Autor Wątek: Rozważania około animcowo-mangowe  (Przeczytany 386664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2340 dnia: Sierpień 06, 2010, 03:50:29 pm »
Zgadujcie bo piękny kadr.

Nie chcę się kłócić czy coś w ten deseń, ale szczerze, to brzydka kreska i pewnie dlatego nie pamiętam z czego to. Btw. co w tym znajdujesz pięknego? Kałużę krwi? Jak się zachwycałem krwią z Garden of Sinners to miałeś do mnie jakieś pretensje.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2341 dnia: Sierpień 06, 2010, 04:02:27 pm »
Nie chcę się kłócić czy coś w ten deseń, ale szczerze, to brzydka kreska i pewnie dlatego nie pamiętam z czego to. Btw. co w tym znajdujesz pięknego? Kałużę krwi? Jak się zachwycałem krwią z Garden of Sinners to miałeś do mnie jakieś pretensje.
Wilku ta kreska celowo tak wygląda w tej scenie. Zresztą to mylący kadr i jak widać po tym co piszesz już dałeś się nabrać.

Ja się nie zachwycam krwią, ale tym o czym ty nie masz obecnie pojęcia bo nie wiesz o jakie anime i jaką konkretnie scenę chodzi.
Sama scena bez wiedzy na jej temat nie ma większego znaczenia.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2342 dnia: Sierpień 06, 2010, 04:10:46 pm »
Rozumiem. Więc nie ma co pisać o pięknym kadrze, a co najwyżej o fajnej scenie. A kadr wydaje się znajomy, ale za chiny nie skojarzę skąd to znam.

Btw. ostatnio wyszykuję kadry-potworki w oglądanych anime. Zaskakując wiele tego. Nawet produkcje ze świetną kreską i animacją potrafią mieć takie kadry, że idzie się załamać. Mało jest produkcji całkowicie od tego wolnych. I nie wiem skąd te kadry się biorą - nawet dziecko powinno zauważyć, że to fuszerka totalna, a jednak ląduje to w anime.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2343 dnia: Sierpień 06, 2010, 04:15:57 pm »
Jak zapewne każdy wie ja uwielbiam różne szokujące, piękne, drastyczne sceny w anime. To jest całkiem normalne oczywiście. Szczególnie z jakimiś fajnymi dziewczynami jak choćby moe, loli. To zapewne jeden z powodów dużej popularności Elfen Lied czy Higurashi.
Zresztą jak wiadomo lubię yandere.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2010, 04:32:29 pm wysłana przez anfan »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2344 dnia: Sierpień 06, 2010, 04:35:58 pm »
Większość ludzi raczej nie lubi, a normę wyznacz ogół, a nie margines, więc przykro mi.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2345 dnia: Sierpień 06, 2010, 04:38:49 pm »
Większość ludzi raczej nie lubi, a normę wyznacz ogół, a nie margines, więc przykro mi.
Większość osób co oglądają anime właśnie to lubią więc jak to często bywa palnąłeś głupstwo. Ta ogromna popularność tych anime co wymieniłem o tym świadczy.

