Autor Wątek: Czterdziestkowy Offtopic  (Przeczytany 387710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline morkai

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #810 dnia: Wrzesień 06, 2010, 01:32:36 pm »
Absolutnie polecam!!! Popieram to co napisał Jaro :D Rechotałem co chwila.... dużo fajniejsze niż Gaunt ;)

Offline afruniu

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #811 dnia: Wrzesień 09, 2010, 02:36:29 pm »
oto jeden z ostatnich komentarzy, który pojawił się na blogu Misia...
dawno już nie roześmiałem się na głos przy lekturze, nie wspominając o łzach  :lol: :lol: :wink:
aha, wpis był o różnych wilkach....
Cytuj
    to ja na dodam jako ciekawostkę, ze na samiutkim początku co niektórzy   kupowali modele wilków w sklepach zoologicznych [ cała seria zwierzaków   dla dzieci, wiernie odtworzonych]. Cztery rodzaje wilków, cena ok 26 zł [   w zależności od sklepu wahała się +-3 zł]. Skąd wiem? bo byłam   świadkiem takiej oto rozmowy między kierownikiem sklepu a sprzedawcą:
- a czemu my tyle wilków zamawiamy?
-   bo tu przychodzą tacy jedni i biorą ile jest [ przyp. aut. - z reguły   sklep ma po 2-3 szt.] i marudzą że mało i że im na oddział nie wystarczy
- na jaki oddział
- a skąd ja mam wiedzieć. za dzieciakami nie trafisz. Zamów pan te wilki i już.   
       9 września 2010 11:49 
"There must be some kind of way out of here..."

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #812 dnia: Wrzesień 13, 2010, 04:30:25 pm »
Kamil. (miszczu)

Offline afruniu

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #813 dnia: Wrzesień 13, 2010, 04:35:57 pm »
ale chodziło Ci o to, że SM jest tylko na konsole, czy jak? :badgrin: :wink:
narka
"There must be some kind of way out of here..."

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #814 dnia: Wrzesień 21, 2010, 06:18:50 pm »
Macie jakieś dobre tutoriale jak malować futro wilków (chodzi mi o całe wilki i TWC, nie futerka na marinach ;))? Googlem nie znajduje nic co by mi odpowiadało.

Offline Hem'Ahn

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #815 dnia: Wrzesień 21, 2010, 06:26:27 pm »
Macie jakieś dobre tutoriale jak malować futro wilków (chodzi mi o całe wilki i TWC, nie futerka na marinach ;))? Googlem nie znajduje nic co by mi odpowiadało.
Zależy na jaki kolor, ale najszybciej i całkiem przyzwoicie to dry brush z kolejnych coraz jaśniejszych kolorów.
Michałku
PKGB Sztab

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #816 dnia: Wrzesień 21, 2010, 06:34:41 pm »
No tyle to ja wiem. ;) Głównie chodziło mi o rozpisane kolory. Póki co interesują mnie wszystkie warianty, najlepiej z obrazkami, bo się jeszcze nie zdecydowałem. :p

Offline Hem'Ahn

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #817 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:01:11 pm »
Czyli np. żółty? Jeśli podasz konkretne kolory, to można rozmawiać, ale jakoś nie chce mi się wymyślać kombinacji dla wszystkich kolorów tęczy - i wbrew pozorom nie jest to takie oczywiste, bo wilki nie muszą być szare, ja bym np. zrobił je w palecie brązów.
Michałku
PKGB Sztab

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #818 dnia: Wrzesień 21, 2010, 07:04:56 pm »
Szare, brązowawe, czarne (chociaż tu już raczej niefluffowo ;)). Brązowe niby można zrobić tak jak maluje futro na marinach (wzięte z WD), ale nie jestem pewien czy dobrze wyjdzie na całym psie tą metodą. Tu mam takiego białawego, który mi się podoba, ale zastanawiałem się czy może ktoś ma jeszcze coś innego, zwłaszcza że to bardziej białe jest.

Offline Miły

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #819 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:41:46 am »
Bry Panowie,
Jako ze od wiekow nie uzywalem Army Buildera to mam pytanie. Chcialem sobie kupic licencje i wszedlem na strone wolflair no i widze ze licencja z rocznym updatem kosztuje 40 zielonych  :shock: Jesli mnie pamiec nie myli to ktos mi mowil ze mozna taniej kupic grupowo... Wie ktos cos na ten temat?

Z gorki dzieki za info
M

Offline MiSiU

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #820 dnia: Wrzesień 28, 2010, 08:50:54 am »
Jak kupisz jedną licencję to masz drugi klucz gratis. Teoretycznie służy to temu, żebyś mógł sobie zainstalować na dwóch kompach - np. na stacjonarnym i lapku, ale można się też we dwóch zrzucić i wtedy każdy sobie instaluje jeden klucz u siebie (nie jest to dokładnie zgodne z warunkami licencji, ale działa).

Offline Miły

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #821 dnia: Wrzesień 28, 2010, 09:05:28 am »
No wlasnie doczytalem  :wink: Aczkolwiek i tak potrzebuje dwoch. Bo w pracy przeciez najwiecej siedzi sie przy kompie.

A te pozostale dwie po 10 zielonych trzeba dokupic pozniej (nie mozna od razu za jedna tranzakcja)?
M

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #822 dnia: Październik 01, 2010, 10:34:51 am »
To kolejne pytanko modelarskie, z pieskami sobie poradziłem.

Mam ja sobie takiego skejta na podstawce:



No i w założeniu to kamieniste to dno niewielkiego strumyczka. No ale dla takiej ilości zdecydowanie nie uśmiecha mi się kupować jakichkolwiek water effects. Z czego jeszcze można zrobić ładną wodę?

Offline gilthanas

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #823 dnia: Październik 01, 2010, 10:49:25 am »
NIe stosowalem nigdy czegos takiego, ale warto sprobowac zabarwionego wikolu.
Widzialem zrobione w ten sposob fajne scieki, moze i zwykla wode da sie zrobic.
A ninja knows no fear.

Offline matus_the_1st

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #824 dnia: Październik 01, 2010, 10:54:37 am »
Zabarwiony wikol daje taki efekt:


Ja nie żałowałem Scorpion Greena, żeby uzyskać bardziej "wodny" efekt, farbki trzeba dodać naprawdę mało.
Wikolem po podstawce trzeba grubo kapnąć, bo ma tendecję do kurczenia się podczas schnięcia. No i jakieś coś skonstruować, żeby nie spływał.
o-o-o Spice must flow o-o-o