trawa

Autor Wątek: "1602" Neila Gaimana  (Przeczytany 36473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lone_wolf_in_run

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 17, 2004, 11:57:08 am »
Cytat: "N.N."
Cytat: "lone_wolf_in_run"
ciekawe czy ujrzymy Fantastyczną Czwórkę... .


Pytasz o to, czy

SPOILER:
Doom wypuści ich z lochu już w drugim tomie, czy o to, czy w ogóle ich wypuści?

Jestem ciekawy, czy wypuści ich w drugim tomie (słyszałem że ma być kontynuacja 1602), bo bardzo denna była sytuacja w stylu "akcja ratunkowa w wykonaniu Furego i X-Men, zakończona pięknym zwycięstwem nad Dommem" itp...

Offline Comar

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 18, 2004, 02:20:30 pm »
Ja skończyłem "1602" dosłownie przed chwilą. Co prawda czytało mi się to przyjemnie, ale nie jest to szczyt możliwości Gaimana. Rysunki mi sie podobają. Ogólnie jestem na tak :)
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline freshmaker

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 18, 2004, 04:24:12 pm »
uwazam ze gaiman i tak duzo wycisnal z marvela, w sumie bohaterowie sa juz tak ograni ze ciezko jest wymyslic cos nowego.  dobrze tez ze pojawiaja sie postacie historyczne i konkretne ramy czasowe, bez nachalnego wciskania marvelowskich bohaterow.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline ladykiller

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 26, 2004, 03:15:15 pm »
Przeczytalem tom pierwszy i jestem raczej rozczarowany, wiekszosc bohaterow przeniesiona w sposb najprostrzy z mozliwych, numer z adoptowaniem imion jest wrecz prostacki. Kostiumy to tez spora przesada, podobnie gadki o oddzialywaniach elektromagnetycznych. Fabularnie sie to jakos rozkreca. Z calego komiksu na uwage zaslugiwala wlasciwie wylacznie krolowa, ale tej juz chyba nie zobaczymy w II tomie:) rysunki jak dla mnie zalatuja mangowym stylem ( oczka, trojkatne twarze) ktory nijak tam nie pasuje, kolor nalozony kreska - paternem niemal w jednym kierunku to tak szkolny blad rysownika ze nie wiem jak to w ogole moglo przejsc, wiec faktycznie najciekawsze graficznie sa stylizowane na drzeworyty okladki. Marudze, marudze ale i tak jestem ciekawy ciagu dalszego, chociaz po Gaimanie spodziewalem sie duzo wiecej.

Offline Corum

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 26, 2004, 04:18:21 pm »
Cytat: "ladykiller"
kolor nalozony kreska - paternem niemal w jednym kierunku to tak szkolny blad rysownika ze nie wiem jak to w ogole moglo przejsc, .

to jest raczej celowe.

Offline ladykiller

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 26, 2004, 04:42:18 pm »
Nie widze w tym celowosci, znaczy rozumiem ze mialo to wlasnie imitowac  dawne ryciny, tylko wystarczy przejrzec troche grafik, miedziorytow i akwafort zeby wiedziec ze tak to sie tego nie robi. Osobiscie wolal bym styl taki jak na okladkach. W komiksie wyglada to niemal jak nalozony filtr z Photoshopa, wszysto w jednym kierunku, to zwyczjna wpada, jak napisalem, szkolny blad, w kazdej ksiazce o nauce rysunku, kazdy prof na asp powie Ci ze tego sie nie robi.
No chyba ze cel byl jakis inny to sie chetnie dowiem jaki.

Gilbaert

  • Gość
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 26, 2004, 04:45:08 pm »
Mnie się średnio podobało. Promienie radości i takie tam, a ogólnie historia mało porywająca. Ciekawe czemu Gaiman nie wstawił Wolverine'a ale pewnie by nie umiasł wyjaśnić skąd ten pacjent ma szkielet z adasrantum. A rysunki? kolorowe cukierkowe wesołe. Okładki fajne. No i patos w roli głównej. Źli ludzie i biedne mutanty...
pffff
żółć

Offline Kurczaczek

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 27, 2004, 02:32:39 am »
Cytat: "Gilbaert"
Mnie się średnio podobało. Promienie radości i takie tam, a ogólnie historia mało porywająca. Ciekawe czemu Gaiman nie wstawił Wolverine'a ale pewnie by nie umiasł wyjaśnić skąd ten pacjent ma szkielet z adasrantum. A rysunki? kolorowe cukierkowe wesołe. Okładki fajne. No i patos w roli głównej. Źli ludzie i biedne mutanty...
pffff
żółć


A mi sie wydaje, ze Wolverine tu jest, ale moge sie mylic- stawiam na sluge Starca, ktory dostal 2 strzaly :)

Spoko komiks- czytadło, ale spoko.
...

Offline viq

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 27, 2004, 03:55:50 pm »
Cytat: "Gilbaert"
Ciekawe czemu Gaiman nie wstawił Wolverine'a

Gaiman mówił, że w 1602 ograniczy się jedynie do "pierwszych" postaci z Marvela. Żadnych bohaterów, którzy pojawili się w latach 70-tych i później.

Gilbaert

  • Gość
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 27, 2004, 05:00:03 pm »
Cytat: "viq"
Cytat: "Gilbaert"
Ciekawe czemu Gaiman nie wstawił Wolverine'a

Gaiman mówił, że w 1602 ograniczy się jedynie do "pierwszych" postaci z Marvela. Żadnych bohaterów, którzy pojawili się w latach 70-tych i później.
Cwana wymówka  :P  :x

Offline Macias

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 01, 2004, 07:10:53 pm »
Cytat: "Gilbaert"
Cytat: "viq"
Cytat: "Gilbaert"
Ciekawe czemu Gaiman nie wstawił Wolverine'a

Gaiman mówił, że w 1602 ograniczy się jedynie do "pierwszych" postaci z Marvela. Żadnych bohaterów, którzy pojawili się w latach 70-tych i później.
Cwana wymówka  :P  :x
wymowka?zwykle zalozenie-po co mial na sile wtryniac wolviego i inne nieco "mlodsze" postacie?

Gilbaert

  • Gość
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 01, 2004, 07:35:59 pm »
może takie założenie powstało jak doszedł do wniosku że wprowadzenie niektórych postaci jest zbyt skomplikowane?
nie traktujcie mnie poważnie. W końcu jestem tylko butzem.

Offline Maciej

"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 06, 2004, 12:51:32 pm »
etam
zaraz butzem
chciałbyś ;)


Kolorki to oczywiście jakiś fotoszop.
Jeszcze nie kupiłem.
oblukałem ino i...
Calwina sobie wolałem sprawić :oops:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Gilbaert

  • Gość
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 06, 2004, 07:03:29 pm »
i dobrze zrobiłeś z tym calvinem

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
"1602" Neila Gaimana
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 29, 2004, 01:08:19 am »
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

 

anything