Autor Wątek: 1500 [DE] Naggarothian Universalis  (Przeczytany 3624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murmandamus

1500 [DE] Naggarothian Universalis
« dnia: Wrzesień 25, 2007, 06:44:29 pm »
Noble (na rydwanie), halabarda,kusza
Seal of Ghrond

Sorceress 2lv
Dispell Scroll, Darkstar Cloack

2x5 Dark Ridersów rxb,muzyk
20 Warriorów fcg

2 Rydwany(jeden ma generał, drugi normalny)
18 Executoniersów fcg, Soul Shadows Standard
7 harpii

2 Bolt Throwery

pd:5
dd:4

Dotychczas nie mogłem się powstrzymać od brania upegazowionego nobla i wiedzm. Tutaj wyłąmałem się ze standardu.

Executoniersi wystawiani w formacji 6x3 i dałem im SSS, poczatkowo myślałem że banner of murder będzie lepszy. Jednak SSS stanowi pewną
"ochronę"+zaskoczenie(gram w grupie graczy grających zawsze na tajne armie)

Co mam?
mam nawet dużą liczbę w odziałach, mam kopa, lekki support, troszkę magii. Wkrótce przetestuje na vc(piechotne) i lizzich(saurusowych)
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Bojo

1500 [DE] Naggarothian Universalis
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 25, 2007, 08:47:12 pm »
mi się podoba patent z SSS i katach naprawdę ciekawe ;)  osobiście bym dał 2magiczkę ale to już zależy kto co lubi ;)
ATURALNIE przede wszystkim

Offline SirWit713

1500 [DE] Naggarothian Universalis
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 19, 2007, 12:21:17 pm »
jak masz rydwany to harpie mogą się nie przydać exe klimatyczni ale na polu bitwy beznadziejni dużo lepiej sprawdzają się pikusie
mperium atakowane zawsze kontratakuje

Offline GarG

1500 [DE] Naggarothian Universalis
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2007, 02:45:32 pm »
Wygospodaruj 10 pts. zamiast maguski daj bsb(havy armor cloack) z hydra bannerem walnij go do exe i wtedy masz 12 ataków exe i 4 ataki bsb wtedy to miecie
alekith my King, Morati my Queen and Naggaroth my Mother!

Offline Bojo

1500 [DE] Naggarothian Universalis
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2007, 08:25:32 pm »
Cytat: "GarG"
Wygospodaruj 10 pts. zamiast maguski daj bsb(havy armor cloack) z hydra bannerem walnij go do exe i wtedy masz 12 ataków exe i 4 ataki bsb wtedy to miecie


a tak ma exeków którzy podstawiają sie pod szarże tak aby uciec i zbierają się od razu szarżując w swojej turze na wroga->ciężką kawę wiesz khorna łatwo wywabić takim czymś...szkoda ze też trudno go ubić nawet exekami...ale pomysł fajny i skuteczny, ale trudny cholernie aby go zrealizować
ATURALNIE przede wszystkim

Offline GarG

1500 [DE] Naggarothian Universalis
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2007, 10:23:25 pm »
Bojo trudny ale do zrealizowania a ja nie widze innego wyjscia jeżeli chce bardzo uzyc exe... bo nawet jak zaszarzuje exe ubije 1/2 knajtów to ma po ptakach bo taki "knajt" ma ataków 2 z siłą 5 jak chosen to 3 ataki i choc bys ne wiem jak bardzo chciał to max 2 tury wytrzymasz z nimi :<
alekith my King, Morati my Queen and Naggaroth my Mother!