Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 292234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #270 dnia: Luty 18, 2014, 02:14:23 pm »
Znaczy co, film jest słaby, bo na końcu nie ma morału o złej giełdzie i maklerach, co było już w kinie wałkowane pierdyliard razy?
Też nastawiałem się na dramat (a na początku filmu dodatkowo na powtórkę z chłopców z ferainy), dostałem zajebistą komedię, która nie nudzi się przez trzy godziny. Scorsese mistrz.
Dokladnie IMHO jeden z lepszych filmow zeszlego roku i na pewno jedna z lepszych komedii od dlugiego czasu. Oparty na "faktach" z autobiografii Belfort'a, ktory to nadal zarabia naciagajac ludzi jako "motivational speaker" (co jest na koncu filmu pokazane - to on zaprasza DiCaprio na koncu na scene). Gosciu oszukal ludzi na grube miliony, posiedzial za to niecale 4 lata i nadal doi ludzi... Po prostu facet ma talent i niezle gadane... No i nie powiecie mi, ze chociaz przez chwile nie mysleliscie "wow ale zajebiscie by bylo w takiej firmie pracowac i tyle $ zarabiac"....

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #271 dnia: Luty 22, 2014, 05:35:57 pm »
AmbaSSada - najnowsza komedia Juliusza Machulskiego. I prawdopodobnie jego największa porażka. Film opowiada o młodym małżeństwie - Melanii i Przemku. Mela jest wiecznie uśmiechnięta i wiecznie wycina swojemu mężowi głupie dowcipy. Przemek jest młodym, poważnym i początkującym pisarzem. Zgadzają się zamieszkać w mieszkaniu wujka na czas jego wyjazdu. Okazuje się, że przed wojną była w tym budynku ambasada trzeciej rzeszy, a zjeżdżając na piętro niżej trafia się do tej właśnie ambasady na tydzień przed wybuchem wojny. Spotykają tam Ribbentropa, polskiego szpiega, a nawet Hitlera.
Tak mniej więcej wygląda fabuła. Gra aktorska jest słaba, dialogi kiepskie i nieśmieszne, postacie  całkowicie denerwujące, a sama fabuła całkowicie nielogiczna. Jak dla mnie całkowicie zmarnowany czas.

Offline Fezz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #272 dnia: Marzec 17, 2014, 01:12:57 pm »
Strefa x- co to...jest. Atak gigantycznych ośmiornic ale jakby bez tła zupełnie - bo skąd się wzięli ci kosmici i o co chodzi w tym filmie. Główna bohaterka jakby wyciągnięta z gry "resident evil" - w takim stylu i niewyraźna jak grafika 10 lat temu.

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #273 dnia: Marzec 17, 2014, 02:35:23 pm »
Strefa x- co to...jest. Atak gigantycznych ośmiornic ale jakby bez tła zupełnie - bo skąd się wzięli ci kosmici i o co chodzi w tym filmie. Główna bohaterka jakby wyciągnięta z gry "resident evil" - w takim stylu i niewyraźna jak grafika 10 lat temu.
Ostatnio oglądałem ten film i muszę przyznać, że jestem podobnego zdania. Film straszliwie muli.Trzeba jednak oddać mu jedno - miał bardzo mały budżet i efekt jaki osiągnęli z takim budżetem to i tak sukces.
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #274 dnia: Marzec 17, 2014, 03:03:16 pm »
"AmbaSSada" Machulskiego to jedno z największych rozczarowań ostatnich lat:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/03/405-she-hulk-w-ambassadzie-na.html

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #275 dnia: Marzec 23, 2014, 04:47:17 pm »
47 roninów - mam wrażenie, że reżyser przeczytał streszczenie streszczenia legendy, a Japonię zna z kilku zdjęć i garści ciekawostek.  Zachód naprawdę nie powinien brać się za robienie filmów o Japonii, bo choć cały film tam się dzieje, to prawdziwej Japonii jest tam jak na lekarstwo. Na dodatek  narracja w filmie jest strasznie niezgrabna - wątki są opowiadane na chybcika, koślawo ze sobą pozszywane, postacie do bólu stereotypowe bez jakichkolwiek dodatków (w większości nudne i trudne do zapamiętania) i nawet lokacje nie ratują, bo są nieciekawe. I  szło by jeszcze to wybaczyć dobremu filmowi akcji, ale akcja w "47 roninach" jest po prostu słaba i jak ktoś oglądał trailer, to widział już jej większość. Po prostu nudy. No i strasznie bezpłciowy Keanu Reeves.
Naprawdę miałem ochotę wyjść z kina.

Offline Ganossa

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #276 dnia: Marzec 23, 2014, 07:25:41 pm »
Po kilku kwestiach w "japońsko-angielskim" od razu przyszło mi na myśl to
Ale najbardziej rozbawiła mnie "rola" zobmie boy'a.
Just because I don't care
doesn`t mean I don't understand.

