Autor Wątek: Nowości na świecie  (Przeczytany 6078 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JANKE'S

Nowości na świecie
« dnia: Maj 25, 2003, 05:56:36 pm »
Na wraku jest info o pojawieniu sie na zachodzie nowych albumów: W kręgu podejrzeń, Drapieżcy, Blueberry, Alvin Norge i cos jeszcze.  Wiekszość sie u nas ukazuje lub ukaże wiec żeby nie płodzić oddzielnych tematów dla jednej serii to może niech tu bedzie miejsce na dyskusję w tym temacie.

Offline krytyk

Nowości na świecie
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 25, 2003, 08:19:03 pm »
Człwieku ale jesteś optymistom! Napisałeś: "wiekszość ukaże się" daj Boże byś miał racje, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Taki świetny komiks jak "Alvin Norge" wstrzymany po dwóch albumach!
Nastepnie "Blubebarry", zdaje się (odpukać!) że na piatym albumie.
A co nas jeszcze czeka?

Offline Kurczaczek

Nowości na świecie
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 25, 2003, 08:47:47 pm »
No coz ja czekam na Drapiezcow, na Troiste Testament (choc bez emocji) i oczywiscie na Bilala.

Ale najbardziej na 1602- musze to kupic od razu po wyjsciu- nie chce mi sie czekac na polska edycje :D
...

Offline JANKE'S

Nowości na świecie
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2003, 09:16:44 pm »
Cytat: "krytyk"
Człwieku ale jesteś optymistom! Napisałeś: "wiekszość ukaże się" daj Boże byś miał racje, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Taki świetny komiks jak "Alvin Norge" wstrzymany po dwóch albumach!
Nastepnie "Blubebarry", zdaje się (odpukać!) że na piatym albumie.
A co nas jeszcze czeka?

Mnie tez bardzo podoba sie Alvin i Blueberry. Obszernie na temat tych komiksów wypowiedziałem się juz w innym miejscu. Blueberry może być jeszcze kontynuowany, Alvina szkoda.
Reszta pozycji to polska oferta Egmontu a W kregu podejrzeń TK ma wydać w przyszłym roku.

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości na świecie
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2003, 10:47:59 am »
Wrak zapomniał wspomnieć o nowym (5) Niklasie Kodzie - 'Hali Mirvic'i siódmym Alphie (październik i listopad).

Pisała o tym Gildia ze dwa tygodnie temu.

Offline JANKE'S

Nowości na świecie
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 26, 2003, 11:12:00 am »
A tak przy okazji, Wrak w zapowiedziach podał pierwsze przymiarki Egmontu na ten rok i nastepny. Śladowe to informacje i niepewne ale lepszy rydz niz nic. Kilka pozycji jest ciekawych

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości na świecie
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 26, 2003, 11:16:04 am »
A propos Alvina N.:

"W zwiazku z tym, ze Wydawnictwo Siedmioróg nie bedzie niestety kontynuowalo serii Alvin Norge Sklep internetowy Imago ( www.imago.com ) rozwaza moz.liwosc wprowadzenia do swojej oferty czeskiej wersji trzeciej czesci tej serii pt. LUCYBER (ukazala sie kilka dni temu - twarde okladki, papier kredowy).
Osoby zainteresowane nabyciem tego komiksu (cena okladkowa  w przeliczeniu na zlotówki - prawdopodobnie ok 35 zl. - niestety, komiksy w Czechach sa drozsze niz. w Polsce) proszone sa o wyrazenie wstępnie checi zakupu wysylajac maila na adres: imago@imago.com.pl
aby sklep Imago mógl ocenic zapotrzebowanie na ten tytul."

Offline yoxik

Nowości na świecie
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 26, 2003, 12:29:29 pm »
To może sprowadzili by Drune Paolo Serpieri czesi już to mają w sprzedaży od dawna.
 Ciekawe  ?
pinia jest jak dziura w d**** - każdy ma swoją  
Kompromis moje drugie imię :)
"... Gdy dorosły człowiek wkracza w świat bajek, pozostaje w nim na zawsze. Nie wiedziałeś o tym?"

Offline Rzezbiarz.wg

Nowości na świecie
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 26, 2003, 12:43:49 pm »
Napisz do nich. E-maila podalem.

Offline krytyk

Nowości na świecie
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 26, 2003, 02:02:47 pm »
Prawdziwym komiksowym rajem jest Francja. Pojawiły sie u nich lub wkrótce pojawią np. "Technokapłani" tom V czy też np. "Vlad" - "Tajga".
A propo tego ostatniego to na stronie Lombardu (jest w "Linkach" na Nowej Gildii) mozna obejżeć przedpublikacje (Pre - publication) aż 10 stron. Po za tym znajdziemy tam w "Archives" wiele ciekawostek wartych obejżenia, nawet przy braku znajomości języka. Oprócz "Vlada" -"Taiga" obejzałem sobie również cześć IV (10 stron) . Jest on chyba nawet lepiej / ciekawiej narysowany niż "Taiga". Są tam również najnowszy komiks "naszego człowieka" na zachodzie zwanego jako KAS do scenariusza Mythica, czyli "Halloween Blues" (10 stron) Jak dla mnie wyglada to nieźle. Inni moi faworyci z tej strony to "IRS" V "Silicia Inc" (10 naprawde ciekawych stron, niemoge sie już doczekać kiedy z serią ruszy Siedmioróg) czy też szósta cześć "Alphy" ( niestety tylko 5 stron). Jest też "Alvin Norge" - "Lucyber" (także 10 stron). A to tylko cześć tego co można tam znaleźć, nie przejżałem jeszcze wszystkiego, ale mam taki zamiar. Dlatego proponuje, obejżyjcie to i podyskutujmy o naszych wrażeniach. Na co warto a na co nie czekać w wydaniu krajowym?

Offline JANKE'S

Nowości na świecie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 26, 2003, 05:43:55 pm »
Czesi maja droższe komiksy a tańsze piwo. Czyli stosując przelicznik cenowy na ilośc piw to komiksy są u nich srrrasznie drogie!!!

Offline Sid

Nowości na świecie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 26, 2003, 06:11:39 pm »
Co do 1602 - samo logo komiksu wygląda jak I602 (czyli albo "i" albo rzymska jedynka). Ze stron udostępnionych  w necie można sobie pogdybać, że jest tam mały Peter Parker, mała Storm i całkiem dorosły Logan. Historia pewnikiem traktowac będzie o podwalinach świata Marvela. Ale gdybac to ja sobie mogę.
PS teaser komiksu mozna znaleźć między innymi na www.serwis-komiksowy.pl dział zagraniczny.
History Abhors a Paradox"

Offline Kurczaczek

Nowości na świecie
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 26, 2003, 06:26:48 pm »
Szczerze mowiac watpie, zeby to byla taka banalna sprawa- zreszta Storm nie jest fioletowa...
...

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowości na świecie
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 28, 2003, 02:03:59 pm »
też z niecierpliwością czekam na 1602. obojętnie o czym będzie :) taki team jest niesamowity więc pewno fajnie to wszystko będzie się czytać. i oby zawitało do polski kiedyś tam :)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline JANKE'S

Nowości na świecie
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 29, 2003, 11:14:32 pm »
Kołodziejczak twierdzi że komiksy rodem z USA lepiej sie sprzedają. A ze mają w planach tez Marvela to wcale bym sie nie zdziwił jakby Egmont już teraz połozył łape na licencji. Bo to w końcu Gaiman!