Autor Wątek: Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.  (Przeczytany 116142 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:35:05 pm »
Dreada wcięło, niech raz zaszczyt (wątpliwy, ale zawsze) otworzenia nowego Działu przypadnie mnie ;)

Standardowo, słów kilka od Dreada:
Cytuj
Ten temat nie służy do bezsensownego nabijania postów. Temat służy wzajemnemu poznawaniu się, przedstawianiu się nowych userów oraz luźnym dyskusjom i innym sprawom, których nie da się załatwić w inny sposób.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o anime i mangach, bo od tego są odpowiednie, poświęcone owym anime tematy. Jak nie ma, to wypada takowy założyć, nie ma strachu, najwyżej poprawię.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o grach komputerowych, kompach, bitewniakach, grach RPG, muzyce itp, bo od tego są odpowiednie Gildie. Małe dygresje są w porządku, ale kilkustronnicowe dyskusje już nie.

Proszę Was, byście nie pisali tutaj o sprawach, które nie dotyczą ogółu użytkowników, w sensie takie, które można załatwić poprzez PW, mailem, komunikatorem, telefonując, czy odwiedzając osobiście. Nie każdego obchodzi to kto komu wisi jakieś płyty, czy nawołuje do wspólnego picia kawy.

Proszę Was, nie róbcie z tego tematu czatu. Nikomu nie będę sprawdzał ilości znaków w poście, ale czasami warto się zastanowić, czy warto wysyłać posta złożonego z jednego wyrazu, czy emoty, albo lakonicznego "ja też". Nie jest to bezwzględny zakaz, ale umiar jest wymagany.
Dodam do tego jeszcze apel o używanie mózgu i czytanie ze zrozumieniem, bo cos ostatnio umiejętność ta zanika.

Uprzejmie Was proszę, aby starać się mieścić w 2 stronach dziennie. Jest to jedynie zalecenie, nie obłożone jakimikolwiek sankcjami, poza tym, że będzie mi smutno (;)). Zamordyzmu wprowadzać nie będę, gdyż zamordystą nie jestem - liczę na Waszą współpracę.


GL, HF, DF :p

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:38:48 pm »
ohi foch... moj temat byl lepszy... nadal nie wiem czemu niby ma byc ten a nie atamten :P

niemniej mam zamiar zbojkotowac topic tak aby nie bylo :P

Offline obik

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:40:36 pm »
no masz racje tamten nazywał sie lepiej :] a z tamta fotka ciekawiło mnie czy sam zrobił czy ściagnął... a ty juz niski poziom  8)  :cry:  ;)  no to jedziem od początku.

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:45:19 pm »
Cytuj


6. Nowa Gildia zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 4 niniejszego Regulaminu, a także treści nie mających merytorycznego związku z komentowaną treścią lub będących wielokrotnym pozbawionym merytorycznego uzasadnienia powielaniem już istniejących treści
to jedyny fragment ktory znalazlem w regulaminie dotyczacy kasowania postow... tak wiec chcialbym sie dowiedziec w ktorym miekscy moj post jak tez i topic podpadal pod punkt 4 (obscenicznosc, nawolywanie do nienawisci rasowej itp.) lub tez nie mial zwiazku z zalozonym topiciem?

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:50:55 pm »
Zachowanie tak usera jak i moda nie może być sprzeczne z regulaminem. Jednakże moderatura ma prawo ustalać zasady bardziej od regulaminu szczegółowe; jednym słowem:
- Jakim prawem?
- Prawem moda.
Masz wątpliwości - pisz do adminów.
A odnośnie Twojego przypadku: wyraźnie powiedziałem, że macie czekać na Dreada.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2007, 04:57:57 pm »
poszłam na spacer. zdjęcia zrobiłam >< nawet cztery czy pięć. Jutro w Opolu, musze znaleźć moje papierzyska, bo mi wcięło teczkę z dokumentami.  Mam 7 pudeł nierozpakowanych po przeprowadzkach z obu wcześniejszych domów, połowa z nich to książki, aż się boję, co będzie w reszcie ><
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Bere

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:03:09 pm »
To dostanę tego bana czy może dacie mi spokój ?

