trawa

Autor Wątek: PlayStation 3  (Przeczytany 165219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #390 dnia: Czerwiec 04, 2010, 02:23:38 am »
Nope... zdecydowanie NIE warto... a jeżeli ma się jeszcze przypadkiem dobrego PCta to tym bardziej nie warto katować się wersją na PS3. Grałem w obie wersje, i jestem konsolową po prostu rozczarowany.

Jak masz dobry sprzęt, to wiadomo jaka będzie grafika na PC'ta. ;) Mowa tutaj o PS3.

    

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #391 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:01:21 am »
Patrząc na God of War III, to wszystko co na PC wyszło wyglądał... SŁABO ;p

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #392 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:43:32 am »
A co wyście się tak tej grafiki przyczepili ? :) Czy ja powiedziałem chociaż słowo o niej? Mówię o sterowaniu, ograniczeniach, braku możliwości instalowania fan-modów... wielu rzeczach.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline minilol

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #393 dnia: Czerwiec 04, 2010, 12:04:37 pm »
Heavy Rain ukończony, niestety nie udało mi się ukończyć gry z kompletem postaci :sad: Do gry na pewno jeszcze wrócę, żeby trofea odblokować i dla reszty zakończeń, ale to dopiero za jakiś czas. :razz:

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #394 dnia: Czerwiec 04, 2010, 12:58:03 pm »
A co wyście się tak tej grafiki przyczepili ? :) Czy ja powiedziałem chociaż słowo o niej? Mówię o sterowaniu, ograniczeniach, braku możliwości instalowania fan-modów... wielu rzeczach.

Raczej chodziło mi ogólnie o jakość oprawy w GOWIII, nie bije do twojej wypowiedzi z DA, z którą się w pełni zgadzam.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #395 dnia: Czerwiec 04, 2010, 05:32:06 pm »
Heavy Rain ukończony, niestety nie udało mi się ukończyć gry z kompletem postaci :sad: Do gry na pewno jeszcze wrócę, żeby trofea odblokować i dla reszty zakończeń, ale to dopiero za jakiś czas. :razz:

U mnie w ostatniej sekwencji poległ NJ... :sad: Później się zemściłem na sprawcy! Obecnie ubijam robale w Lost Planet 2. ;)

    

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #396 dnia: Czerwiec 04, 2010, 09:20:36 pm »
Ja dziś zakupiłem Nier od Square-Enix, zobaczymy co z tego będzie xD

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #397 dnia: Czerwiec 06, 2010, 11:45:10 pm »
Ja dziś zakupiłem Nier od Square-Enix, zobaczymy co z tego będzie xD

Ja zaś ukończyłem dodatek do Heavy Rain. Koncepcja bardzo fajna, ale trochę mi tego za mało, zobaczymy czy będzie druga kronika.

    

Offline minilol

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #398 dnia: Czerwiec 19, 2010, 02:00:18 pm »
Pogrywam sobie w Red Dead Redemption, jak dla mnie gra jest boska, pewnie z czasem wyjdą jej minusy, bo wątpię, żeby zdarzenia losowe mogły się nie powtarzać, ale jak na razie wszystko gra i buczy :smile:

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #399 dnia: Czerwiec 19, 2010, 02:14:44 pm »
Może oprócz rozdzielczości :)

    

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #400 dnia: Czerwiec 19, 2010, 02:51:48 pm »
ja tam poczekam, aż ta gra pokaże się w używkach za jakieś 180. Nie dam cenedze zarobić :]

HaaYaargh

  • Gość
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #401 dnia: Czerwiec 21, 2010, 09:39:52 pm »
Cały czas ciągnie mnie do zakupu PS3, ostatnio po wakacyjnym zastrzyku gotówki jestem w stanie go kupić, kuszą gry jedynie na konsole, jednak przychodzi kwestia telewizora.


W domu mam dwa, oba są już dosyć przestarzałe kineskopowe, i pytanie, czy dużo tracę na efektach nie posiadając w kosmos wypaśnego monitora / telewizora? Mógłbym sobie kupić jeszcze i telewizor,ale z prozaicznego powodu jest to niewykonalne, gdyż nie mam go gdzie postawić, a na pewno nie będę dokładał do telewizora "dla wszystkich".


Zastanawiałem się też nad projektorem, bo to byłoby dobre rozwiązanie, projektor jest niewielki, można zapakować razem z konsolą i spokojnie się gdzieś przenieść, co jest wielkim plusem bo często jestem w rozjazdach, a od tego roku mógłbym sobie go do akademika wziąć  :biggrin:  Z drugiej strony są droższe (przyzwoite kosztują z 4,5k), nie wiem jak u nich z rozdzielczością (widziałem kiedyś gościa który grał sobie z projektora na bloku) jakością i wymaganiem dot. powierzchni, czy ściany muszą ociekać (szeroko pojętą) zajebistością? Czy muszą być konkretnego koloru, białego np.?


Na jakich telewizorach wy gracie? Jakieś wskazówki co do modeli, zarówno telewizorów (led?) i projektorów?


PS: Miałem z początku dać pytanie do "Technologii" ale tutaj zagląda więcej osób, a temat jako tako pasuje :wink:

Offline Kalasanty

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #402 dnia: Czerwiec 22, 2010, 12:23:23 am »
Ja gram na monitorze 22', tym samym którego używam do komputera. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej to wygląda niż na kineskopie, no i w twojej sytuacji całkiem praktyczne.

Offline Qraq

Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #403 dnia: Czerwiec 22, 2010, 07:01:15 am »
na zwykłym tv sporo stracisz. Wiele gier będzie wyglądać niewiele lepiej niż na ps2, a napisy będą malutkie.
Mam minotor 24', żaden tam wypas, benq zwykły, i musze powiedzieć że gra się wybornie

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: PlayStation 3
« Odpowiedź #404 dnia: Czerwiec 22, 2010, 11:37:30 am »
Sprawdzałem wiele wariantów i każda z tych opcji : HDTV/MONITOR/PROJEKTOR ma swoje plusy i minusy.

Osobiście posiadam telewizor LG HD Ready 32' i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze nie potrzebny mi fullHD, jeżeli gier w takiej rozdziałce policzę na palcach jednej ręki, a różnicy między 32 HDRDY a 32 FULLHD nie widziałem żadnych. Podobno dopiero widać efekt przy 40' wzwyż, ale u kolegi, który tak sprzęt posiada wszystko było identiko.

Wiem, że brakuje ci miejsca, więc najlepszym wyborem będzie... MONITOR. Dziś można już nabyć 22-24' FullHD za 600-900zł z DVI albo HDMI. Jeżeli chodzi o parametry to 3ba popatrzeć na kontrast i czas reakcji matrycy, dwa główne elementy. Więcej info możesz dowiedzieć się w google, nt. tych parametrów.

Co do projektora, to moim zdaniem najgorsza opcja. Nie ważne ile zapłacisz, gdyż i tak pomieszczenie w którym wyświetlasz obraz musi być mocno zaciemnione. Jeżeli masz zamiar zrobić sobie ciemnie z salonu, your choice :)