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #277 dnia: Marzec 23, 2014, 07:27:59 pm »
@Wilk - tego się obawiałem i ostatecznie nie poszedłem... a to taka piękna historia.
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Fezz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #278 dnia: Marzec 26, 2014, 12:17:31 pm »
Ostatnio oglądałem ten film i muszę przyznać, że jestem podobnego zdania. Film straszliwie muli.Trzeba jednak oddać mu jedno - miał bardzo mały budżet i efekt jaki osiągnęli z takim budżetem to i tak sukces.
Dla mnie to jest jednak film w stylu "ała" i rozczarowanie. Jako ktoś kto lubi fantastyki naprawdę muszę stwierdzić, że pod względem filmowym, to temu gatunkowi idzie beznadziejnie. Stawiam piwo, jak ktoś pomoże mi zmienić zdanie w tej kwestii, bo jak HP dostają się na szczyt listy legend fantasy, to znaczy, że nie jest dobrze.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #279 dnia: Maj 22, 2014, 08:22:49 pm »
Kilka tygodni temu obejrzałem "Świat w płomieniach" Rolanda Emmericha. Film raczej nużący, tym bardziej że głównie opierał się na wyczynach Channinga Tatuma. I jakoś tak zakładałem, że konkurencja, czyli "Olimp w ogniu" Antoine'a Fuqua, to film bez wątpienia lepszy. I co się okazało? Że to jeden z najbardziej durnych i cynicznych bzdetów, jakie w życiu widziałem. A Gerard Butler podpadł mi już kompletnie. Nie wiem, czy to zgubny wpływ występu w "300", ale co oglądam tego aktora w jakimś filmie akcji, to ten z satysfakcją odgrywa rolę sadysty "w słusznej sprawie". Poza tym aktorsko wypadł gorzej od Tatuma. Prawdopodobnie bardziej zależało mu na przekazaniu światopoglądu niż zawodowych umiejętności... :roll:        


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #280 dnia: Maj 22, 2014, 09:41:08 pm »
Oba filmy są imo totalnie beznadziejne.

Offline Rosette

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #281 dnia: Czerwiec 06, 2014, 09:31:47 am »
Łeh, przy musicalowych seansach trafiłam na RENT'a :/ takiej szmiry dawno nie widziałam. Domyślam się, że gdybym miała 14-15 lat, podobałby mi się bardzo, ale wystarczy trochę wyjść poza gówniarskie ramy, by stracił cały ewentualny urok. Opowiada o bandzie rozwydrzonych gnojków aUtystów, którzy rzekomo są "bezdomni" i tacy biedni, ale co tam, jest bohema, wolność i nikt się nie sprzedaje ze swoimi talentami mediom. Skąd biorą jedzenie, tego nie wytłumaczyli, ani skąd ubrania, jak się im udaje ogrzewać zimą, a woda, a sanitariat, nic. Dzieciak co ma mało oleju w głowie byłby z tego wyciągnął, że bycie bezdomnym jest takie fajne, prawdziwa wolność. Narkotyki są fajne, bo bez względu na to, jak bardzo wpadniesz w uzależnienie- ktoś zaśpiewa i jesteś wyleczony! To takie proste, a takie zajeb***e! Mamy tam zdziry, gejów, AIDS, HIV, heroinę, lesbijki, tranwestytę, i co najważniejsze- wszyscy są aUtystami. Bardzo pięknie propaguje tolerancję, ale w bardzo kiepski sposób, bo do bohaterów filmu prędzej poczułam silną niechęć niż sympatię. Samo wykonanie piosenek jest niezłe i tylko dzięki temu dotrwałam do końca. Chociaż treści w nich... ueeeeh....

Film powstał niespełna 10 lat temu, a doskonale wpasowuje się w dzisiejsze hipsterskie realia. Generalnie hipsters gonna hip.
And then he ran into my knife... He ran into my knife ten times.

Offline Wiktorian

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #282 dnia: Czerwiec 19, 2014, 10:53:47 pm »
Na blog wchodzi zupełnie nowy cykl poświęcony tylko i wyłącznie kinematografii. Na pierwszy ogień idzie kompletny gniot, na którego obejrzenie trzeba zmarnować aż 3 godziny życia!


http://grumpygrumpier.blogspot.com/2014/06/loza-tetrykow-prezentuje-titanic.html

Offline rayman11

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #283 dnia: Lipiec 22, 2014, 04:30:49 pm »
Babymakers - koszmar, obejrzałam może z pół godziny filmu. Niestety, mimo, że myślałam, że całkiem fajnie się zapowiada okazał się kompletą stratą czasu.

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #284 dnia: Październik 20, 2014, 03:57:23 pm »
Po co oglądać beznadziejne filmy? Szkoda czasu, kiedy jest tyle świetnych do zobaczenia :-p