Cytat: "Coen"
I jeszcze jedno: jak zwracasz uwagę innym na ich pisownię, to przypilnuj swojej. Przecinki, brak szyku, itd.


Czy język polski to Twój pierwszy język ? Bo mój nie. Czy proszę o jakieś handicapy w tym względzie / usprawiedliwiam się ? Nie. Więc czemu ja mogę napisać poprawnie choćby najprostsze słowo a inni nie ? Czy jestem jakiś uber ? Nie wydaje mi się. :roll:

Zresztą, nie rozmawiam z Tobą. Nie znam Cię, ani nic. Po co mam tracić czas ?

Niech no zerknę magiczną kulą w przyszłość:

Cytat: "Coen"
Ahahaha, lamusie, ofiaro, sam nie jesteś wart rozmowy ! <w pseudoelokwentnym stylu>


Więc uprzedzę pytaniem: to po co do mnie piszesz ? :roll:

[Znudzony] Bere out

EDIT: Też przykładem Szyszki pójdę na spacer, jest to bardziej wartościowe niż siedzenie tutaj.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:06:53 pm »
Przepraszam, nie wiedziałem, że Cię z Dreadem męczymy. Wcześniej nie zauważyłem, że Noli zaczął na ostro, więc na razie tego bana nie dostaniesz (zawiedzionych proszę o wybaczenie - miejcie pretensje do Noliego).

EDIT: ban może być przyznany nie tylko z mojej ręki. Jest jeszcze Dread i admini. Więc może się co poniektórzy doczekają.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:12:22 pm »
Cytat: "Beregond"
To dostanę tego bana czy może dacie mi spokój ?

EDIT: Też przykładem Szyszki pójdę na spacer, jest to bardziej wartościowe niż siedzenie tutaj.


Bere, fukasz  jak mój czajnik :P albo jak mój kot nad pustą miską <szyszkowy huuuuuuuuuuuug> Spacer dobra rzecz. Spacer fajna rzecz. Złap leśnego pokemona.

Wilku, przeczytałam poprzedni dział. Zgadzam się z Tobą, choć uprzedzam, że choć nie mam zielonego w długopisie, to flejmowcy będą obrywać na pw, bo szyszki przede wszystkim lubią się dobrze bawić i nie lubią, jak się ludzie, których lubią gryzą i przez to nie bawią dobrze <ale napieprzyłam>.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:14:21 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Zachowanie tak usera jak i moda nie może być sprzeczne z regulaminem. Jednakże moderatura ma prawo ustalać zasady bardziej od regulaminu szczegółowe; jednym słowem:
- Jakim prawem?
- Prawem moda.
Masz wątpliwości - pisz do adminów.
A odnośnie Twojego przypadku: wyraźnie powiedziałem, że macie czekać na Dreada.
zgadza sie.. powiedziales w odpowiedzi na moj post...
tak wiec mogles ewentualnie zganic pozniejsze osoby probojace napisac w tamtym tyemacie zanim sie by dread zjawil... jednakze uznales, ze lepiej samemu skasowac topic (a w sumie prawo wstecz nie dziala...)

poza tym jak mowisz o prawie moda to mowisz o srodkach jakie uzyles do wykasowania tematu nieodpowiadajac tym samym na moje pytanie na temat przyczyn...
Cytuj

To dostanę tego bana czy może dacie mi spokój ?