Jakby tego nie lubili to inne by były oceny.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2346 dnia: Sierpień 06, 2010, 04:40:27 pm »
Jak zapewne każdy wie ja uwielbiam różne szokujące, piękne, drastyczne sceny w anime. To jest całkiem normalne oczywiście.
No nie wiem co powiedzieć.
Sam interesuję się guro ale wcale nie uważam tego za do końca normalne.
Btw. ostatnio wyszykuję kadry-potworki w oglądanych anime. Zaskakując wiele tego. Nawet produkcje ze świetną kreską i animacją potrafią mieć takie kadry, że idzie się załamać. Mało jest produkcji całkowicie od tego wolnych. I nie wiem skąd te kadry się biorą - nawet dziecko powinno zauważyć, że to fuszerka totalna, a jednak ląduje to w anime.
Niektóre sceny, które oglądając po raz pierwszy, robią spore wrażenie, klatkowane, ujawniają nie lada koszmarki.
Jeśli człowiek nie zwraca na to dużej uwagi to umyka, ale na przykład przy szukaniu kadru do zagadki można się nieźle uśmiać z fuszerki jaką potrafią zrobić animatorzy.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2347 dnia: Sierpień 06, 2010, 04:51:54 pm »
No nie wiem co powiedzieć.
Sam interesuję się guro ale wcale nie uważam tego za do końca normalne.Niektóre sceny, które oglądając po raz pierwszy, robią spore wrażenie, klatkowane, ujawniają nie lada koszmarki.
Nie wiem  czy zostałem dobrze zrozumiany, ale używając słowa "normalne" miałem na myśli, że lubienie takich scen (jeśli już są) jest normalne. Czyli nie pisałem o tym, że same takie sceny są normalne bo wiadomo jaki mają cel w anime.
Jeśli człowiek nie zwraca na to dużej uwagi to umyka, ale na przykład przy szukaniu kadru do zagadki można się nieźle uśmiać z fuszerki jaką potrafią zrobić animatorzy.
A ja powiem szczerze, że to żadna wada i praktycznie nie zwracam uwagi na chwilami gorszą kreskę, animację, kadr. Jeśli ogólnie to nie przeszkadza w oglądaniu anime to jest w porządku. Dlatego na przykład w różnych recenzjach denerwujące są te brednie jak się czepiają o to, że chwilami niby kreska trochę lepsza, wymiary lekko inne itp. Co to w ogóle za czepianie się takich szczegółów. Ja zwracam najbardziej uwagę na głupie, denerwujące zachowania postaci, a nie jakieś szczegóły animacji/kreski.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2348 dnia: Sierpień 06, 2010, 05:24:41 pm »
Nie wiem  czy zostałem dobrze zrozumiany, ale używając słowa "normalne" miałem na myśli, że lubienie takich scen (jeśli już są) jest normalne. Czyli nie pisałem o tym, że same takie sceny są normalne bo wiadomo jaki mają cel w anime.
Dobrze cię zrozumiałem i pisałem, że właśnie lubienie takich scen nie jest do końca normalne.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2349 dnia: Sierpień 06, 2010, 05:26:53 pm »
Dobrze cię zrozumiałem i pisałem, że właśnie lubienie takich scen nie jest do końca normalne.
To tylko według tych, którzy ich nie lubię. Wszystko co ja lubię jest normalne. Nie można coś lubić, a zarazem pisać, że lubi się coś nienormalnego.

Tak przynajmniej jest ze mną.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2350 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:05:08 pm »
To tylko według tych, którzy ich nie lubię. Wszystko co ja lubię jest normalne. Nie można coś lubić, a zarazem pisać, że lubi się coś nienormalnego.
A co powyżej napisałem. Wysil się i poczytaj.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2351 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:17:09 pm »
A co powyżej napisałem. Wysil się i poczytaj.

Niestety nie dotarło do ciebie to co napisałem :(

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2352 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:26:49 pm »
Bo twoje wypowiedzi są wewnętrznie sprzeczne. Nie potrafię czytać w myślach więc opieram się na tym co piszesz. A piszesz w pierwszym zdaniu, o ogóle ludzi a na końcu, że tylko z tobą tak jest. Przeczysz sam sobie. Więc albo piszesz, że wszyscy robią tak jak piszesz w pierwszym zdaniu (co jest oczywistą nieprawdą), albo opierasz się tylko na własnej opinii, która ni jak nie odnosi się do innych osób więc nie masz prawa ani wiedzy, żeby oceniać co myślą lub jak oceniają inni.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Shirosama

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2353 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:37:21 pm »
Bo twoje wypowiedzi są wewnętrznie sprzeczne. Nie potrafię czytać w myślach więc opieram się na tym co piszesz. A piszesz w pierwszym zdaniu, o ogóle ludzi a na końcu, że tylko z tobą tak jest. Przeczysz sam sobie. Więc albo piszesz, że wszyscy robią tak jak piszesz w pierwszym zdaniu (co jest oczywistą nieprawdą), albo opierasz się tylko na własnej opinii, która ni jak nie odnosi się do innych osób więc nie masz prawa ani wiedzy, żeby oceniać co myślą lub jak oceniają inni.
Przecież podałem przykłady anime bo nie wierzę, że można je lubić nie lubiąc tego co wymieniłem wcześniej.

A odnosząc się do mojej osoby to pisałem odnośnie krytykowania przez samego siebie tego co samemu się lubi. Czyli, że jeśli coś lubię to uważam, że normalne jest to lubić. Ty Ganossa uważasz, że nienormalne jest lubić niektóre rzeczy w anime co lubisz. I teraz wszystko powinno być jasne.

Offline Ganossa

Odp: Rozważania około animcowo-mangowe
« Odpowiedź #2354 dnia: Sierpień 06, 2010, 06:52:01 pm »
Przecież podałem przykłady anime bo nie wierzę, że można je lubić nie lubiąc tego co wymieniłem wcześniej.
Więc uwierz bo ja tak właśnie mam.
A efekt skali powoduje, że raczej nie jestem jedyną osobą na świecie, która tak myśli.
I w tym momencie znowu dochodzimy do twoich kategorycznych twierdzeń, które uważasz za prawdy objawione i nie liczysz się, że są ludzie ze zdaniem odmiennym mającym na jego poparcie całkiem niezłe argumenty.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.