trawa

Autor Wątek: Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego  (Przeczytany 4631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline raf.com

Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego
« dnia: Sierpień 03, 2007, 10:28:48 pm »
Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego

Osoby pełnoletnie najlepiej z Zawiercia, Poręby,Siewierza i okolic

Bractwo ma zajmować się rekontrukcją rycerza jak i łucznika angielskiego z XVw

Jesli sa osoby chętne lub sa jakies pytania prosze pisac na maila: raf.com@vp.pl lub na GG:2128797

pozdrawiam
raf.com
af.com

Offline Dzwonsson

Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2007, 06:33:04 pm »
Jak zobaczylem temat, bylem pewien,ze masz na mysli polska organizacje rekonstrukcyjna na terenie UK.

Offline raf.com

RE:
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2007, 05:08:10 pm »
Jestem wlasnie w UK  :D  i tu założyć chce kolejne moje bractwo takie samo jak w polsce gdzie istnieje stowarzyszenie zwykłe.
af.com

Offline Dzwonsson

Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2007, 06:58:02 pm »
A ja od dluzszego czasu siedze w Holandii i bezskutecznie szukam niezlej druzyny wczesnosredniowiecznej:D.

Offline raf.com

Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 30, 2007, 10:48:18 pm »
A w Holandii nie ma zadnych stowarzyszen do których mogłbyś sie przylączyc? w google znalesc mozna min http://www.naszapolonia.com/culture/17walki.htm zatem jakies bractwa sa:-) 3ba tylko poszperac,pozdrawiam i zycze powodzenia:-)
af.com

Offline Dzwonsson

Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 07, 2007, 03:14:55 pm »
Widzisz prowadzilem rozmowy z kilkoma druzynami z Holandii ale jakos nie bardzo podoba mi sie ich podejscie do zagadnienia, wiec prawdopodobnie w przyszlym roku bede myslal nad zalozeniem wlasnej organizacji.

Offline Dzwonsson

Szukam chętnych do angielskiego bractwa rycerskiego
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 07, 2007, 03:14:58 pm »
Widzisz prowadzilem rozmowy z kilkoma druzynami z Holandii ale jakos nie bardzo podoba mi sie ich podejscie do zagadnienia, wiec prawdopodobnie w przyszlym roku bede myslal nad zalozeniem wlasnej organizacji.

 

anything