Autor Wątek: The Kooks  (Przeczytany 1730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zibi

The Kooks
« dnia: Sierpień 24, 2007, 10:21:08 pm »
Paczka chlopcow z wysp, ktorzy ukonczyli Brighton Institute of Modern Music. Graja calkiem przyjemne indie: ladne melodie, fajne gitarki i niezly basik. Nazywani sa najlepiej zapowiadajacym sie rockowym zespolem UK. Do tej pory moga pochwalic sie jedynie debiutem Inside In/Inside Out. Polecam.

Clipy:



Offline Carbon

The Kooks
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 24, 2007, 11:52:02 pm »
<belt>

niech ktos mi powie ktory to w tym roku z kolei najlepiej zapowiadajacy sie rockowy zespol z uk, bo ja juz stracilem rachube
no ale panowie maja "ladne melodie", "fajne gitarki" i "niezly basik", wiec wroze im idealne wtopienie sie w rzesze ich klonow i klonow ich klonow oraz rychla smierc az do czasu odnalezienia kolejnego zbawcy rocka z wysp brytyjskich
zastanawiam sie czasem czy jakby pozamieniac po pare osob w indie rockowych skladach miedzy soba to czy ktos by sie zorientowal i po ktorej plycie
na pohybel smierc i zaglada angielskim studentom
hrists may come and Christs may go but Caesar is forever

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

The Kooks
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 25, 2007, 12:39:16 am »
znam to. totalna kicha. jak napisal carbon, uk rocznie produkuje takich zespolow setki i kazdy kolejny jest "objawieniem".
ćpać i ruchać

Offline ursmar

The Kooks
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:04:15 pm »
jak jo słysza głos tego ***** co uważa się za wokaliste, tak smędzi...
to mnie zbiera...

Offline Doc

The Kooks
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 26, 2007, 12:09:54 pm »
Co to, kolejny indie badziew podobny do miliona innych indie badziewi? Jak tak to na razie.
 want a god who stays dead
not plays dead
I, even, I, can play dead