potrzymamy cie w niepewnosci... :P

Cytuj

Czy język polski to Twój pierwszy język ? Bo mój nie. Czy proszę o jakieś handicapy w tym względzie / usprawiedliwiam się ? Nie. Więc czemu ja mogę napisać poprawnie choćby najprostsze słowo a inni nie ? Czy jestem jakiś uber ? Nie wydaje mi się
juz ci mowie dlaczego.. word...  :roll:  poza tym jak nie jestes pewien to pisz w swoim pierwsyzm jezyku obok tego slowa...
pamietaj, ze forum (mimo tego topicu, ktory wyglada jak wyglada) nie jest blogie ani chatem tak wiec masz sporo czasu na przeredagowanie swojego posta zanim nacisniesz wyslij...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:20:08 pm »
Cytat: "Shino"

poza tym jak mowisz o prawie moda to mowisz o srodkach jakie uzyles do wykasowania tematu nieodpowiadajac tym samym na moje pytanie na temat przyczyn...


Przykro mi, nie wiesz lepiej ode mnie o czym pisałem.

A Dread (rzeczywiście, nie ja) wyraźnie pisał, że macie czekać na nowy dział.

Offline nolifesking

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:23:39 pm »
Och bogowie dajcie już temu spokój. Z Berem sprawa załatwiona my pogodzeni (mam nadzieję) więc i po co sprawę roztrząsać.
Prawda nie musiałem tak zaczynać bezsensownie.
Witam więc was w 8 odsłonie... heh coraz więcej tego.
Cytuj
poszłam na spacer

U mnie szaro i buro, deszcz pada.
Cytuj
p.s cos mi znaki polskie nie chcialy pisac

może przypadkowo przełaczyłeś na klawiature programisty? (shift + ctrl) powinny sobie z tym poradzić.

Shino

  • Gość
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:25:48 pm »
Cytuj

Przykro mi, nie wiesz lepiej ode mnie o czym pisałem.
blad. Nie wiem lepiej od ciebie o czym myslales piszac, w sensie co chciales napisac...

to co napisales wiem rownie dobrze jak ty dzieki umiejetnosci czytania (a takze czytania ze zrozumieniem, ktora to umiejetnosc jest oceniana na maturze, ktora zdalem)... w zasadzie to czesto nawet wiem lepiej niz ci co napisali z tego prostego powodu, ze nie czytaja wlasnych postow po ich napisaniu :P

Offline Frey Ikari

Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:33:21 pm »
Cytuj
juz ci mowie dlaczego.. word...

Jeden problem pozostaje word nie zawsze ma rację szczególnie jeśli chodzi o przecinki...
Cytuj
- Jakim prawem?
- Prawem moda.

Mógłbym dać parę bardzo ciekawych przykładów takiego stosowania prawa a raczej dostosowania go sobie do własnych potrzeb czyli nad interpretacji zasad na własną korzyść... Czesta doległość ludzi co mają więcej praw od innych przez co sami zaczynają zapominać czego lepiej nie robić.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Dział powikłań, czyli kto tu zagląda :) vol8.
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 10, 2007, 05:58:40 pm »
Cytat: "Frey Ikari"

Mógłbym dać parę bardzo ciekawych przykładów takiego stosowania prawa a raczej dostosowania go sobie do własnych potrzeb czyli nad interpretacji zasad na własną korzyść... Czesta doległość ludzi co mają więcej praw od innych przez co sami zaczynają zapominać czego lepiej nie robić.


Wskaż, będziemy wiedzieć, gdzie popełniamy błędy i co poprawić.




Trzeci ost dla Beregonda. Za dużo tego było ostatnio; jeszcze dzień czy dwa wcześniej Dread musiał edytować posta również podpadającego pod ostrzeżenie. Nie wspominając o poprzednich słownych upomnieniach za różne teksty. EDIT: dziś schodzi drugi Berowy ost, więc po prostu zostaje z dwoma ostami.

Ostrzeżenie dla nolifeskinga za nakręcenie flejmu. Może to zaprocentuje na przyszłość i ludzie zaczną się powstrzymywać.

Macie prawo się odwoływać do administracji.

 

anything