Autor Wątek: Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni  (Przeczytany 6805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hurragan

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« dnia: Czerwiec 02, 2003, 08:11:41 pm »
witam
pod koniec roku szykuje nam się ładny pojedynek "gigantów"(w sensie sukcesów finansowych) w branży filmowej: Jacksona i Wachowskich. jak myślicie, co przyjemniej zaskoczy: zakończenie trylogii Tolkiena czy "conclusion" Matrixów?
jak dla mnie - Władca Piescieni będzie bardzo dobry, ale to wynika z wielkości ksiązki. co do Matrixa: jeśli będzie to kolejna część w stylu: kto kogo efektowniej spierze, to będzie klapa.
a jakie sa wasze opinie?
i][size=10]"Nie martw się, jeśli czujesz się dobrze. Przejdzie ci." Boling[/size][/i]

Offline wste

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 02, 2003, 08:26:29 pm »
Myśle, że bie będą do kitu. Władzca oprocz efektów mnie raczej niczym pozytywnie nie zaskoczyl. Raczej infantylny. Zaś Matrix 3. . .  Jesli bedzie podobny do 2 a na to się zapowiada to będzie to stracona kasa na bilet do kina.

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Kormak

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 02, 2003, 08:47:15 pm »
Myślę, że pogodzi ich nowy "Harry Potter" ;)

Offline Spajder

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2003, 06:49:30 am »
Ciekawe, że w tym pojedynku gigantów nikt nie wspomniał o Terminatorze 3.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Gollum

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2003, 08:08:13 am »
Na pewno nie będzie dzieła na miarę "Gwiezdnych wojen". "Powrót króla" pociągnie schemat z dwóch pierwszych części, może tylko być parę rozwiązań, które zaszokują miłośników Tolkiena.
"Matrix" nie przyniesie nic nowego. Nadzieja w "Terminatorze". Ma on szansę zmienić utartą opinię, że każdy kolejny film jest gorszy od pierwszego.

Offline surmik

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2003, 08:48:00 am »
Cytat: "Gollum"
Na pewno nie będzie dzieła na miarę "Gwiezdnych wojen". "Powrót króla" pociągnie schemat z dwóch pierwszych części, może tylko być parę rozwiązań, które zaszokują miłośników Tolkiena.


Oby bylo ich jak najmniej! Powrot Krola powinien trzymac poziom dwoch pierwszych czesci. Nie chcemy zanych rewolucji! ;o)

Cytuj

"Matrix" nie przyniesie nic nowego.


Wow! Skad wiesz? Ogladales juz? ;o)

Cytuj

Nadzieja w "Terminatorze". Ma on szansę zmienić utartą opinię, że każdy kolejny film jest gorszy od pierwszego.


A czy T2 tego juz nie zmienil? I skad nagle ta doza optymizmu? ;o)
Ja stawiam na taki scenariusz: T3 bedzie sukcesem finansowym, choc ludzie beda wychodzili z kina mowiac "Nie bylo zle, ale spodziewalem sie czegos lepszego" Od razu zaczna krecic 4 czesc , w ktorej Arnie walczyc bedzie z irakijskim-robotem-murzynem-homoseksualista (ucharakteryzowany Danny De Vito). To juz sie tak dobrze nie sprzeda wiec w 5 czesci "Terminator: Reaktywacja" okaze sie ,ze wszystko to obluda i nie ma lyzki. A w 6 czesci geny Arniego pomieszaja z genami Signur Łiwer i bedzie zajebiscie gral w kosza a film bedzie nosil tytul "Terminator 6: Biali nie potrafia skakac 2". To na tyle. ;o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Gollum

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2003, 11:38:16 am »
A`propos "Powrotu króla" - ja też nie chcę rewolucji, ale Jackson juz pokazał, że potrafi zrobić w konia ortodoksyjnych tolkienologów (ja np. jestem ortodoksyjny, choć bez przesady).

