Autor Wątek: Czterdziestkowy Offtopic  (Przeczytany 388213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #270 dnia: Lipiec 01, 2008, 06:53:23 pm »
Mnie bardziej zastanawia z kim gra?? Armia piękna na półkę. Ale wartałoby tym pograć.
Czyli znaleźć drugiego szaleńca mającego sporą ilość skarpetek :P
Kamil. (miszczu)

Offline Zly

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #271 dnia: Lipiec 01, 2008, 06:57:45 pm »
Mnie bardziej zastanawia z kim gra?? Armia piękna na półkę. Ale wartałoby tym pograć.
Czyli znaleźć drugiego szaleńca mającego sporą ilość skarpetek :P

Myślę że ten gość od tytanów podjąłby rękawicę:D
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline krawat

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #272 dnia: Lipiec 01, 2008, 11:17:33 pm »
i 22 na karku juz mam. kolejny turniej na jakim bede, powinien byc upojny ;)
ZAPINAMY

Offline mlodyrs

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #273 dnia: Lipiec 01, 2008, 11:24:19 pm »
Tylko żebyś tym razem nie wracał tydzień  ;-)

Wszystkiego najlepszego  :!:

Offline Wołek

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #274 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:47:03 am »
Wszystkiego Najlepszego Krawat  :!: :D
Niech Tzeentch będzie z tobą  :badgrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Idaan

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #275 dnia: Lipiec 06, 2008, 05:59:44 pm »
Pod wpływem pojawiającego się ostatnio przy różnych okazjach tematu pojazdów super-heavy, przyszła mi do głowy myśl: ile właściwie jest w Polsce forgeworldowych zabawek, z gatunku tych większych? Na pewno na relacjach z turniejów nie widuje ich się z wiadomego powodu, ale nawet w większości fotoreportaży z gier Apocalypse jakie czytałem szczytem pimpu jest plastikowy Baneblade skonwertowany własnoręcznie w Shadowsworda. Podobnie w moim lokalnym Bardzie nie widziałem niczego większego od tyranidzkiego Hierodule.

A więc, co z FW macie u siebie w domu? Manty, Reavery, Thunderhawki, Hierophanty?  :lol:

Ja zastanawiałem się nad Scorpionem mk II i Nightwingiem, ale ostatecznie postanowiłem poczekać aż dalszy spadek funta uczyni je jeszcze bardziej dostępnymi, a tymczasem mam zamiar kupić sobie nowego kompa.

Offline Isengrim

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #276 dnia: Lipiec 07, 2008, 10:54:22 am »
Ja czekam na Scorpiona Mk. I (Wosho, jak tam Urząd Celny)? ;)

Niewatpliwie Warszawskim autorytetem w kwestii zabawek FW jest ElChe, ktory napewno ma Machariusa, orkowe Fortece no i z tego co mowil, to Thunderhawka, ale podobniez jakos wykonania modelu uniemozliwia jego zlozenie bez poswiecenia na to miesiaca pracy.

Ponadto sa jeszcze dwa Warhoundy (Dorian i Artur Szyndler), Barbed Hierodule w Starym Swiecie... Trygon MarcinaB, Zarakynel Skarka... A no i jest scatch-buildowy Pylon jednego z mlodszych graczy "Staroswiatowych", IMHO jeden z lepszych modeli DIY jakie widzialem.
Klerykał i filosemita
Młotek 2010 :-)

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #277 dnia: Lipiec 07, 2008, 11:52:54 am »
Z tego co mi wiadomo.. (a wiedza ma mała)

W Kraku.
Misio ma Tytana hałasu
Naz Tytana własnoręcznie wykonanego
Chrobak jakiegoś dużego stworka tyrków
Widziałem 3 benki.

I obecnie staram sie zmęczyć swoją zabawkę. Poźniej wezmę sie za thunder-bolty. I zrobię sobie całą eskadrę. Takie 3 klucze :)
Jednym słowem pełnowartościowy dywizjon 303 :)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiU

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #278 dnia: Lipiec 07, 2008, 01:47:35 pm »
Nie przypominam sobie, cobym miał siakiegoś tytana nie do Epica  8) A ogólnie uważam pomysł chwalenia się kto co ma z porównywaniem wielkości przyrodzenia i tego typu zabawami... :badgrin:

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #279 dnia: Lipiec 07, 2008, 03:23:57 pm »
Ja to potraktowałem jako rodzaj informacji.
Myślę że każdy umiera z Ciekawości, również pod kątem Syrenki, czym dysponują gracze w Polsce.
Jak się okazuje (przykład Wa-wy) posiadanie tych dużych zabawek nie jest czymś niezwykłym i absolutnie odosobnionym:)

Jeśli ktoś odczuł moją wypowiedz jako zabieg marketingowy :) to poprawiam się:
Mam zamiar zrobić biedo-samolociki, które będa nadawać sie jedynie na opał :P

Już lepiej??  :badgrin:
Kamil. (miszczu)

Offline Keth

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #280 dnia: Lipiec 07, 2008, 04:30:24 pm »
Nie wiem, czy dobrze trafiłem z tym tematem, ale w końcu chodzi tu o rozmaite tematy około-czterdziestkowe, prawda? Od jakiegoś czasu bawię się z grupką znajomych w RPG-a przez sieć, za pomocą forum - i wychodzi to całkiem całkiem. Jeśli chcecie sobie poczytać amatorskie opowieści ze świata WH40K pisane deklaracjami samych graczy, zapraszam, może się Wam ta historia spodoba (albo ściągnie na mą głowę gromy ciskane przez czterdziestkowych ortodoksów  :D) - lecz uwaga! ta akurat przygoda zawiera spoiler sesji "Edge of Darkness". Link poniżej:

http://www.rpgonliner.fora.pl/warhammer-40k,4/the-first-trial,39.html

Offline MiSiU

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #281 dnia: Lipiec 09, 2008, 10:03:08 am »
Dla tych, co nie czytają TSOLR (jesli sa takowi):

http://www.youtube.com/watch?v=2_HduCtmwak

To się nazywa "Hobby aspect".

Offline Mistrz wałków :)

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #282 dnia: Lipiec 09, 2008, 10:17:02 am »
Osobiście bardziej podoba mi sie ten filmik.
http://pl.youtube.com/watch?v=Zhma6cBqn2A&feature=related

Tutaj mamy do czynienia z mechanicznym landkiem w skali 1:1. Dzięki czemu może swobodnie jeździć po stole wykonując ruchy na 6-12 cali :)
Kamil. (miszczu)

Offline PaulShin

Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 11, 2008, 10:09:18 am »
Kup pan figórkę Warhound Titana! Oczywiście sprzedający jej nie ma, ciekawe czy wie, że to może isć z FW nawet 6 miesięcy. :P
http://www.allegro.pl/item395621007_tego_jeszcze_nie_bylo_wolf_class_warhound_titan_.html

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Odp: Czterdziestkowy Offtopic
« Odpowiedź #284 dnia: Lipiec 13, 2008, 01:35:44 am »
Ludzie planuje zbierać Tau do czterdziestki, ale nie wiem jak się z to zabrać... Co mam na starcie kupić, nie wiem. Podręcznik to wiadomo, ale jakie figsy, czym pomalować...

No pomalować to tam wiem, malowałem już dużo modeli, ale tu będzie trudniej bo są małe elementy, ale wszelkie porady są jak dla mnie bardzo pomocne xD
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.