trawa

Autor Wątek: Z czego zrobić Norsów??  (Przeczytany 6511 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« dnia: Czerwiec 07, 2003, 07:06:25 pm »
Mam pytanie, z czego robicie figurki Norsów?? Z jakich figurek je konwertujecie?? I ewentualnie, gdzie można je kupić w polsce, lub jakies ich odpowiedniki.
Z góry dzieki.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline drachenfeles

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2003, 09:53:46 am »
Ja mam norsów zrobionych z chaos marauderów, jeden mój znajomy zrobił ich z imperial militia, ale była to daleko idąca konwersja.

Świetne modele norsów są dostępne w online store firmy reaper miniatures http://www.reapermini.com/

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2003, 10:06:12 am »
No dobra, to maruderów zrobie z maruderów chaosu. Bohatera tez jakos przerobie, a co z wilkami,Wulfenem i Berzerkerami??
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2003, 10:07:25 am »
Ostatno znalazlem w necie figurki Berserkerow do Chronopii, mysle, ze by pasowaly....
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline NemoOne

Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline nahar

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2003, 10:20:45 am »
Drachu zrobil wszystko z marauderow, nawet wulfena
bardzo fajnie wyszly mu figurki
berserkerzy z flailami, wodz wymiata wygladem, reszta norski jak to norsi  - helmy gacie ze skory i bron.
paweł

Offline drachenfeles

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2003, 12:28:59 pm »
reaper ma masę fajnych modeli moim faworytem na norsa jest owy jegomość:

http://www.reapermini.com/fantasy/albums/warlord/14023_G.jpg

Offline LastVegas

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 08, 2003, 12:45:08 pm »
Te figurki sa zdecydowanie lepszejsze niz Genialnego Wytfurcy, wydaja sie byc bardziej dynamiczne i ta broda :D.
egions from Hell are marching to the gates of Heaven. I`m Their General, general of 7 Sins...And we have only one purpose. Destroy the world. The human world... The Paradise! We march to The Paradise!!!

Offline drachenfeles

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 08, 2003, 01:11:37 pm »
a myśliz, że dlaczego mam w podpisie 'reaper rulez'

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2003, 01:14:49 pm »
Dobra Drach, a zamawiales juz figurki z Reapera??
Bo niewiem ile wynosi przesylka z USA. A figurki to calkiem tanio maja.
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline Dracon2

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 08, 2003, 01:39:31 pm »
Reaper to wyrąbiste i co najważniejsze tanie ma figurki. Ja to mam jedną figurkę na allegro wygraną (robi za wolf priesta). A gdybyś zamawiał to można by się "doczepić" do przesyłki?

Offline drachenfeles

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 08, 2003, 01:57:04 pm »
dostawa do domu kosztuje drobne 16 USD, dlatego jeszcze nie mam ich modeli, no i dlatego, że jeszcze nie uzbierałem gotówki.

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 08, 2003, 03:01:36 pm »
pewnie, ze by mozna sie doczemic Dracon, to by bylo po 32zl za przesylke+ koszt figurek :D
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline NemoOne

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 08, 2003, 03:03:56 pm »
A tak pomijając temat konwersji figurek Norsow. Jak oni sie w walce sprawdzaja?? Bo bede walczyl nimi przeciwko Gladiatorom. Kumpel bedzie mial szczesciaz orginalnych Gladiatorow... Jak to dobrze miec babcie w Stanach!!!
Chciałbym spotkać interesujących i wspaniałych ludzi... i ich zabić. Byłbym pierwszym chłopakiem osiedla, który miałby potwierdzonego trupa"

Offline warmer

Z czego zrobić Norsów??
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 08, 2003, 07:31:21 pm »
jakiej bandzie gadacie?o krasnoludach?ja też bede nimi grał.narazie tylko robie nobla z trolls slayersa
iva la Vifon na sucho ^^

 

anything