A`propos Matrixa - nie zauważyłem większej róznicy pomiędzy częścią pierwszą a drugą; i tu i tu ilus tam gości ubranych jak z "Blues Brothers" skacze po sobie wzajemnie i opowiada jakieś teksty, znane głównie programistom komputerowym.

A`propos "Terminatora" - jeśli robotem ma być kobieta (oby apetyczna), to juz jest coś. Do tego Arnold swoje lata ma i ponoć patrzy na siebie zprzymrużeniem oka, to też będzie nieźle. A jeśli jeszcze dobiorą się z Dannym, to jaja na całego.

Offline Kormak

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2003, 12:14:32 pm »
Widziałem w kinie trailer do "T3" - terminatorem nowym rzeczywiście jest kobieta, bardzo apetyczna :D  Oprócz Arniego i niej występuje również Claire Danes ("Romeo i Julia") jako chyba dziewczyna J. Connora.
Sam trailer taki sobie - wybuchy, pościgi, nic specjalnego.

Offline Clayman_

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2003, 02:33:26 pm »
ja tam czekam na kill bill 8)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline wste

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2003, 05:10:15 pm »
Cytuj
które zaszokują miłośników Tolkiena.


Poprzednie dwie też mnie zaszokowały : ) Gobluiny latające jak pająki po ścianach. Merry i Pippin zrobienie na dwóch debili. Szarża kawalerii z baaaardzo stromego wzgórza. I drzewce autyści. To był szok. . .

wste
edwo słoneczko uderzy
W okno złocistym promykiem,
Budzę się hoży i świeży
Z antypaństwowym okrzykiem.
(...)
Niech się ciężarem tym ze mną
Podzieli któryś z rodaków!
Mój Boże ile tam siedzi
Głupich endeckich pismaków.

Tuwim

Offline Rhobaak

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 03, 2003, 06:25:28 pm »
Cytat: "Clayman_"
ja tam czekam na kill bill 8)

No to jest nas dwóch:)
It is sometimes a mistake to climb; it is always a mistake never even to make the attempt.
If you do not climb, you will not fall. This is true. But is it that bad to fail, that hard to fall?

Offline wilk

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 03, 2003, 07:12:46 pm »
Ja mam nadzieje ze mnie "przyjemnie" zaskoczy "Spider" Davida Cronenberga :)
Existenz to dla mnie najlepszy fantastyczny film konca lat 90. Zobaczymy co przyniesie ten :)

Offline Spajder

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 03, 2003, 11:19:53 pm »
Existens to takie tam.
Widziałem trailera T3 i powiem wprost, ten John Connor to w ogóle gostek z innej planety. Skąd oni go wytrzasnęli?
Powrót króla, obowiązkowy. Nie oczekuję wodotrysków. Po jedynce i dwójce już chyba czegoś bardziej widowiskowego nie można nakręcić, no chyba że ratunek Froda i Sama z Góry (jak ona się nazywała?)
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline wilk

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2003, 11:44:48 am »
Cytat: "Spajder"
Existens to takie tam.

Dla mnie Matrix 1 to takie tam. Dwojki jeszcze nie widzialem.
Cytat: "Spajder"
Widziałem trailera T3 i powiem wprost, ten John Connor to w ogóle gostek z innej planety. Skąd oni go wytrzasnęli?

No dokladnie to samo sobie pomyslalem. Jakby nie mogli Furlonga znowu zatrudnic. Ten w trojce wyglada jak jakis cioł ;)

Offline Spajder

Batalia końca roku 2003 - Matrix vs. Władca Pierścieni
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2003, 03:22:45 pm »
Ok, odnośnie Existensa, jest moment, gdzie "zapętla" się panienka - w kuchni. Jak to można wyjaśnić?

Hej, a czemu nikt nie wspomina o Tomb Raider 2. Wiem, że jedynka była kiepska. W ogóle nie tak widziałem Larę po przejściu pięciu TR. Ale dwójka może się okazać całkiem spoko. W końcu Angelina Jolie to świetna aktorka. Spójrzmy chociażby na Gia lub Original sin.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl