trawa

Autor Wątek: BitsPudło.com - START!:-)  (Przeczytany 83867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zly

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #255 dnia: Kwiecień 29, 2008, 11:01:55 am »
Ja wysłałem do was 2 maile (1 na mail sklepu, a 2 na Tomasha) i od 3 dni zero odzewu więc napiszę tutaj. Czy jest jeszcze opcja zamawiania blaszek ciętych na wymiar ? Jeśli tak to jak zamówić takie blaszki ?

Tomash zna szczegóły ( on kontatkuje się z warsztatem ), ale z tego co wiem to póki co takiej możliwości nie ma. W wolnej chwili udzieli szczegółowej odpowiedzi.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline PaulShin

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #256 dnia: Maj 08, 2008, 05:16:47 pm »
Przesyłka opóźniona znacznie... ale doszła, dostałem rekompensatę, a Zły był bardzo pomocny. Jestem więc bardzo zadowolony. :)

Offline the best of IG

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #257 dnia: Maj 09, 2008, 09:03:54 pm »
A moje zamówienia nr. 666 z początku kwietnia nadal nie doszło, choć ma status wysłanego  :p. Eh, znając życie poczta polska znowu popisała się prof-es-jonalizmem  :p

Jest na to jakaś rada inna niż czekać i liczyć że w tym roku dojdzie ?
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 09:06:07 pm wysłana przez the best of IG »
My little Space Marine
 I used to wonder what battle could be
 My little Space Marine
 Until you shared your bolter with me
 Big Tanks, tons of guns, a beautiful armor faithful and strong
 Sharing honor, it's an easy feat and the Emperor makes it all complete!
 Oh my little Space Marine
 Don't you know you are my very best battle brother!

Offline Zly

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #258 dnia: Maj 21, 2008, 01:24:22 am »
[size=18]Maj - pierwsze urodziny BitsPudła![/size]

Na wstępie przeprosiny w stronę wszystkich, którzy dostali swoje zamówienia z opóźnieniami (sięgającymi czasem nawet dwóch tygodni od dnia zaksięgowania wpłaty). Nie zamierzamy zasłaniać się kolejnymi  tłumaczeniami o braku czasu, studiach, pracy i tzw. życiu -- mija rok od rozpoczęcia naszej działalności i czas zachowywać się profesjonalnie.
W związku z tym wprowadzamy dwa "żelazne" dni, poświęcone na składanie opłaconych zamówień - poniedziałek i czwartek. Zamówienia opłacone do godziny 12 danego dnia zostaną złożone właśnie w danym dniu i wysłane (zawiezione do FiF dla wybierających odbiór osobisty) najpóźniej w dniu następnym. To powinno rozwiązać problemy z opóźnienami :)

Z innych złych wiadomości: usunęliśmy możliwość wybierania wysyłki "za pobraniem". Ilość zwrotów, przewałów i trudności z tymi wysyłkami jest taka, że są one dla nas po prostu nieopłacalne -- czasowo i finansowo.

W naszej ofercie mamy coraz więcej bitsów i różnych innych ciekawostek. To ogłoszenie miało tylko zasygnalizować że żyjemy i szykujemy duże uderzenie. A oto co już wkrótce (czerwiec najpóźniej) pojawi się w ofercie BitsPudła:
- blaszki w postaci pasków o szerokości DOKŁADNIE jednej podstawki i długości 5/6/7 -- czyli inserty do wklejania w już posiadane, tradycyjne traye
- uzupełnienie blaszek i plasticardu
- słoiczki 5ml (tym razem już na pewno) do wygodniejszego przechowywania i korzystania z farbek
- bitsy nowych Demonetek i Bloodletterów (a jednak i pomimo ich żałości ;) )
- podstawki żywiczne pewnej firmy wschodzącej na rynku podstawkowym; widzieliśmy wzory przedpremierowo - niektóre są rewelacyjne
- (prawdopodobnie) rewelacyjna masa rzeźbiarska ProCreate

Plus na pewno jakieś fajne zniżki w związku z naszymi pierwszymi urodzinami :D

Na już teraz mamy najtaniej w Polsce podstawki Micro Art Studio i zapraszamy do zakupów :)

I jeszcze jedno Wink

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i prośbom naszych klientów pocięliśmy arkusze fakturowanego plasticardu na prostokąty 10x8cm (czyli 1/6 dużych arkuszy), po odpowiednio niższej cenie.

Ponadto zrobiliśmy zdjęcia pokazujące fakturę (skalę faktury) tych arkuszy w porównaniu do figurek na podstawkach okrągłych 25mm i 40mm -- jako że są dość robocze i półoficjalne, można je znaleźć na
http://tomash.wfb-pol.org/plasticard/sheets_scale_photos/
Gdzie cyferki pliku to plastructowy kod danego arkusza, "a" oznacza rzut ukośny, natomiast "b" zdjęcie od góry. To oraz przystępniejszy format (a zwłaszcza cena) powinno Wam pomóc w podjęciu decyzji o zakupie tych arkuszy  :)
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline drachenfeles

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwiec 11, 2008, 09:59:01 am »
czy, a jeśli tak to kiedy będzie można się spodziewać poszerzenia oferty farb o nowe citadel washe?

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 12, 2008, 11:07:19 am »
czy planujecie uzupełnienie zwykłych plastikowych podstawek kawaleryjskich i kwadratowych 25mm?

