Autor Wątek: Znajomi pocztowcy pilnie poszukiwani  (Przeczytany 2169 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Znajomi pocztowcy pilnie poszukiwani
« dnia: Kwiecień 11, 2007, 10:49:07 am »
To mnie zauroczyło :)

Z okazji trzydziestolecia „Gwiezdnych Wojen” w Stanach pojawi się seria znaczków pocztowych z wizerunkami postaci z sagi. Znaczki pojawią się w sprzedaży 25 maja tego roku.

Wszystkie można obejrzeć na tej stronie. A niżej wrzucę kilka najciekawszych, chociaż cholernie się trudno zdecydować bo wszystkie piękne !

symbol :)


Amidala...


rozczulające :)


dla licznych fanów Fetta :]


i żeby Imperium nie było smutno:



A to już jest absolutny przebój - skrzynki :)



mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Inquisitor_Matematicus

  • Gość
Znajomi pocztowcy pilnie poszukiwani
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2007, 03:39:49 pm »
Fajna sprawa, chciałbym taką kolekcję na własność, tym bardziej że jestem filatelistą.  ;)

Offline Anonimowy Grzybiarz

Znajomi pocztowcy pilnie poszukiwani
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2007, 04:12:31 pm »
Bardzo interesujące. Tylko zazdrościć. Może Poczta Polska(ukradli mi Emilke, banda złodzieji!) zrobi coś podobnego... Na, co nie liczę.

Offline Ribald

Znajomi pocztowcy pilnie poszukiwani
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2007, 10:27:49 am »
Cytuj
Sprawa gwiezdnowojennych znaczków, o których pisaliśmy parokrotnie, znalazła swój finał. Wczoraj USPS rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń kupna na zasadzie pre-order. W cenie $6.15 za kolekcję piętnastu znaczków nabywcy mogą dokonać zamówień na stronie USPS lub też zadzwonić pod tajemniczy zrozumiały tylko dla Amerykanów numer - 1-800-STAMP-24.

W całości tkwi haczyk - przesyłki z zamówionymi znaczkami dotrą do odbiorców dopiero 25. maja. Gdyż tego dnia na CIV w Convention Center w LA na specjalnej ceremonii rozpocznie się oficjalna sprzedaż.

W skład rocznicowej kolekcji znaczków wchodzą serie egzemplarzy przedstawiające następujące postacie, roboty, oddziały wojskowe lub pojazdy:

Luke Skywalker; Han Solo z Chewbacką; Leia Organa z R2-D2; C-3PO; Yoda; Padmé Amidala; Obi-Wan Kenobi (sir Alec Guinness); Anakin Skywalker vs. Obi-Wan Kenobi; Darth Vader; Imperator; Darth Maul; Szturmowcy; Boba Fett; "Tysiącletni Sokół"; X-wing.


B.


Tutaj z kolei możecie się dowiedzieć jak i skąd wydrukować wzór skrzynki pocztowej R2-D2 do wycięcia i sklejenia.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Ribald

Znajomi pocztowcy pilnie poszukiwani
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2007, 02:34:19 pm »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam