21, 2010, 01:10:46 pm »
Ludzie są różni, społeczeństwa również. Lolitki są jak piwo, nie wszyscy muszą picie pochwalać, nie wszystkim musi szkodzić, ale do patologi też potrafi doprowadzić.

Offline cpt. Misumaru Tenchi

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 4 041
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feel the wrath of Shul Shagana!
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2035 dnia: Marzec 21, 2010, 01:11:50 pm »
Tenchi, ale nie zabronisz nikomu, wyrażenia własnego zdania, że fapanie do lolitek jest dziwne :p. Ale co kto lubi ;-).
Nie zabronię. Ale nie życzę sobie wysłuchiwać pod swoim adresem stwierdzeń, że prędzej czy później zabiorę się za prawdziwe dzieci. Złapał mnie ktoś na gorącym uczynku? Nie. Czyli morda w kubeł.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 02:06:05 pm wysłana przez cpt. Misumaru Tenchi »
Loli time is anytime and anytime is loli time.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2036 dnia: Marzec 21, 2010, 02:10:55 pm »
Tych "idiotów" musiało raczej być trochę więcej niż paru (albo musieli być wyjątkowo wpływowi).
Są po prostu jak te dzwony. Głośni. A w środku puści. Tylko tyle.

Cytuj
Radni (czy jak ich tam zwać) nie robiliby sobie złej publiki żeby garstka ludzi była zadowolona. Jak już wyjechali z czymś takim to znaczy, że coraz więcej osób dostrzega w loli problem
"Jedzmy gówno, miliardy much nie mogą się mylić"

Cytuj
Twoja analogia z nożami jest nietrafiona. Nie sądzę żeby ktoś oglądał loli ze względów praktycznych
Ależ jak najbardziej z super praktycznych. Chcą sobie pofapać. Tego też chcesz ludziom zabronić? Dzisiaj ban na loli, jutro za onanizm odcinamy rączki?
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2037 dnia: Marzec 21, 2010, 02:21:18 pm »
Tenchi, ale nie zabronisz nikomu, wyrażenia własnego zdania, że fapanie do lolitek jest dziwne :p
Dziwne, a raczej kołtuńskie to jest nachalne zaglądanie komuś pod kołdrę i pochylanie się z troską nad tym kto do czego się fapuje.

Ludzie są różni, społeczeństwa również. Lolitki są jak piwo, nie wszyscy muszą picie pochwalać, nie wszystkim musi szkodzić, ale do patologi też potrafi doprowadzić.
Tyle tylko że nikt nawet nie mówi o tym aby zabraniać pić piwa... i jak najbardziej słusznie. W USA zresztą kiedyś próbowali. Rezultat znamy wszyscy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2010, 02:28:17 pm wysłana przez richie »
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Lord Kupa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2038 dnia: Marzec 21, 2010, 02:49:30 pm »
Dziwne, a raczej kołtuńskie to jest nachalne zaglądanie komuś pod kołdrę i pochylanie się z troską nad tym kto do czego się fapuje.
Na szczęście nikt tutaj nie wypytywał o preferencje seksualne, ani nie wcielał się w rolę matki innych użytkowników - forum rpg już dawno jest martwe ;-).

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2039 dnia: Marzec 21, 2010, 02:49:44 pm »
Uważam, że nawet Japończycy się wstydzą loli co właśnie wynika z bardzo małej ilości takich hentai.
No owszem w grach czy tam mangach jest trochę więcej, ale to i tak znikoma ilość w porównaniu z resztą.

A telewizji mają taką cenzurę, że aż żałosna jest. Choćby TV Kodomo no Jikan. Wystarczy, że były tylko słowa w kontekstach erotycznych i stacje telewizyjne to cenzurowały, a niektóre w ogóle nie chciały emitować.

Pisałem o tym wielokrotnie, ale mi się najbardziej podoba normalny wygląd (i nie tylko piersi, ale ogólnie lubię realistyczną kreskę w anime). Nie lubię zbyt dużych piersi tym bardziej jeśli dotyczy to dziewczyn w wieku szkolnym. To takie odpychające jak przesadzają.

W eroge bardzo często jest normalny wygląd postaci, a jak to ekranizują to powiększają chociażby piersi co jest bardzo głupim zwyczajem.



 

anything