trawa

Autor Wątek: III Rzesza  (Przeczytany 2224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Presto

III Rzesza
« dnia: Sierpień 13, 2007, 08:29:37 am »
Proponuję tu zamieszczać jakieś ciekawostki i tajemnice związane z Rzeszą. Oto drobne przytoczenie kilku z nich, które są mi znane (niestety, mogą to być pytania bez odpowiedzi...).
1. Jaki sekret związany z dzieciństwem i swą rodziną skrywał Adolf Hitler? Ponoć gdy ktoś wspomniał przy nim o jego rodzicach itp. wpadał w szał. Czy ktoś z was może wie, o co mu chodziło?
2. Tajemnicze ekspedycje do gór Tybetu(lub Nepalu, bo mylą mi się te nazwy:/), które miały ponoć znaleźć dowód na to, że Niemcy są potomkami nadludzi czy jakiejś wyższej rasy... Niektórych członków wyprawy zabito, bo nie znaleziono satysfakcjonujących dowodów. A może wręcz przeciwnie, wiedzieli za dużo, lub to, co odkryli było zbyt szokujące, aby przekazać to nieuprawnionym?
3. Jest też całkiem inna wersja. Wyprawa ta miała odkryć wejście do podziemnej krainy Agharty, w której mieszkać ma rozwinięta rasa ludzi, która dała początek np. Aztekom, Egipcjanom czy nawet Atlantydom... Podobny cel miała też mieć wyprawa na jeden z biegunów (jak łatwo się domyślić- zapomniałem na który ;( ). Bo w tych miejscach miał istnieć rzekomo wejścia do podziemi.
4. Tajne bronie Wermachtu. Pewnie słyszeliście o niemieckich spodkach latających. Ponoć niektórzy z alianckich żołnierzy je widywali, a sam Hitler chciał ponoć z ich użyciem podbić USA. Chciał m. in. zaatakować Nowy Jork, oraz Alaskę. Za to przez biegun płn. chciał nimi dolecieć do Kanady, a z tąd już droga wolna do USA. Ale niestety (dla niego) wojna potoczyła się inaczej, a nowa broń powstała za późno (o ile rzecz jasna powstała).
5. Ubersoldat (nadżołnierz)- genetycznie lub psychicznie zmodyfikowany człowiek, który miałby być istną maszyną do zabijania. Nie odczuwałby on bólu, strachu czy zmęczenia. Miała powstać całą taka armia, która bez problemu zmiażdżyłaby każdego wroga III Rzeszy.

No i to już wszystko ode mnie. Mam nadzieję że i wy coś znajdziecie.
Masz prawo do życia.
Masz obowiązek śmierci.

Offline balum

III Rzesza
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 13, 2007, 09:04:30 am »
1.Jego matka była nieslubnym dzieckiem. A urodziła sie, wkrótce po tym jak jej matak słuzyła u pewnego Żyda. Jest wielce prawdopodobne, że w świetle Ustaw Norymberskim Adi był Żydem.
2. Oszem. Himmler miał świra i był wielce zainteresowany Ariami. Miał też ciagoty do okultyzmu, reinkarnacji i innych takich. Ale z Tybetu nic interesujacego nie wyciągnął. Przynajmniej nic o tym nie wiadomo.
3. Jest tez film "poszukiwacze zaginionej Arki" i drugi "Ostatnia krucjata Indiany Jonesa". Równie wiarygodne źródło co powyzsze banialuki.
4. patrz punkt 3.
5. marzyc każdy morze. Owszem pracowano nad poprawieniem rasy. Ale przez dobór nienaturalny.
Był program "dziecko dla Hitlera" - czytse rasowo Niemki kojarzono z czystymi rasowo Niemcami
Oraz "noc i mgła" zabierano z narodów podbitych dzieci uznane za rasowo niemieckie.
Wychowywano je w specjalnych placówkach. takich "szkołach janczarów".

Offline Kormak

III Rzesza
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 13, 2007, 09:47:06 am »
Presto, o każdym z wymienionych przez ciebie podpunktów istnieje temat na tym forum. Radzę zajrzeć do nich.

 

anything