Offline Zly

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 25, 2008, 05:58:56 pm »
czy planujecie uzupełnienie zwykłych plastikowych podstawek kawaleryjskich i kwadratowych 25mm?

W najbliższej przyszłości, trochę to trwało ponieważ nasz dostawca miał jakieś swoje problemy i nie realizował zamówień.

Washe zostaną dodane do oferty także wkrótce.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Iron Jaro

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #262 dnia: Lipiec 02, 2008, 01:03:29 pm »
Macie jeszcze jakies preciki z plasticardu?
Wszedlem na wasza strone i widze ze wszedzie zera...

Spodziewacie sie na czasie jakiejs dostawy w tym zakresie?
IRON HANDS - I nie obchodza mnie twoje problemy!!


Offline Zly

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #263 dnia: Lipiec 02, 2008, 01:13:30 pm »
Macie jeszcze jakies preciki z plasticardu?
Wszedlem na wasza strone i widze ze wszedzie zera...

Spodziewacie sie na czasie jakiejs dostawy w tym zakresie?

Coś tam mamy. Wyzerowaliśmy bo jakiś demon nam w tajemniczy sposób wyprowadził sporo z magazynu i nie wiedzieliśmy co i jak. Planujemy dostawę, być może jeszcze w tym miesiącu.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Soulles_Being

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #264 dnia: Lipiec 10, 2008, 10:54:21 pm »
Witam

Przeglądałem oferte bitspudlo i napewno w przyszłości złoże jakieś zamówienie.

Chciałem się jednak dowiedzieć mniej więcej kiedy można się spodziewać odnowy zasobów? Chodzi mi o takie elementy jak np. czaszki szkieletów z Vampire Counts.

Dodatkowko przeglądałem oferte farb, kiedyś słyszałem że valejo są równie dobre, nawet lepsze od tych oferowanych przez citadel jednak nazwy niewiele mi mówią jak wygląda ta farba a jakoś nie moge zobaczyć tego w przeglądarce (może to wina nowej opery ;/ ), tak czy siak czy jest może gdzieś do ściągnięcia jakiś skan jakie to są konkretne kolory?

Pozdrawiam ;)
In the midst of genetically engineered super-beings, alien killing machines, warrior mystics, and technology that approaches sorcery in its sophistication, the Imperial Guard are mere soldiers.

'If brutal force isn't working you're not using enough!'

Offline azrael88

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 443
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • vel Morgan Bernhardt
Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #265 dnia: Lipiec 11, 2008, 08:42:09 am »
Soulless:

pod tym linkiem

http://home.att.net/~katamaran/vallejo.html

masz color chart z odpowiednikami vallejo vs GW

Vallejo mają dobre krycie, nie wysychają, jest ich więcej. Z drugiej strony trzeba je naprawdę długo i mocno mieszać/wstrząsać, dodatkowo mają słabiutkie metaliki.

Offline Mephistion

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #266 dnia: Lipiec 15, 2008, 11:36:09 am »
Można się spodziewać w najbliższym czasie w waszej ofercie bitsów do Tyranidów? Konkretnie do karasi,tyrków.

Offline roodzik

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #267 dnia: Lipiec 15, 2008, 12:18:12 pm »
Planujecie dostawe magnesow???? szczegolnie tych malutkich okraglych ;)

Offline Zly

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #268 dnia: Lipiec 15, 2008, 07:11:39 pm »
Planujecie dostawe magnesow???? szczegolnie tych malutkich okraglych ;)

Planujemy na początku sierpnia:-)

Co do tyrków to narazie raczej nie będziemy ich wprowadzać do sklepu.
Obsługa fotograficzna imprez i uroczystości.
Portrety, plenery, fotografia reklamowa i nie tylko.
Szybko i profesjonalnie:-). Faktury Vat.
790 333 553 lub priv.

Offline Tomash

Odp: BitsPudło.com - START!:-)
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 07, 2008, 05:42:40 pm »
Zły właśnie jedzie do Włoch godnie reprezentować Polskę na czterdziestkowym Euro, a ja tutaj po cichu kibicując ogłaszam owoce naszej wspólnej pracy z ostatnich paru tygodni :)

Ufff... ale warto było poczekać

Zamiast międlenia klawiaturą, krótka piłka - lista mówi sama za siebie i jest owocem sporej pracy, mam nadzieję że docenionej :D

- absolutnie rewelacyjna masa rzeźbiarska ProCreate
- marzenie każdego malarza, czyli słoiczki 5ml - na podróż, porządek na stole i jako mixing poty
- podstawki plastikowe - bardzo dużo i o ponad połowę tańsze niż dotychczas (try that, Games Workshop!)
- dużo i w fajnych rozmiarach: blaszki stalowe, czyli nasz all-time classic, coraz bardziej modne w środowisku battlowym ;)

Oraz to, co stanowi sens i źródłosłów nazwy naszego sklepu: BITSY:
- Bretonnian Knights
- Chaos Warriors
- Dwarf Warriors / Longbeards
- Dwarf Thunderers / Quarrellels
- Khorne Bloodletters
- Daemonettes of Slaanesh

 Ufff... tyle tego, że wkrótce zmieniamy magazyn na większy. :D

Już wkrótce uzupełnienie i rozszerzenie: magnesy, HassleFree, plasticard. Tak, wiemy że na to wszystko czekacie już sporo, ale zajmujemy się wszystkim po kolei. No i oczywiście nowe Dark Elfy czekają na pocięcie zdjęć - warriors, COK i Corsairs :D
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)